Skocz do zawartości
Chudy`90

Sprawy Ważne

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy na serwerze można  by było wprowadzić  to że: po śmierci terro może rozmawiać z ct, po śmierci ct może patrzeć na tt  i tt na ct ?  Jest to serwer cs go mod i wydaje mi się że takie żeczy powinny być włączone. I jeszcze prosiłbym  o wgranie map z hostami bo są misje z hostami i nie ma jak ich wykonać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


mapy z hostami  cs_italy cs_office  i jakiś cs_assault tylko nie ten podstawowy tylko jakiś zmodyfikowany. Kiedyś na tym serwerze  była możliwość oglądania swoich przeciwników i graliśmy po 10 osób w drużynie i nikomu to nie przeszkadzało, teraz gramy po 6 osób max . Na innych modach  jest ta opcja włączona i tam gra sporo graczy i nikt nie płacze, mając możliwość obserwowania drużyny przeciwnej mogę zobaczyć jakie mają skiny, może mi się któryś spodobać i zaproponować wymianę chyba o to chodzi też w tych modach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dnia 6.09.2017 o 08:32, Chudy`90 napisał:

Przydał by się też plugin z małymi mapami 

Plugin pluginem ale może zaproponujcie jakieś mapy? Żeby nie było tak jak ostatnio, że po wgraniu musiałem usuwać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Prosze dodać mapy z hostami  cs_assault_1337  cs_office, cs_italy     i najlepiej zrobić  mapy cykl    tak żeby była co jakiś czas mapa z hostami  a nie  w koło dd2   np 3 mapy z bombą i 1 mapa z hostami i tak na przemian.  PS  wszyscy stoją na misjii  z hostami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...