Skocz do zawartości
Baniatowaty

[ZAAKCEPTOWANE]Idealna Bania MODERATOR TS3

Rekomendowane odpowiedzi

- Minimum roczny staż na forum: Oczywiście

- Posiadanie mikrofonu: TAK

- minimum 150 postow na forum: TAK

- 16 lat / mutacja: 16 lat

- aktywny udział w zyciu forum oraz TS3: Uczestniczę w życiu forum na ts przesiaduje coś sporo

- brak konfliktow z wyzsza administracja: Myśle, że konfliktów nie mam, lecz kto wie co za plecami jest ;) 

- brak aktywnych ostrzeżeń na forum: BRAK

 

Nick: Idealna Bania

Wiek: 16 lat

Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji: Brak doświadczenia w takiej funkcji

Posiadasz mikrofon?:  TAK

Dlaczego własnie Ty?: Często ktoś wypisuje do mnie, żebym im dodał range, albo założył kanał więc myślę że głownie w tym będę pomagał :) 

Staż na sieci: od 2 kwietnia 2015

Co wprowadzisz na naszego Ts? Nie ma nic do wprowadzenia wszystko jest na swoim miejscu

Czy byłeś banowany wcześniej na serwerze? (jeśli tak to za co): Na ts jeszcze bana nie było

//Edytowane ponieważ nie dodałem wzoru 

//Edytowane 

  •  
Edytowane przez Idealna Bania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jedyna osoba, którą jestem skłonny poprzeć swoim głosem. Widzę co cały czas, gdy jestem na tsie, jest długo z nami, aktywny, czy to na ts3, czy na forum. Na pewno zna się na tym, Jest kulturalny, ma poczucie humoru i to duże, jest raczej bezstronny. Brać go! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jasne, że Tak!

Gracjan jest mega odpowiedzialny, aktywny i kulturalny. Pomoc to jest jego mocna strona jak i sumienne wykonywanie każdej posiadanej rangi przez niego.

Idealny kandydat z tej Idealnej Bani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Również jestem na Tak

 + Na TS3 przebywasz bardzo często

+ Jesteś bardzo odpowiedzialny, kultura również na wysokim poziomie.

+ W ubt pracowałeś świetnie, więc jestem przekonany, że będziesz pracował tak samo jako Moderator naszego Ts3.

Powodzenia Nygusie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


nie zdziwie sie jak bania to dostanie ale co tam ¯\_(ツ)_/¯
nigdy nie lamie zasad kultury, jest spokojny, mily, pomocny. Jak on nie dostanie tego modka to nie wiem kogo wy szukacie ♪~ ᕕ(ᐛ)ᕗ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na to podanie czekałem ;)  Co tu dużo gadać, codziennie widziany na tsie, miły, pełna kulturka - używa co najwyżej chrześcijańskich przekleństw no i z nikim nie wchodzi w spiny. 

Edytowane przez SQNFUN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co tu dużo mówić.... Jestem na Tak. Przesiaduje dużo z Gracjanem i nie mam do niego żadnych zastrzeżen. Na ts jest często kulturalny, miły i pomocny tylko mute mi daje na kanale. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...