Skocz do zawartości
Kapitanx.

[ODRZUCONE]Tania na admina ^^

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:HeAd^LiNe|Tania
Wiek:15lat.
Doświadczenie (w byciu adminem):Mam już w miare duże,dlatego że miałem admina już na wielu serwerach,lecz te serwery upadły(nie z mojej winy).
Znajomość AMXX (W skali 1-10):7-8/10
Staż w CS-sie:Będzie z 3-4lata.
Steam / NonSteam:Nonsteam
Dlaczego Ty:Zauwarzyłem,że dość rzadko jakiś admin wchodzi na serwer,a ktoś chyba musi ich pilnować,jestem lubiany na serwerze więc myśle że będę się nadawał.
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:W weekendy jestem po 4-6h a  od poniedziałku do piątku po 2-3h.
Kontakt:Skype/ts/FB/Forum
Link do GameTracker'a:https://cache.gametracker.com/player/HeAd^LiNe|Tania/91.224.117.30:27050/  GT mam troszke małe,bo niedawno zmieniłem nick.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

-  ..Bez konfliktowy'' nie powiedział bym , co wchodzi na serwer zaczyna  drażnić Ludzi / graczy .Przynajmniej w moim przypadku , posiadając nick: E_LEGIA  . HeAd^LiNe|Tania zaczyna obrażać i prowokować mówiąc i pisząc : ,, Legia to najgorszy Klub kto nie wierzy temu CH*J w dziób ''   przynajmniej mi zalazłeś za skórę  a jak innym to nie wiem 

+ Aktywny 

- / + Wiek trochę  mniejszy niż na wymaganiach ale jeśli ogarnięty to spoko 

+ doświadczenie 

+ Duża ilość czasu spędzonego na serwerze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...