Skocz do zawartości
Xerter

[ZAMKNIĘTY]Skarga na administrację <cod 200>

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: 16:50 / 2017-09-05


Nick gracza: : FunnyPuma ^^ + PodajeHazloOkon


Dowody:

Demko1: http://www20.zippyshare.com/v/h6rLRsLq/file.html

Demko2: http://www23.zippyshare.com/v/2QNSQ1XY/file.html

Świadkowie: -


Uzasadnienie: Brak reakcji po raz kolejny. Można można sobie pisać i pisać. Widocznie regulamin nie obowiązuje każdego...

 

Demko1:

Czas do końca mapy 10:00 do 9:30 - gracz Muminek zwraca się do mnie: ,,zamknij du*ę, wypi**dalaj'' - admin FunnyPuma ^^ nie zareagował. Mógł nie słyszeć, albo nie chciał słyszeć. @@kultura

Demko2:

Czas do końca mapy 7:00 do 6:00 - zwracam uwagę na źle postawione sentry. Uważam, że stoją źle, ponieważ, jeśli ktoś by otworzył drzwi do baru to sg strzelałyby na bs'a, co uniemożliwiałoby podłożenie/rozbrojenie paki.

Oczywiście w tle słychać komentarz gracza Muminek abym poszedł komuś ssać p*łę? (cenzuruję ten kolokwializm na wszelki wypadek - gdyby z powodu cenzury ktoś miał problem ze zrozumieniem tego słowa, to zdaję się, że chodziło Mu(minkowi) o męski członek)

Proszę zauważyć, że jedno sentry zostało postawione przez Admina PodajeHazloOkon. Moim zdaniem te sentry były źle postawione ale to nie ja będę to oceniał.

Czas do końca mapy od 5:00 do 3:30 - zwracam uwagę na repliki blokujące przejścia oraz podaję domniemanych sprawców. Admini rozkładają ręce zamiast przejść na specta i poszukać winnych.

Czekam na wyjaśnienia. (oraz ostrzegam, że następnym razem do sprawy podejdę bardziej skrupulatnie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No to tak.

 

Co do demka1: 

- Jesteś w 100% pewny, że jeśli coś tam w/w gracz powiedział to było do Ciebie? Dostał upomnienie o kulturę i się uspokoił. I nie pisz mi tu, że nie zareagowałem, bo upomniałem go. Twoim zdaniem za każde przekleństwo mamy banować? Rozumiem, żeby to się działo nagminnie, ale tak się nie dzieje. Każdemu się zdarzy przekląć czasami, jesteśmy tylko ludźmi.

 

Co do demka2:

- W tym wypadku uważasz, że sg stało, źle. Te sg postawił @PodajeHazloOkon, który był w tt i miał cele. Gdyby był w ct to gdyby postawił te sg przy wózku to wtedy by było to źłe sg, to by uniemożliwiało tt robienie celi. Jednak był w tt, więc sg jak najbardziej mógł postawić przy wózku. Reasumując sg stało dobrze. :)

 

Tyle ode mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co do pierwszego demka:

Na demku nie słyszałem nawet słowa wypowiedzianego przez mikro + będąc w tt nawet jeżeli jestem adminem nie słyszę co gracze mówią przez mikro w drugim team'ie

Co do drugiego demka:

Jeżeli chodzi o sg to postawiłem je dobrze, bo będąc w tt mogę je postawić w większości miejsc na mapie no chyba, że blokowałoby dojście do obu bs'ów. Co do tego, że mogło bić przez drzwi, jeżeli ct stawia działko w jedynym miejscu w którym może to działko też bije przez te drzwi jak je ktoś otworzy, ale przecież nikt nie musi ich otwierać bo można wejść od tyłu. A co do tego gdzie mogę stawiać sg to wiem to bardzo dobrze, bo jeżeli dobrze pamiętam nie miałem żadnego albo miałem jednego bana za działko i było to w pierwszy dzień jak zacząłem grać znowu na serwie :) Co do replik był jeden replikant w tt który blokował swoich w replikach drugiego nie było na serwie bo najwidoczniej poszedł, więc nie mogłem wiedzieć kto postawił tą replikę nawet sprawdzając to ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...