Skocz do zawartości
WolfIDraV

[ODRZUCONE]Próba WolfIDraV'a

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: WolfIDraV

Wiek: 18

Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji: Krótkie bardzo krótkie.

Posiadasz mikrofon?: Tak

Dlaczego własnie Ty?: Spędzam trochę czasu na ts(pod warunkiem, że robię coś związanego z MH) co może okazać się przydatne oraz zmniejszę trochę obciążenie będące na aktualnych moderatorach(O ile takie obciążenie występuje)

Staż na sieci: około 2 lat(Nie licząc przerw)

Co wprowadzisz na naszego Ts?: Można powiedzieć, że Spartańskie Wychowanie tzn., że obrażanie kogoś lub bawienie się modulatorem będzie surowo karane

Czy byłeś banowany wcześniej na serwerze? (jeśli tak to za co): Jeśli chodzi o TS3 to nie.

Edytowane przez Master
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem neutralny ze względu na to, że ostatnio mało ciebie widzę na ts'ie.

Poza tym wszystkim jesteś sumienny w swoich obowiązkach, kulturalny oraz bardzo obiektywny.

Tak czy inaczej powodzenia Wolfi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niestety wolfi ale muszę być na nie :/

Wymagania spełniasz co jest plusem ale rzadko ostatnio jesteś na team speaku, gdybyś częściej wchodził to wtedy byłbym na tak.

Tak czy inaczej życzę Ci powodzenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na NIE.

Sorry Wolfi lubie cię ale nie widzę cie na tsie w ogóle ostatnio a przesiaduje długo na nim. Wykonujesz swoją prace bardzo dobrze ale niestety taka jest moja decyzja.

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oj Wolfik Wolfik... Jesteś osobą, która sumiennie wypełnia swoje, kulture potrafisz zachować, można z Tobą pogadać, jednak... Ostatnio mało widzę Cię na TS'ie, a to jest duży minus... Gdybyś częściej wchodził na TS'a to byłbym na tak. A w takim wypadku jestem neutralny, bo  dałbyś sobie radę z tą funkcją, ale ta aktywność... Popraw ją i będę na na tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jesteś osobą odpowiedzialną i godną zaufania , kulturalną. Z pewnością byś poradził sobie z tą funkcją. Niestety muszę być na nie aktywność twoja na ts'ie ostatnio spadła drastycznie. Popraw aktywność to będę na  Tak :ogien:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak jeśli w wypełnianiu swoich obowiązków będziesz tak stanowczy i bezkompromisowy jak wtedy gdy przeszkadza Ci rodzeństwo to jestem jak najbardziej na TAK. Poza tym zawsze służysz pomocą, a co do godzin przecież nie musi siedzieć na TS 24h na dobę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...