Skocz do zawartości
.Spr!Nt^^

[ZAAKCEPTOWANE]Centurion by Admin :P

Rekomendowane odpowiedzi

 Nick: Centurion                                               

 Wiek:22

Doświadczenie (w byciu adminem): Bylem adminem na innej sieci oczywiście bylem admine i tutaj 

Znajomość AMXX (W skali 1-10) : 5/6 

Staż w CS-sie: około 6 lat 

Steam / NonSteam:Ns

Dlaczego Ty:Wróciłem do gry wiec wracam na mój ulubiony serwer a tu patrze tylko 3 adminów często gram w nocy lub wieczorami a tu latają na cmd  lub po txt wiec znam adminów i wiem ze maja prace zycie prywatne wiec nie moga caly czas siedzie na serwie a chce żeby grało sie jak najlepiej 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 2 godziny ale czasami sie zdarzy duzo wiecej :)

Kontakt: Pw

Link do GameTracker'a https://www.gametracker.com/server_info/80.72.40.110:27027/top_players/?query=Centurion
 

                                                                                                                     Ps. godziny rosną cały czas 
                                                                                                                    czekam na wypowiedz adminów jak i graczy   
@ChudyMax

@*A*N*I*M*A*L*M*O*R*D*

Edytowane przez Centurion
1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...