Skocz do zawartości
Mlodaa z m4

Stosunek = ranga itp

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam kilka spraw a nie wiem gdzie je zgłosić.. 

1. Chodzi mi o to, że np gracz z 4000 kili i stosunkiem.. 1.2000 ma taką samą rangę co osoba z 4000 kili i stosunkiem 1.7500.. Proponuję dopasować do dokładnie do tego co jest w /rangi (co z resztą nie działa i trzeba naprawić)

2. Druga spawa to taka, że często przy zmianie mapy wywala gre i wyskakuje error, wiele osób mi to zgłaszało. Podejrzewam, że przez to ludzie też odchodzą.. :)

3. Trzecia sprawa, da się zrobić by admin widział kto ma bombe będąc w ct (nawet nie wiem czy tak się da zrobić :D)? na naszym serwerze rzadko jest 5 ct (więc ONLY A), a ludzie plantują b... ułatwiłoby to nam adminom zadanie, bo nikt się przyznać nie chce wtedy..

4. Mam jeszcze propozycje, która jest tylko urozmaiceniem :D Co wy na to by vip/svip miał innego skina postaci? na innych serwerach często jest takie coś, co może zachęcić do kupna ;D

5. Mam też problem, nie wiem czy to normalnie, ale gdy zginę to słyszę ludzi tylko przez 5 sek, potem cisza mimo że używają mikro..

To chyba tyle, byłoby super gdyby ktoś się wypowiedział :)

@SUNN. @happy @Ania ;) @Malu @Danke:* #URLOPIK @aquax i inni.. ;) 

Pozdrawiam :)

Edytowane przez Mlodaa z m4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


2. Mi tak samo wyskakuje to jest błąd jak chyba jest wybierana mapa cache ale nie jestem pewny.

3.Blokada by się przydała ale zależy od adminów lub zrobić żeby admini widzieli kto ma tą pakę.

4.Jestem za jeżeli oczywiście oni się zgodzą mogę nawet poszukać modeli na nich :)
5.Może to winna cs'a nwm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. Zgłosilem to techników. 

2. Nie powinno być już tego błędu 

3. Raczej nie jest to możliwe

4. Bez sensu dodatkowe modele i plugin który obciąży sprawność serwera.

5.z czymś takim się nie spotkałem. Musze osobiście to sprawdzić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


16 godzin temu, klqs napisał:

Chcecie to wam napisze plugin, że po podlozeniu paki adminom sie wyswietli nick kto podkladal xdd To moge od strzała napisać więc jak trzeba bedzie to smialo

@aquax:)

Napisać w sprawie tego 5 pkt? Chodzi o to że jak zginę to przenosi mnie na spect automatycznie i nie słyszę nikogo kto jest w innym teamie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...