Skocz do zawartości
Mousen23

[ZAMKNIĘTY]propozycje

Rekomendowane odpowiedzi

Blokade na bombiste, jak najbardziej na TAK !,

Freezetime bez sensu, tym właśnie się różnimy od innych serverów :)

Osobiście Ja bym widział plugin, który nie pozwalałby na dostanie flesha od swojego towarzysza z teamu. Jak jest ponad 20 osób online na serverze, to robi się taka sieczka, że czasami przez 10 sekund mam biały ekran.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Blokada, to tak jakby brak zaufania do graczy..  jednak pomysł godny rozważenia.

Co do fleszy - ja osobiście wolałbym zostawić jak jest, strasznie dużo odrealnienia rzeczywistości widzę - przenikanie, brak ff, brak fleszy.. to obniżanie jakości serwera, pod graczy którzy nie potrafią rzucac fleszy, rozróżnić przeciwnika od swojego i nie wiedzą jak się ustawić/nie blokować. Według mnie lepiej przyciągać najlepszych podwyższając poprzeczkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z tego co mi wiadomo na servie jest plugin dotyczący paki na bs B, tylko trzeba go ręcznie ustawić(?). kiedyś o to pytałem i Danke mi tłumaczyła jak to bangla.

Co do flashy - po to są admini i u@ żeby zgłaszać oraz banować takich delikwentów, jeżeli ktoś dostanie bana za flashe, inni na pewno będą bardziej uważni. Jeśli nie - ban.
freeze time moim zdaniem odpada, ilu znam graczy z serva którzy odkąd tu grają praktycznie tylko rashują, w tym ja. Podobnie uważa Bania w temacie dotyczącym dd2#1

Ewentualnie zamiast freeze time moglibyście pomyśleć nad anti rushem do 1:30 albo 1:45.
@SUNN. może na dd2#1 tak jest, na #2 na pewno nie. Zapytaj kilku graczy którzy dostali bany za to iż kilkukrotnie to robili pomimo ostrzeżeń, a pozatym wejdź na serv i sprawdź czy tak rzeczywiście jest :). Wiele wgranych pluginów albo nie działa albo działa 0/1

Pozatym jak miałem tu admina to wielokrotnie już to zgłaszałem i zawsze była odpowiedź że plugin jest ale nie działą :) trzeba go ustawić/włączyć

Edytowane przez 5g_KoLoS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem za zablokowanym b przy 4 ct ponieważ często gdy jest mało graczy znajdują się asy kładące pakę na drugim bs'ie .Flesze bez zmian, co do przenikania moje zdanie podzielone jest po połowie więc jak zadecydujecie i tak mi będzie odpowiadać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dnia 11 września 2017 o 11:23, z.r.a.z. napisał:

Blokada, to tak jakby brak zaufania do graczy..  jednak pomysł godny rozważenia.

Zraz no wybacz ale czy masz zaufanei do każdej mijanej osoby na ulicy? Bo ja nie :|

Blokada bs - tak. Wątpie, żeby plugin był a nie działał.

Freezetime - przepraszam bo nie rozumiem. Jak freezetime przeszkadza w raszowaniu? Przecież co za różnica czy wszyscy rusza teraz czy za godzine i tak w tym samym czasie tak samo daleko dobiegniesz (neutral tylko nie dawajcie freeze 10 czy 5 sekund, 2/3 by w zupełności wystarczyły by każdy (ogarniety) sobie spokojnie zdążył kupić potrzebny ekwipunek)

Anty flesze swoim - idealnej opcji nie ma, więc trzeba albo ułatwić gre osobom które grają dobrze i dostają flesze od swoich albo osobom które ich rzucac nie potrafią i rzucają swoim a tym samym uchronic ich od bana/kicka czy jakiejkolwiek odpowiedzialnosci. Osobiscie wydaje mi sie lepszą opcją zostawienia jak jest - admini są po to żeby pilnować i gdyby tylko gracze byli łaskawi żeby owe fakty zgłaszać na u(małpa, forum zamienia na "Email protect" :D) a nie płakać na say/micro jacy to gracze są słabi i noobami i wgl powinni odinstalowac system to myślę, że nie byłoby większego problemu. Wiadomo, że każdemu się zdarza, że lekko sie ruszymy i flesz sie odbija nie tam gdzie chcemy ale takie są uroki csa i nie widze sensu tego zmieniać.

 

@Sheriff de la red de Bezzi Freeze time to nie plugin i na wiekszosci serwerow to go wlasnie nie ma :P

 

@klqs , nie mam - jednak przypadki plantowania na B przy ct-5 bywały bardzo rzadko, zazwyczaj jedna osoba nie ogarniała - kick, ban i był spokój. / z.r.a.z.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie, nie i jeszcze raz nie. Wypowiem sie jeszcze raz. Nie chce zbędnych pluginów na serwerze. Czy to flesze czy freeztime czy nawet przenikanie przez graczy (jak jest teraz) serwer ma być unikatowy, a nie jak każdy. Gram na nim tylko dlatego, bo jest mało śmiecowych pluginów i chce żeby tak zostało każda opcja mnie odrzuca. 

@Inte Tillgänglig Danke:* idź za głosem serca xD :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Osobiście jestem zdania @Sheriff de la red de Bezzi.

Freezetime - zostaje, nie zmieniamy.
Fleshe - nie zmieniamy nic, od tego są Admini, by czuwać i ewentualnie banować.
Przenikanie - zostaje, nie zmieniamy.
Anty-rash? No chyba nie. Odpada.

Co do blokowania BS'a. Wgram na dniach skoro większości podoba się pomysł.


PS. Przepraszam za późną reakcję, ale choroba mi nie pozwalała siedzieć przed laptopem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...