Skocz do zawartości
Xerter

[ZAMKNIĘTY]Skarga na administrację <cod 200>

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: 14:45 / 2017-09-03

Nick gracza: FunnyPuma ^^ + PodajeHazloOkon

Dowody:

Demko1: http://www111.zippyshare.com/v/4KpHqFHy/file.html

Świadkowie: -

Uzasadnienie: Zgłosiłem obrazę na u@ i zostałem zignorowany przez dwóch adminów. Gracz MarTen kilkakrotnie mnie obraził oraz wielokrotnie wyzywał od aimów (graczy grających nieuczciwie). Dwóch obecnych adminów nie reagowało więc zgłosiłem to na u@ - niestety, żadnej reakcji. Jest to przykład, gdzie złośliwość bierze górę - skoro dwóch wymienionych wyżej panów mnie nie lubi to znaczy, że można mnie bezkarnie obrażać i wyzywać, prawda?

Dodatkowe informacje:

Demko można oglądać od 14 minuty do końca + przykładowo od minuty 10 przez 30 sekund gdzie widać kolejne oskarżenia.

Wyciągi z regulaminów:

Regulamin Serwera Cod200:

2. Nie obrażamy innych graczy oraz ich rodziny. (Ban od 30 minut do tygodnia w zależności obrazy).

5. Odnosimy się do wszystkich graczy z szacunkiem i nie prowokujemy kłótni na serwerze (ban do 30 min).

14. Zgłaszanie chitów nie na u@ jak i nadmierne spamowanie będzie nagradzane 5 minutowym banem.

Regulamin Administratora Serwera:

3. Admin musi być konsekwentny, sprawiedliwy i mieć dobry kontakt z graczem.

4. Rozgrywka jest zawsze na drugim planie. W pierwszej kolejności dążymy do opanowania porządku na serwerze.

15. Admin musi być wzorem dla graczy zarówno na serwerze, forum, jak i TS3.

 

@edit1: poprawiony link do demka

Edytowane przez Xerter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co mam powiedzieć? Widać było, że MarTen nie robił tego w sposób, którym chciałby obrazić Xertera tylko w sposób humorystyczny + MarTen dobrze wie, że cziterów zgłasza się na u@ po tym wiedziałem całkowicie, że nie robi tego w obraźliwy sposób ani nie oskarża piszącego skargę o granie na niedozwolonym oprogramowaniu. Znam MarTen'a dobrze i wiem, że kiedy widzi kogoś grającego na czitach od razu zgłasza mi bądź innemu adminowi obecnemu na serwerze ten fakt na u@. No chyba, że jest coś o czym nie wiem, jakiś powód dla którego MarTen tak pisał, ale raczej chodziło tylko o czysty żart :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dla żartu można napisać raz czy dwa razy ale spamować całą mapę? Jakoś mi nie było do śmiechu.

I nie musisz bronić tego gracza, bo skarga nie jest na niego, tylko na dwóch administratorów, którzy nie reagują tak jak powinni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

20 minut temu, Xerter napisał:

Dla żartu można napisać raz czy dwa razy ale spamować całą mapę? Jakoś mi nie było do śmiechu.

I nie musisz bronić tego gracza, bo skarga nie jest na niego, tylko na dwóch administratorów, którzy nie reagują tak jak powinni.

 

Gracz napisał "Xerter aimer :D", powiedz mi kolego, gdzie tu masz obrazę? Ja tu nigdzie nie widzę obrazy. Jedyne ewentualne naruszenie regulaminu serwera, jakie tu widzę jest pisanie o cziterach na say'u, a nie obraza. Podzielam zdanie @PodajeHazloOkon, że to był tylko zwykły żart ze strony gracza MarTen. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Obraza to żadna, a wręcz komplement. Jednakże jeżeli jest tak, jak mówi Xerter. Chodzi o to czy owy gracz spamował całą mapę czy nie. Jeżeli spamował "Obowiązkiem Admina" jest reakcja. Jeżeli waszej rekcji zabrakło, skarga oczywiście będzie słuszna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



20 godzin temu, PodajeHazloOkon napisał:
Widać było, że MarTen nie robił tego w sposób, którym chciałby obrazić Xertera tylko w sposób humorystyczny + MarTen dobrze wie, że cziterów zgłasza się na u@


Nie pozwalajcie na dawanie złego przykładu innym graczom. Cziterów zgłaszamy tylko na u@ i nie widzę sensu żeby dopuszczać spamowanie dla żartów zgłoszeniami mikro/czat że ktoś czysty jest (jednak) odpalony. 90% ludzi załapie o co takiemu spamerowi chodzi, a 10% się nauczy że tak też można zgłaszać  i kolejna robota dla adminów dołożona (bo będziecie musieli ich tego oduczać kickami/banami).

@Xerter @FunnyPuma @PodajeHazloOkon obrazy tutaj nie ma ale spam i nieprawidłowe zgłoszenia haxów jak najbardziej. Nawet jeśli to były żarty. Raz jeszcze można puścić mimo uszu, ale jak ktoś wlecze temat to przestaje to być śmieszne i zaczyna być żałosne + to jest zły przykład dla innych.  A dawanie dobrego przykładu leży nie tylko po stronie adminów ale również po stronie graczy. Każdy kto gra, buduje serwer. MarTena też to dotyczy. Upomnienie go byłoby jak najbardziej wskazane w tej sytuacji, a kick/ban jeśli do niego by nie dotarło.

Podsumowując - co do spamu i nieprawidłowych zgłoszeń skargę uznaję za słuszną, natomiast jak wspomniałem wyżej - nie odbierałbym tego jako obrazę. Na ostrzeżenie to to nie jest ale miejcie się na baczności.

Mam nadzieję, że wszystkie strony tej skargi zrozumiały o co chodzi i będzie tylko lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...