Skocz do zawartości
Konijo

 zaakceptowane [ZAAKCEPTOWANE]Podanie na Gracza Serwera

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Kunijo
Wiek: 24
Doświadczenie (w byciu adminem): 5 lat na różnych serwerach, głównie FUN i GunGame
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 10 (http://multi-head.pl/topic/7400-skala-znajomości-amxx/)

10 - Umiesz sprawnie korzystać z AMXModMenu oraz znasz dużo dodatkowych komend, do tego znasz całkowitą obsługę FTP serwera tj. wgrywać pluginy, ustalać cvar'y, dodawać adminów, zmieniać ustawienia serwera oraz wgrywać różne mapy, modele itp. Potrafisz z poziomu konsoli zmienić ustawienia serwera. Potrafisz w średnim lub małym stopniu edytować pluginy.


Staż w CS-sie: bladego pojęcia nie mam, długo
Steam / NonSteam: Steam/NonSteam
Dlaczego Ty: bo traktuję grę niepoważnie, nie wkur**am się jak Danka i nie mam umiaru w kpieniu
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 7.200.000-18.000.000 milisekund zależnie od pracy
Kontakt: Wtyczka, Przedłużacz, SMS'y, Steam
Link do GameTracker'a: http://www.gametracker.com/player/Konijo/80.72.43.106:27032/
 

d6da56934a8c751f23bbd7a4c5270abe.gif

Edytowane przez Konijo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mimo, że podanie odstrasza i nawet mi sie nie chciało czytac tych super żartów, jestem na tak. Aktywny, ładnie czitera zgarnął. Myślę, że takimi "żartami" problemów nie będzie stwarzał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zdecydowanie NIE.

Zbyt mała aktywność na ten moment.

Może i grał wcześniej, ale patrząc na GT w okresie 30 dni, gracz widoczny dopiero od 6. Wcześniej zdawkowa obecność na serwerze.

Jeżeli wszystkich mierzymy jedna miarą, to podanie do odrzucenia.

Udowodnij nam, że zależy Ci poprzez większa aktywność na przestrzeni 30 dni.

Pomimo godzin nocnych (wg słów Opiekunki), raz spotkałem Cię na serwerze  i nie potrafię Cię ocenić interpersonalnie, podejrzewam że ten problem może mieć większość adminów na serwerze, nie mówiąc o graczach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ja osobiście jestem na nie, co prawda to prawda że grywał po nocach,

ale ostatnio niezbyt rozbudowane gt, do tego wchodząc na server często widuję jakieś zaczepki w stronę innych graczy, co za tym idzie na pewno nie dałbym Ci 24 lat,

czasem zachowanie na poziomie UhHo, także jest kilka rzeczy do poprawienia.

BTW. Złapanie cheatera "mordeczka" na nsie z aimlockiem to rzeczywiście super wyczyn dla człowieka co ma 10.10 znajomości amx.

 

Edytowane przez 5g_KoLoS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


30 minut temu, 5g_KoLoS napisał:

często widuję jakieś zaczepki w stronę innych graczy

Prosiłbym bardzo o przykłady - no chyba, że mówimy o moich "ripostach" gdy ktoś komentuje* np moją grę z pompą (*co faktycznie ma często miejsce)

30 minut temu, 5g_KoLoS napisał:

BTW. Złapanie cheatera "mordeczka" na nsie z aimlockiem to rzeczywiście super wyczyn dla człowieka co ma 10.10 znajomości amx.

Oczywiście, też mnie to rozbawiło, że ktoś robi z tego niebywały wyczyn, ale to nie ja jestem winien robienia z tego ósmego cudu świata.

W każdym razie najbardziej mnie interesuje pierwszy wyżej wymieniony fragment wypowiedzi.

(P.S. jedyne dwa przypadki, które mogły faktycznie być odebrane jako "zaczepki" ---> to są moi dobrzy znajomi i bez urazy, ale z nimi zawsze tak gadałem i zawszę będę gadał i dlatego pytam o przykłady )

Edytowane przez Konijo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przyda się chłopak. Teraz często możemy zauważyć, że jest dosyć spory deficyt, jeśli chodzi o adminów. Gracz regularnie zgłasza cheaterów, nie miałem przyjemności widzieć, aby Kondzio popełnił jakikolwiek błąd w ocenianiu podejrzanych. Utrzymuje pozytywne relacje z graczami, jak i z adminami. 

Jestem ZA przyjęciem Konijo !

Pozdrawiam QQisBAck

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie miałem zbyt wielu okazji grać z kandydatem, nie mniej jednak był bym za okresem próbnym. Jest nas niewielu, także przyda się każda para rąk do pomocy zwłaszcza, że kolega grywa w nocy kiedy większość z nas śpi. Nie słyszałem o żadnych skargach na gracza więc na chwilę obecną JESTEM NA TAK NA OKRES PRÓBNY. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dnia 12.09.2017 o 15:00, 5g_KoLoS napisał:

co za tym idzie na pewno nie dałbym Ci 24 lat,

czasem zachowanie na poziomie UhHo, także jest kilka rzeczy do poprawienia.

Ma 24, widziałam na własne oczy.
Zachowanie ma jakie ma, choć w sumie też uważam, że @Konijo jest specyficznym człowiekiem, według mnie innym niż inni.

 

Podsumujmy więc.
3 TAK
3 NIE
+ 1 głos za okresem próbnym.

Ja również jestem za okresem próbnym, także takowy ode mnie otrzymujesz (14 dni). Zobaczymy jak będzie z tą Twoją tygodniówką. Pamiętaj, że brak wymaganych godzin = degradacja. Ogólnie nie skreślajmy Go od razu, dajmy się wykazać skoro oferuje chęć pomocy, nic się nie stanie, a może akurat przyjęcie podania będzie pozytywem. Coś mi mówi, że to będzie Admin na takiej zasadzie jak Admin @Rebel, gdzie głosy w jego podaniu się wahały, podanie przyjęłam i teraz jest dobrym Adminem ze stażem ponad dwóch lat, więc może tak będzie i w tym przypadku. ^.^

Powodzenia,
Admina dodałam, Panie KONijo. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...