Skocz do zawartości
Livio

powrót [ZAAKCEPTOWANE]podanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Livio
Wiek:18
Doświadczenie (w byciu adminem):bylem dużo razy adminem na tej sieci  staż jest:-)
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 8-9
Staż w CS-sie: 7lat
Steam / NonSteam:S
Dlaczego Ty:brakuje adminów ludzie lamia regulamin wiec trzeba pilnować, a kolejna para rąk sie przy do pomocy. ;--)
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 2-3 godzin dziennie w weekendy raz wiecej raz mniej.
Kontakt: s,fb
Link do GameTracker'a:https://www.gametracker.com/player/Livio/80.72.43.106:27032/

 

the end napisales że  (niedawno chwilkę grałeś, ale chyba uciekłeś). tak gralem ale wyszedlem z serwa bo gralem jakies 3,5 h :) a ty jakies 15 min wiec srednio grales ze mna :) 

poza tym twoj gt jest cienki moze wchodzisz co dziennie ale po 15-20min to troche slabo misiu:-))

 

aktywność bedzie na prawde git może zmienisz, wtedy  zdanie bananku

Edytowane przez Livio™
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Może i jakiś staż masz na serwerze, ale grając (od dłuższego czasu przerwy) tylko 3 dni, to według mnie bardzo słaby wynik, aby starać się o admina. Jak dla mnie nie.

Gram na serwerze czasami i widzę Cię sporadycznie (niedawno chwilkę grałeś, ale chyba uciekłeś).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dawać go chociaż na ten okres próbny, godziny może zawsze nadrobić na luzie, był tu adminem nie wiem ile razy więc doświadczenie jest, kolejny człowiek do czarnej roboty się przyda.

Dobrze, że przy rekrutacji posiadanie skilla nie jest obowiązkowe, bo ten parówczak na starcie byłby skreślony haha <3

Powodzonka mordo, elo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wiadomo jak to w roku szkolnym jest, komuś coś wypadnei i admini czasami tak odpadają na jakis czas. Dodatkowa, doświadczona para rąk się przyda. Wali mi na steam jak sie coś dzieje więc tez na +. Za okresem próbnym przez te ostatnie godziny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Aktywność nie powala czasem zajrzę na serwer i Ciebie nie widzę. Może dlatego, że za rzadko wchodzę ;d 

Co prawda zaczął sie rok szkolny, więc przyda sie kolejna para rąk do pomocy, troszkę Cie znam @Livio™ i wiem po Twoich działaniach w UBT, że przyłożysz się do tej "pracy" należycie. Dlatego masz moje skromne tak i powodzenia. 

Fajnie, że wracasz :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Spamuje na steam od dwóch miesięcy żebym był na tak, to jestem na TAK

Stary Bywalec

Zgłoszenia są

Brak problemów z kulturą

Skoro mówi że para rąk się przyda to Rubik chętnie by cię przyjął do klaskania :yeah:

Doświadczony słoń to wielki plus 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Adminów brakuję, dodatkowa para rąk się na pewno przyda !

W ostatnich dniach widuję często na serverze

Kultura ++, przynajmniej Ja nie zauważyłem, żeby stwarzał jakiekolwiek problemy.

Wiek, steam ++

Jedyny minus to jest styl w jakim napisałeś podanie. Nie przyłożyłeś się :)

Ogólnie jestem na TAK

Pozdrawiam !

@Ehho Zadanie zostało wykonane, Szefie ! ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No to czas na podsumowanko, na które Livio czeka zapewne z niecierpliwością. :D

@Livio™ - stary wyjadacz. Bardzo dobrze wykonywał swoje obowiązki, nie przypominam sobie, żebym się na nim kiedykolwiek zawiodła. :)
Godzinki są, w tym tygodniu widać, że się postarałeś i zależy Ci na stanowisku Admina. Minęło sporo od czasu od Twojej rezygnacji kiedyś, mam nadzieję, że tym razem Twoja kooperacja będzie trwała znacznie dłużej, najlepiej do upadłego (tak jak w przypadku @Rebel'a, który jest z Nami od ponad dwóch lat, chwała mu za to). :D

Witam ponownie w Krainie Smerfów DD2#2. :)
Czekam na Twojego SID'a. Jestem w domu jeszcze przez najbliższe dwie godziny, jeśli mnie nie złapiesz w tym czasie na STEAM, to później będę dopiero pod wieczór, więc będziesz musiał sobie poczekać (ostatecznie zgłosić się do innej osoby z prośbą o nadanie uprawnień na serwer). ^,^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...