Skocz do zawartości
SirJunior

[ZAAKCEPTOWANE]Podanie SirJunior

Rekomendowane odpowiedzi


Nick: SirJunior
Wiek: 27
Doświadczenie (w byciu adminem): p. byłem tu adminem
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 7+
Staż w CS-sie: 10+
Steam / NonSteam: Steam
Dlaczego Ty: Byłem tu już kiedyś i wróciłem.
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Różnie 3h +
Kontakt: ts / steam
Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/SirJunior/80.72.43.106:27022/

Edytowane przez SirJunior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Godziny+

Byly admin+

Aktualnie czeste zgloszenia czy to na serwerze czy steam/forum +

Wiek+

Doswiadczenie+

W porzadku czlowiek+

Na tak! Nic tylko brac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na NIE. Dzisiaj owy Sir nie wiedział chyba, że się nie stawia min na bs. I jeszcze starał się okłamywać. Gdzie w 2-giej rundzie postawił je w innym miejscu i twierdził, że wcześniej też tam stawiał. Jak dla mnie nie jesteś kandydatem na posadę Admina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


8 godzin temu, lisek1312 napisał:

Jestem na NIE. Dzisiaj owy Sir nie wiedział chyba, że się nie stawia min na bs. I jeszcze starał się okłamywać. Gdzie w 2-giej rundzie postawił je w innym miejscu i twierdził, że wcześniej też tam stawiał. Jak dla mnie nie jesteś kandydatem na posadę Admina.

Wielkie dzięki ;) Mówiłem ze te miejsce gdzie stała ta jedna mina to nie bs tu paki nie postawisz nie utrudniała rozbrojenia paki a tak właściwie ta część to jest nasz resp. masz komendy spec/back było podświetlić ja aby bs było tez widać i inni by ocenili czy się należało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie wiem czy ty udajesz czy co ale musiales sie tam respic.. ponieważ to była mini mapa.. w dodatku de_dust2_long. A tam gdzie postawiles mine to jest bs. A jezeli ty uwazasz inaczej i nie zaliczasz tej części do bs'a to ja juz nie wiem z kim jest coś nie tak + wypowiadasz sie w swoim podaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


6 godzin temu, lisek1312 napisał:

Nie wiem czy ty udajesz czy co ale musiales sie tam respic.. ponieważ to była mini mapa.. w dodatku de_dust2_long. A tam gdzie postawiles mine to jest bs. A jezeli ty uwazasz inaczej i nie zaliczasz tej części do bs'a to ja juz nie wiem z kim jest coś nie tak + wypowiadasz sie w swoim podaniu.

Nie wypowiadam się lecz odpowiadam... bs to bs ta mina nie utrudniała niczego więc na nic Twe gadanie. co udaje niby? że ze mną coś nie tak? Oder Manner mit Mannerm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...