Skocz do zawartości
Meduska

[ZAMKNIĘTY]Freez Time

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka Hej Leci Propozycja Od Matiego :D

Mianowicie chciałbym żeby na serwer został wprowadzony freez time przed każdą rundą 3/4 sekundy znacznie poprawia to grę ponieważ jest szansa:

Po 1 Na Kupienie wszystkiego co potrzeba w przypadku vipa jest to tylko def ale zawsze trzeba jednak go kupić a vipów jest i tak niewiele

Po 2 Na dostosowanie się do swojego respawnu/ i wybranie miejsca w które lecimy

Po 3 Na ustalenie w terro gdzie lecimy często jest tak że ktoś powie lecimy na b a połowa już na długiej i mówią że mogło się mówić wcześniej

Myślę że 3/4 sekundy to nie za dużo a mogą dać na prawdę dużo,chociaż nie wiem czy ktoś patrzy na to pod takim kątem jak ja

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja jako vip jestem na NIE :D, ale myślę że gracze bez vip'a byli by wniebowzięci.

A dla Vip'a w CT polecam tobie

bind "klawisz" "defuser"

//Szybki edit: Są takie osoby które opierają własnie swój styl gry na szybką wbite gdzieś tak żeby nawet drużyna przeciwna nic nie kupiła

 

 

Edytowane przez Idealna Bania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W sumie temat został chyba już jakiś czas temu wyjaśniony na serwerze.

- VIP ma już defa w pakiecie
- do szybkiej gry lepiej jest dostosować się tym co się nie spieszą niż tym co chcą zdążyć się odpowiednio rozmieścić po mapie, wolałbym innych ciągnąć do góry niż resztę ciągnąć w dół
- fakt, z dogadaniem się czasem jest problem ale tyczy się to głównie sytuacji kiedy ktoś się spóźni z propozycją

Zamykam (żeby nie zapomnieć) ale potem dopytam się dla pewności autora i najwyżej otworzę na nowo. Tak czy siak 3-4s to o jakieś 1-3 sekundy za długo by było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...