Skocz do zawartości
zunde

[ODRZUCONE]Podanie Gracza

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: ZUNDE
Wiek: 17 lat
Doświadczenie (w byciu adminem): Wiele razy byłem adminem ale nie na tym forum
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 7/10
Staż w CS-sie: 3 lat
Steam / NonSteam: niestety nonsteam przez problem z komputerem nie mogę mieć steama ponieważ komputer się przeciąża i nie da się go uruchomić
Dlaczego Ty: Dlaczego już mówię jestem odpowiedzialną osobą na swoim stanowisku, często przebywam na serverze a rzadko są admini. Chcę zadbać o spokój na serverze i dlatego mam zamiar banować tych co łamią regulamin servera
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Różnie zależy od chęci ale myślę że minimum 2 godziny dziennie w roku szkolnym będę przebywał na servie
Kontakt: Forum oraz FB Kewin Kapczyński:)
Link do GameTracker'a:https://cache.gametracker.com/player/ZUNDE/80.72.41.212:27330/

Edytowane przez zunde
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na NIE

- Malo Cie kojarze

- Cos tam niby grasz ale zaskakująco to nie wygląda

Admini są rzadko ? No cóż , dziwnym trafem zawsze gdy wchodzę jest przynajmniej jeden , ale to pewnie moje urojenia ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wykres aktywności wygląda fajnie, szkoda że w takich małych minutkach :)

Jestem za okresem próbnym 

-Brak Steam

-/+Aktywność

+kultura

"myślę że minimum 2 godziny dziennie w roku szkolnym będę przebywał na servie" nie myśl tylko to zrób ;) 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...