Skocz do zawartości
AveRasti

[ODRZUCONE]Sprawdźmy

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: AveRasti
Wiek: 19, a w styczniu 20.
Doświadczenie (w byciu adminem): Doświadczenie w byciu adminem mam dość duże. Byłem głównie administratorem na dużych sieciach COD czy też Diablo i to dość długo. 
Znajomość AMXX (W skali 1-10): Mocna 9 (Nie bawię się w żadne modyfikowanie itd)
Staż w CS-sie: Oj, będzie już z 10-11 lat, a nawet za "gówniarza" miało się swoje występy na "lanach" międzyszkolnych :D
Steam / NonSteam: Steam.
Dlaczego Ty: Dlaczego ja... A więc... Grałem tutaj dość dawno temu i postanowiłem powrócić z CSGO do 1.6 parę dni temu. Zebrało mnie na odwiedziny starych serwerów i napatoczył mi się właśnie Wasz COD, tak więc zacząłem sobie grać, ale jest jeden mały problem... Masa "ODPALEŃCÓW" która niszczy chęć do gry, a administracja zbyt często nie wchodzi na serwer. Przez prawie pół mojej "kariery" w CSie byłem administratorem na wszelakich serwerowniach z COD'em to myślę, że się nadam. Umiejętnością grania w CSa też powstydzić się nie mogę, więc to chyba idzie dobrze w parze (Doświadczenie + jakiś tam "skill"). Może GT nie pokazuje wyśmienitych godzin spędzonych na serwerze, ale to da się nadrobić z moją częstotliwością gry w csa. Moim zachowaniem jakoś nie rażę w oczy i potrafię utrzymać poziom kultury. Pewna grupa ludzi może mnie pamiętać z innych serwerów kiedy byłem na randze Administrator, zwykły gracz czy też po samym steamie, a jak nie no to trudno. Myślę, że podanie będzie rozpatrzone nie tylko pod kątem "Mało godzin na serwerze - NIE", "Podciągniesz godziny to będę na tak" czy innych podobnych błahych powodach.
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Zależy od moich obowiązków, ale myślę, że tak z 2-3h dziennie to lekko.
Kontakt: http://steamcommunity.com/id/averasti 
Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/server_info/80.72.34.124:27034/top_players/?query=AveRasti 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Właśnie aktywność na serwerze to nie jest "błahy powód" patrząc na 30 dniowy wykaz GT to dopiero co "wróciłeś" a gracze nie muszą Cie pamiętać.. Daj się poznać dla graczy,adminów i dopiero potem składaj podanie a nie pograsz dwa dni i już podanie leci,zapoznaj się z regulaminem serwera z całym forum dużo mogło się zmienić od Twojej ostatniej tu wizyty. Pograj poczekaj i złóż podanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pograj z 3 tygodnie nadrób godzinki,  wykaz się dobra aktywnością na serwerze/ forum, Daj się poznać raz jeszcze starym jak i nowym graczom, adminom przekonaj ich do siebie, i dopiero wtedy składaj podanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Są 2 minusy konto założone dziś i od razu podanie, drugi minus to godzinki masz przegrane jedynie 4,35h przed składaniem podania czytałeś raczej jakie kryteria trzeba spełniać. Jeżeli jest dużo odpaleńcow dlaczego nie zgłaszasz ich na forum? Odwiedzaj forum, jest problem zgłaszaj zapoznaj się z regulaminem forum, bo już upomnienie dostałeś. A najważniejsze nadrób godzinki. Na dzień dzisiejszy podanie muszę niestety odrzucić, jeżeli dalej będzie Ci zależało aby dołączyć do wśród adminów wykaż się. Powodzenia :)

Edytowane przez M a m c i a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...