Skocz do zawartości
Missia

[ZAMKNIĘTY]NAJPOPULARNIEJSZY UŻYTKOWNIK MIESIĄCA [Sierpień] - Głosowanie!

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Powracamy do konkursu na najpopularniejszego użytkownika miesiąca. Głosujemy do końca września, tzn. 30.09.2017.r  do godziny 20:00! Macie sporo czasu, więc nie musicie głosować od razu po wrzuceniu tego tematu. ;) 
 

Mini regulamin:

1. Zakaz głosowania na siebie!

2. Można oddawać głosy na max 2 osoby.

3. H@, OPS, S@, i SM nie biorą udziału w konkursie.

4. Głosy typu "bo tak" itp, uważane będą za spam, oraz karane ostrzeżeniami.

5. Każdy ma dostosować się do wzoru, oraz stosować się do regulaminu. 

6. Każdy głosujący musi być min. 2 tyg. na forum. Osoby, które nie spełniają tego wymagania będą karane ostrzeżeniami.

 

Swój głos oddajemy stosując się do wzoru:

Nick Kandydata:

Dlaczego ta osoba(Rozwinięta, sensowna wypowiedź)? :

Nagrody: 

I miejsce - Unikalna ranga na forum oraz premium na miesiąc. 
II miejsce - Premium na miesiąc.
III - Premium na dwa tygodnie.

 

Pamiętajcie, że jest to głosowanie na najpopularniejszego użytkownika miesiąca sierpień, a nie wrzesień. 

Osoba, która zostanie najpopularniejszą miesiąc po miesiącu oddaje rangę osobie na miejscu drugim oraz otrzymuje premium na miesiąc. 
(Przykładowo: Malu otrzymał najpopularniejszego w styczniu i lutym, range otrzymuje tylko za styczeń, a za luty osoba, która miała ilość głosów tuż po nim :))

ZAPRASZAM do głosowania wszystkich użytkowników, głosowanie ma przebiegać w sposób sprawiedliwy, każde przewinienie dyskwalifikuje daną osobę z konkursu! Powodzenia!  

Pozdrawiam, @Missia. 
:squee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nick Kandydata: @MeGusta

Dlaczego ta osoba(Rozwinięta, sensowna wypowiedź)?: Zasłynął głownie na forum po "Udanym" turnieju MH ;) 

 

//Nad drugą osobą się zastanowię i edytuje post

Nick Kandydata: i wychodzi @Ripton z worka. Bardzo aktywna osoba na forum jak i na ts. Od czasu zaprzyjaźnieni się z pewna osoba zmienił się nieco na lepsze. Niezapomnijmy  o Supporcie i UBTeam stara się ile może coś podpytać coś zaradzi szanuję. Powodzenia Rafale może wygrasz teraz :)

Edytowane przez Idealna Bania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nick Kandydata: @klqs

Dlaczego ta osoba(Rozwinięta, sensowna wypowiedź)? : Odwala świetną robotę jako AMXX support, rośnie nam kolejny programista :D 

Nick Kandydata: @RYBSON

Dlaczego ta osoba(Rozwinięta, sensowna wypowiedź)? : Jeden z aktywniejszych użytkowników na tamten miesiąc.

Spoiler

O-bktsXkSlKJ_AnKV4Y8yQ.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nick Kandydata: @Idealna Bania

Dlaczego ta osoba(Rozwinięta, sensowna wypowiedź)? : dobry buntownik, bo dobrze się buntuje. Jest bardzo aktywny na ts, długo na sieci.

 

Nick Kandydata: @Maajkeel

Dlaczego ta osoba(Rozwinięta, sensowna wypowiedź)? : dobry modek ts, bo dobrze pilnuje ts. Stary wyjadacz forum, byly admin jb!

 

:^))))))

Edytowane przez wazeliniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nick Kandydata: @RYBSON

Dlaczego ta osoba(Rozwinięta, sensowna wypowiedź)? Ponieważ bardzo angażuje się w życie UBT od samego początku. 

Nick Kandydata: @Missia

Dlaczego ta osoba(Rozwinięta, sensowna wypowiedź)? Mimo to, że nawet jak jest mniej aktywna to robi wszystko na 120% :* 

:kappa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nick Kandydata: Majkel

Dlaczego ta osoba(Rozwinięta, sensowna wypowiedź)?: dobry ziomek, pracowity modek ts3. Jego mama robi dobre schabowe.

Nick Kandydata: @Ripton

Dlaczego ta osoba(Rozwinięta, sensowna wypowiedź)? : robi dobra robote jako support admin i ubt. Ogolnie kto na niego zaglosuje to dostaje osobiste zaproszenie na slub z Malutka wiec wiecie.... warto :kappa:
P.S.

 

O-bktsXkSlKJ_AnKV4Y8yQ.png

Edytowane przez señor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nick Kandydata: @klqs

Dlaczego ta osoba(Rozwinięta, sensowna wypowiedź)? : Bardzo pomaga mi i reszcie administracji w usprawnianiu naszych działań dzięki jego pluginom.

 

Nick Kandydata: @Ripton

Dlaczego ta osoba(Rozwinięta, sensowna wypowiedź)? : Stara się chłop jak może w ubt i jako support. Dużo go widać na forum 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nick Kandydata: @RYBSON

Dlaczego ta osoba(Rozwinięta, sensowna wypowiedź)? : Bo mnie zmusza :kappa: Dobry ubt, admin, redaktor, da się pogadać i pośmiać :) 

 

Nick Kandydata: @Idealna Bania

Dlaczego ta osoba(Rozwinięta, sensowna wypowiedź)? : Świeży i dobry modek tsa, dużo go na forum i sprzedaje mi kosy :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nick Kandydata: @Sheriff de la red de Bezzi aka bezzi 

Dlaczego ta osoba(Rozwinięta, sensowna wypowiedź)? : No nie da się ukryć iż biorąc pod uwagę aktywność na forum oraz porównując obowiązki które zostały mu powierzone wraz z rangą Opiekun UBT, a które wykonuje to śmiało mogę stwierdzić moją lekko subiektywną opinią, aczkolwiek nie zmanipulowaną, że ten użytkownik stara się i wykonuje to co musi na 110%, ponieważ jest odpowiedzialny, co można zaobserwować, przyglądając się jego pracy oraz oczywiście sumienny - zawsze stara się pomagać i odpowiadać na pytania w możliwie najszybszy sposób a gdy powie, że coś zrobi to jeszcze nie widziałem, żeby skłamał.

 

Trening do matury - pierdzielenie bez sensu jak najdłużej XD 

@Edit: WAŻNE! Nie jestem na humanie jak coś więc nie krzyczeć xD

Edytowane przez klqs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nick Kandydata: @Seldo

Dlaczego ta osoba(Rozwinięta, sensowna wypowiedź)? : Dobry admin, gorszy gracz Ligi Legend. Prywatnie bardzo sympatyczna osoba, która gra za mnie mecze o niskim priorytecie w Lolu :D 

Nick Kandydata: @Ripton

Dlaczego ta osoba(Rozwinięta, sensowna wypowiedź)? : Pomocny Support, wraz z @Bene uczy mnie grać w Lola, pomocny i sympatyczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przedstawiam wyniki! :)

1 miejsce - @Ripton - 5 głosów
2 miejsce - @RYBSON - 4 głosy
3 miejsce - @klqs - 3 głosy 

Gratuluję zwycięzcom, po nagrody zapraszam do @LOVASSS. :)

Małe zainteresowanie konkursem było, ponieważ były wakacje? Mam nadzieję, że to jest wytłumaczenie. :D 

Niedługo pojawi się kolejna edycja za miesiąc wrzesień, WSZYSTKICH serdecznie zapraszam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...