Skocz do zawartości
Fejmer

[ZAMKNIĘTY]Bug na mapie de_nuke

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od pewnegi czasu na mapie de_nuke występuje pewien bug. Polega on na losowym zrespieniu sie w różnych miejscach, losowej osoby. Myślałem że jest to jednorazowe , problem z mapar lub coś, lecz niestety zaczęło dziać sie to częściej. Jest to uciążliwe , gdyż jak dana osoba sie respi , spada z góry , i traci całe życie , gdy sie zorientuje co jest grane , ma dużo wieksze szanse na zabicie graczy przeciwnej drużyny. Myślę że nie tylko mi przeszkadza ten błąd mapy , także stwierdziłem że napisze post w tej sprawie. Gdyby ktoś chciał wiedzieć czy dzieje sie to tylko na tej mapie Od razu odpowiem , że jest jedyną mapą na której spotkałem sie z takim problemem. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie tylko z nuke jest problem, wczoraj np. Na westwood_big w jednej rundzie czy tam więcej  (nie wiem bo po tym co się stało to aż mi się grać odechciało na tej mapie) cały team to zrespił sie na resztę ct i runda nie trwała dłużej niż 2 sekundy. Co do nuke'a nie jest to aż tak bardzo strasznie uciążliwe, bo tylko jedna z osób respi się zawsze na bs'ie "A" ale mimo wszystko ten bug jednak nie pasuje innym graczom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Najszczególniej sie buguje  mapa  de_westood_big, bo na tej mapie potrafi sie zrespic, prawie caly  team terrorystow, na spawnie ct. Nuke tez jest zbugowany, bo sam wiele razy jak sie respilem na side a to niekiedy  wpadalem w tekstury.

Edytowane przez KillFromNOOB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...