Skocz do zawartości
Frost`

[ZAAKCEPTOWANE]Frost powrót

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Mateusz
Wiek:16
Staż na forum: od 2k14
Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji: byłem już redaktorem 
Znajomość zasad pisowni ortograficznej, stylistyki, gramatyki [x/10]: 9
Znajomość j.angielskiego [x/10]: maj inglisz perfekt 9
Co nowego wprowadzisz?: Więcej memów związanych z naszym kochanym cs 1.6 oraz spraw związanych z życiem forum
Ilość wolnego czasu na pełnienie funkcji Redaktorskiej: jako iż zaczyna się szkoła i wiele długich i nudnych lekcji to dużo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na TAK. Powiedział że da mi like jak będę na tak. Ogólnie to spoko ziomek, potrafi się porozumieć ze mną co jest dużym plusem. Do tego pełnił tą funkcję więc nadaje się na to stanowisko. Tylko brać.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Froooooooooooooooooooooooooost, ;p Byłeś już kiedyś RFP, więc wiesz "z czym to się je". Jestem na TAK Miły, Kulturalny, Znasz bardzo dobrze ortografie. Czego tu chcieć więcej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To i ja se posta nabije :kappa: 

Ranga nie jest wymagająca, a doświadczony w tej kwestii jesteś. Jesteś osobą poważną, zaangażowaną w życie forum. Jedyne do czego mógłbym się przyczepić to fakt, że mało widzę Cię ostatnio na forum. Ogólnie jak najbardziej za :D Dobrze jakbyś pomógł nam, obecnym redaktorom wymyślać jakieś konkursy, bo only memy to trochę niesmaczne będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Trudno nie jest spełnić wymagania na redaktora, czy to forum, czy fp (w moim przypadku wszystko jest łatwe, wiadomo kolesiostwo :kappa:), jeżeli nie znikniesz jak poprzednio, to jestem na tak, nie zmarnuj tej drugiej szansy, która się do Ciebie zbliża i puka do Twoich drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oczywiście, że jestem na tak. Frościk już miał Redaktora Naczelnego i dobrze się sprawował. Póki na chęci to brać najszybciej, przede wszystkim dlatego, że fanpage umiera coraz bardziej z dnia na dzień. On bardzo dobrze wie jak go postawić na nogi. Liczę na to. Powodzonka :* 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Praca redaktora FP nie polega na niczym innym niż kopiowaniu memów z internetu i wstawianiu ich na profilu MH tak więc nic skomplikowanego. Już to robiłeś tak więc na pewno dasz radę.
Swoją drogą fajnie by było gdyby na tym fanpejdżu pojawiało się coś nowego niż typowe gotowce z internetu.

p.s jestem na tak i weźcie już zaakceptujcie to podanie, bo nie ma na co czekać. @SUNN.

Edytowane przez SQNFUN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...