Skocz do zawartości
Gość

Zmiana w perku "granat zamrażający" oraz klany

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Skoro w klasie "frost" zostało zmienione że podczas zamrożenia da się strzelać, warto może byłoby to zmienić również w perku?

Oraz można powrócić do tematu klanów na serwerze? Oczywiście jak już ktoś o tym pisał, że każdy admin ma swój klan. Jeżeli było by to zaakceptowane można by dodać również ranking klanów ( coś w stylu top15 ) , jeżeli takie coś jest możliwe do zrobienia.. Klany oczywiście jakoś z poziomem lvl-owym. Np jakaś dana ilość zabić zwiększa poziom naszego klanu, co przykładowo dawałoby większe dmg, zdobywane doświadczenie, czy też ilość hp, jakie to były by wielkości ustaliłoby się gdy ten pomysł się spodoba i przejdzie do realizacji

zapraszam do wypowiedzi :)

 

@JAKoB @Malutka_22 @Nodi @MoNt3 @Vusalie Zapraszam do wypowiedzi. 

Oraz @Ania ;) bo Twoje zdanie sądzę ze jest najważniejsze z racji braku Opiekuna.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeśli chodzi o perk "Granat Zamrażający" zostawił bym te perk tak jak jest, a dodałbym perk "Moc Frosta", który by dawał 1/x na zamrożenie i można by było strzelać. :)

 

A co do klanów jestem za. :)

 

 

@Malutka_22 to tak samo można powiedzieć o shoterze i tajemnicy serwera. :D 

Można by było zrobić np. 1/10 na zamrożenie albo np. od 1/5 do 1/10

Moim zdaniem perk byłby ciekawy, skoro jest taka klasa, to ciekawym rozwiązaniem byłby też perk. :)

Edytowane przez FunnyPuma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie nie nie Granat ten to i tak jest taki 2/10 lepszy jest ten np. z 200 (Smoke który zamraża obszar takie niebieskie jak w lolu jak się Back'a xDDD)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeśli chodzi o klany, to podoba mi się pomysł. Trudniej jest z realizacją, a mianowicie zrobienie klanów tak aby w pełni działały. 

Perk też można zmienić, jeśli dużo osób będzie za.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem jak najbardziej za zmianą perku :D

Natomiast na propozycję @FunnyPuma jestem na nie.. Jest wiele osób grających frostem i teraz dodaj sobie do tego np shotera z takim perkiem.. Dla mnie brzmi tragicznie xd

Co do klanów... Jeśli będą działały tak jak mają działać to nie mam nic przeciwko, tylko że moim zdaniem to jest zbędne :P 

 

@FunnyPuma Ciekawy może i by był, ale zdaję mi się, że nienawiść do tego perku pojawiłaby się od razu :D

Edytowane przez Malutka_22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co do klanów jestem za. Już @WolfIDraV coś tam wspominał na ts o klanach (tylko trzeba to zrobić porządnie) myślę że dałby radę z wykonaniem.

Co do perku "Granat Zamrażający" to ja bym nie zmieniał ( to taki unikatowy perk ) to przecież nie jest klasa.

 "Moc Frosta"  ciekawy perk czemu by nie dodać .:ogien:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Klany już kończe. Wszystko było konsultowane z @Ania ;) Jakby ktoś był ciekawy jak to narazie wygląda:

Dla zwykłego członka klanu menu:
1. Opusc klan
2. Lista członków
3. Informacje

Dla zastępcy menu:
1. Dodaj członka do klanu
2. Usun członka klanu
3. Opusc klan
4. Lista członków
5. Informacje

I dla lidera (zalozyciela) to co dla zastepcy tylko zamiast opusc klan jest usun klan i ma jeszcze opcje Zmien range (czyli ustawianie zastepcy/czlonka) Dla kazdego członka w klanie jest prywatny czat  do wszystkch klanowiczów (say_team* tekst) Top15 klanów pod względem killi. Jeśli członek klanu zdobędzie killa to idzie on do zabójstw klanu. Poziom klanu po zabójstwach (10 leveli, drugi od 1k zabójstw, 10 od 30k) Od poziomu klanu zwiększane są obrażenia dla każdego z członków (o ustaloną wartość przez opiekuna serwera) Przy zakładaniu klanu podajemy dlugą i krótką nazwe. Krótka jest wyświetlana jako prefix przed nickiem na czacie, długa jako oficjalna nazwa Klany mozna zakładac od 80 poziomu jakiejś klasy (trzeba wejść na ta klase i wtedy założyć) Maksymalnie w klanie 15 osób, co lvl klanu zwieksza sie o 1 lub wiecej (też do ustawienia przez opiekuna) Po kliknięciu w informacje pokazuje sie kolejne menu i możemy wybrać informacje o klanie, tam pokazuje Nazwe_długą [Krótką] [Level], ilosc członków i zabojstwa klanu
Nazwy klanu mogą mieć: długa - maks 10 znaków, krótka - maks 4 znaki. W menu informacje mamy też te informacje co w tym poście (troche streszczone). Pewnie coś zapomniałem ale to tak ogólnie jak to będzie wyglądało. Jak ktoś ma jeszcze jakieś ciekawe propozycje to zapraszam co zmienić/dodać/ulepszyć

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jest możliwość ale uznaliśmy z Ania ze lepiej żeby każdy mial szanse stworzenia własnego klanu a też nie widzę potrzeby żeby miał być tylko jeden admin, ale ja tylko pisze wiec poczekajmy może na opinie innych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja to wlasnie bardziej bym widzial osobna, bo tak sie, zrobi klan gdzie beda wszyscy admini I juz wiadome jaki klan bedzie najlepszy. Monte, Nodi, Puma, Ja, Jakob w jednym klanie I po rywalizacji 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jednak lepiej zostać przy tym żeby każdy miał możliwość stworzenia klanu i wybrania sobie kto ma w nim być (za zgodą obu stron), bez dyskryminacji i podziałów ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...