Chudy`90

Sprawy Ważne

Witam czy na serwerze można  by było wprowadzić  to że: po śmierci terro może rozmawiać z ct, po śmierci ct może patrzeć na tt  i tt na ct ?  Jest to serwer cs go mod i wydaje mi się że takie żeczy powinny być włączone. I jeszcze prosiłbym  o wgranie map z hostami bo są misje z hostami i nie ma jak ich wykonać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

mapy z hostami  cs_italy cs_office  i jakiś cs_assault tylko nie ten podstawowy tylko jakiś zmodyfikowany. Kiedyś na tym serwerze  była możliwość oglądania swoich przeciwników i graliśmy po 10 osób w drużynie i nikomu to nie przeszkadzało, teraz gramy po 6 osób max . Na innych modach  jest ta opcja włączona i tam gra sporo graczy i nikt nie płacze, mając możliwość obserwowania drużyny przeciwnej mogę zobaczyć jakie mają skiny, może mi się któryś spodobać i zaproponować wymianę chyba o to chodzi też w tych modach.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przydał by się też plugin z małymi mapami 

przez Missia,

Post pod postem, masz opcję "edytuj". :) Upomnienie słowne.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 6.09.2017 o 08:32, Chudy`90 napisał:

Przydał by się też plugin z małymi mapami 

Plugin pluginem ale może zaproponujcie jakieś mapy? Żeby nie było tak jak ostatnio, że po wgraniu musiałem usuwać.

przez Ania ;),

Tak więc pytałam ich czy mam sama wybrać czy mi dostarczą ale żadnej konkretnej odpowiedzi nie dostałam :(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Prosze dodać mapy z hostami  cs_assault_1337  cs_office, cs_italy     i najlepiej zrobić  mapy cykl    tak żeby była co jakiś czas mapa z hostami  a nie  w koło dd2   np 3 mapy z bombą i 1 mapa z hostami i tak na przemian.  PS  wszyscy stoją na misjii  z hostami :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta