Skocz do zawartości
[Team Hax]  Dizek#CS:GO9

[ZAMKNIĘTY]Problem z Gracze Guziec

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: niedawno
Nick gracza: [COSINUS] GUZIEC
Dowody: http://www56.zippyshare.com/v/DYnfjwV6/file.html
Świadkowie: gracze na serwerze
Uzasadnienie: Gracz guziec mnie czogle wyzywa od "cweli,  śmieciem,  bo rodzinie, że bez vipa jestem ci**ą" ogólnie gracz ten zazdrości mi skilla i mnie z tego powódu mnie wyzywa admin @piterooo wczoraj wbił i mu powiedziałem że mnie wyzywa a admin nic... i guziec mnie nie wyzywał mogę pokazać jeszcze kilka ss z wczoraj a dzisiaj zmienił nick na "MarcinekToPizda" serio ? proszę o zbanowanie gracza na 7 dni dziękuję za uwage pozdrawiam :) .

Edytowane przez MarcineK^^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po 1 to nie widziałem jak Ciebie wyzywal bo mnie wtedy nie było więc nie mów że go nie zbanowałem bo nic takiego nie widziałem a jakbyś nie wiedział to ja nie widzę tego co było wcześniej nie mam takich uprawnień 

Po 2 jakbym widział że cię obraża to bym go od razu zbanował 

Po 3 tak jak mówiłem nie miałem dowodów że Ciebie wyzywal więc jakby on  się odwołał to skąd miałbym wziąć dowody ? 

 

Edytowane przez piterooo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Sheriff de la red de Bezzi dało by rade wgrać destroya na serwer? Bo często gracze wchodzą na AB i mimo banów nic to nie daje bo ip inne

@MarcineK^^ Pisałeś że miałeś adma na podaniu to wiesz, że bez dowodów się nie banuje, jeśli masz ss-y to zgadaj się z adminem i wyślij je na forum, by nie było żadnych wątpliwości ;)

Edytowane przez Kyou
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Godzinę temu, Kyou napisał:

dało by rade wgrać destroya na serwer? Bo często gracze wchodzą na AB i mimo banów nic to nie daje bo ip inne

Z tego co sie orientuje narazie destroya nie będzie, jego skuteczność i tak pozostawia wiele do życzenia. 

Temacik zamykam, z pytaniami o przyszłość destroya kieruj sie do S@ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...