Skocz do zawartości
zyga16

[ZAMKNIĘTY]Admin Ehho [ONLY DD2#2]

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia:2017-09-20 20:15-20:30

Nick Admin Ehho ( Chyba ,że inny jakis pseudoadmin).

Witam dostałem bana na 30 minut tytułem "ogar"

Niewiem czy to jakiś slag podwórkowy , również niewiem co było przyczyna bana.

Śmiechy na mikro były robione jak wszyscy zginęli , nie używałem słów uznawanych za obraźliwe.

Prosiłbym o admina który dał mi bana o przedstawienie DOWODÓW co było przyczyną bana "ogar".

Jeśli takowych nie posiada proszę o wyciągniecie konsekwencji z tego nie odpowiedzialnego zachowania.

Pozdrawiam

zyga16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pozwole sie wypowiedzieć, jako iż byłem świadkiem całej sytuacji i sam kilkakrotnie upominalem zyge... 

Juz pomine to określenie "Chyba ,że inny jakis pseudoadmin" którym nazywasz ehho (przynajmniej, a pośrednio także adminów obecnych na serwerze w tym mnie) pseudoadminem.

Pomine tez fakt pisania skargi o bana na 30 minut co już wgl jest śmieszne biorąc pod uwage Twoje zachowanie, @zyga16

Już naprawde pomine też to co zyga pisał do ehha ale to jeszcze zobaczycie xDD

Zyga, od początku mapy zacząłeś odwalać. Zawsze z Tobą są problemy - to Ci się wymsknie, to, tamto. Ostrzegałem Cię i mimo tego dalej kontynuowałeś ten swój teatrzyk, gadajac do jednego gracza teksty typu czy "przestał sie puszczać" itp. Większości rzeczy nie słyszałem bo zazwyczaj po dedzie minimalizuje csa bo robię kilka rzeczy naraz ale mimo to gdy grałem czyli byłem żywy to słyszałem Twoje durne teksty co już zaprzecza części skargi. Jedyne do czego się można przyczepić to powód bana no ale już to nie moja działka. Ban był słuszny a powód nieprecyzyjny. Jakby ktoś szukał dowodów to dosłownie całe demko do momentu bana zygi jest jednym wielkim dowodem: http://d1.hltv.org.pl/srv23582/HLTV-1709201951-de_dust2.dem.zip Mozna tam spokojnie znaleźć teksty typu "szmato" i wiele innych. Śmieszna pseudoskarga, pozdrawiam. 

Edytowane przez klqs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hym od czego by tu zacząć. Moze od tego ze ban został dany za to ze obraziłeś mnie i za to co prezentowałes nam przez całe 20min co pokazuje demko ( link niżej). A co prezentowałeś brak kultury, szacunku do innych i administracji. Nie chodzi mi o to ze mnie obraziłeś, ale tez o to ze jak @klqs pisał na y@ "zyga ostatni raz", to wogle na to nie zwróciłeś uwagi jeden z adminów tez napisał na y@ "zaraz strace cierpliwość" i nie on stracił a ja i zakończyłem twój występ szybkim banem i troche nie przemyślanym, wiem o tym ze powód ogar nie jest powodem, nie wszyscy sie domyslą o co chodzi. Ale było też wiele innych sytuacji, rozmowa z graczem o nicku kuba np gdzie kuba mówi ogarnij sie zyga a ten sie z niego wyśmiewa, irytuje. Teksty w stylu (cytuje) "szmata, jp ehho 100%, jp guzik 100%, szmaty na respie, czemu sie puszczasz z kolegami, je***e policyjne fleshe było tego tak duzo ze kartki mi nie starczyło by to napisać z minutami ale troche tego mam. Nie były kierowane tylko do mnie ale tez do innych graczy. Wiec przedstawie to teraz.

1. Zabiłem go i usłyszałem tekst "szmata" ---> 02:20
2. Cytaty "
a) "jebać kube..." ---> 03:02
b) "jp guzik 100%"  --->06:15
c) "k***a, myslałem ze to ehho je***y" ---> 07:20
d) "szmaty na respie" --->  08:15
e) "czemu sie puszczasz z kolegami" ---> 25:02
f) "je***e policyjne fleshe" ---> 26:40
g)"matka wie ze z kolegami sie puszczasz" --->27:13 (i to do mnie po czym nerwy mi pusciły i poniosło mnie)
3. jest tez rozmowa kuby z zyga o której wspominałem wyzej ---> 20:45-21:12

Podam tez czasy ostrzezeń które dawali inni administratorzy. 
1. zyga ostatni raz ---> 25:20
2. zaraz strace cierpliwość ---> 22:07

Jest też coś o czym warto wspomnieć ze odrazu jak dałem bana to szanowny pan zyga napisał do mnie, ale nie bede sie rozpisywać zobaczcie sami ( link do ss nizej ).

Reasumujac nie wiem zyga co chcesz uzyskać przez te wydzieranie sie, wyzywanie, i irytowanie, moze polularność chcesz być fajny to znajść lepszy pomysł a nie taki, bo dla mnie tak to wyglada chcesz być fajny i zaczynasz po każdym jechać, obrażać, sam byłeś adminem przez pewien czas nie wiem czemu juz nie jesteś ale jak nie jesteś to raczej nie byłes idealny.
Na koniec chce dodac tylko to ze wie wiem ze powód bany nie jest "czytelny" ale chodziło mi o całokszałt a nie tylko o jedna sytuacje, bo takie zachowanie to nie tylko dzisaj było spotykanie na serwerze. 


Link do ss ---> http://www20.zippyshare.com/v/kMVaiEHc/file.html
Link do demka ---> http://www35.zippyshare.com/v/dWOQUbkF/file.html
 


pozdrawiam. 

ps. Najlepiej przeglądnijcie to damko całe (polecam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na serwerze były również inne osoby wiec tracę cierpliwość albo cos niewiem do kogo jest kierowane, Np.Uwaga zyga nie obrażaj kogoś tam wiedziałbym , że to o mnie chodzi.

Słowo puszczać sie nie jest obrażliwe. Miałem na mysli "Czy mama wie ,że puszczesz sie z kolegami" Puszczać można np. Bańki mydlane lub puszczać wode z kranu z kolegami :).

JP100% JP - " chwilowa moda; skrót używany zwykle przez ludzkie masy tzw. "ludzi ulicy", którzy nie mają nic do roboty i niczego w życiu nie osiągną. "Józef Piłsudski" - rozwinięcie używane przez środowiska patriotyczne; rozwinięcie ma na celu wzbudzać patriotyzm i miłość do Narodu, co za tym idzie miłość do państwa i szacunek dla organów porządku; "

Szmaty na respie chodziło mi oczywiście o bronie którzy terorysci wyrzucili na respa. Słowo szmata jest np. określeniem legitymacji policyjnej.

Powód Bana "OGAR" nie jest zgodny z administracja Multihead.pl

 

Ps, Zaden zawodnik nie pisal ,że mu cos przeszkadza tylko wielkiej administracji. Ta gre traktuje jako zabawe przyjść pośmiać się pograć i wyjść dla nie których bycie adminem to wyróżnienie w szkole :)

Edytowane przez zyga16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@zyga16 

3 godziny temu, zyga16 napisał:

Na serwerze były również inne osoby wiec tracę cierpliwość albo cos niewiem do kogo jest kierowane, Np.Uwaga zyga nie obrażaj kogoś tam wiedziałbym , że to o mnie chodzi.

Trzeba do Ciebie kierować list polecony żebyś reagował na upomnienia które następowały bezpośrednio po Twoich prowokacjach? Czy masz jakiś problem ze zrozumieniem słów "zyga ostatni raz"?

3 godziny temu, zyga16 napisał:

Słowo puszczać sie nie jest obrażliwe. Miałem na mysli "Czy mama wie ,że puszczesz sie z kolegami" Puszczać można np. Bańki mydlane lub puszczać wode z kranu z kolegami :).

Samo słowo "puszczać" nie jest obraźliwe ale jeśli jest użyte w nieodpowiednim kontekście to owszem, może być obraźliwe. Tak właśnie było w Twoim przypadku.

3 godziny temu, zyga16 napisał:

JP100% JP - " chwilowa moda; skrót używany zwykle przez ludzkie masy tzw. "ludzi ulicy", którzy nie mają nic do roboty i niczego w życiu nie osiągną. "Józef Piłsudski" - rozwinięcie używane przez środowiska patriotyczne; rozwinięcie ma na celu wzbudzać patriotyzm i miłość do Narodu, co za tym idzie miłość do państwa i szacunek dla organów porządku; "

 

No to już wiemy dlaczego używasz "JP" ale muszę Cię zmartwić - serwer nie jest miejscem gdzie należy i gdzie można tego używać. Natomiast co do fragmentu o Józefie Piłsudskim - nie nie mieszaj go do tego, bo nie ma z tym nic wspólnego.

3 godziny temu, zyga16 napisał:

Szmaty na respie chodziło mi oczywiście o bronie którzy terorysci wyrzucili na respa. Słowo szmata jest np. określeniem legitymacji policyjnej.

Kpina. W dodatku próba robienia z nas idiotów. Dawno tak głupiego tłumaczenia się nie słyszałem, a prowadzę zajęcia ze studentami którzy są słynni w tej materii.

3 godziny temu, zyga16 napisał:

Powód Bana "OGAR" nie jest zgodny z administracja Multihead.pl

W końcu masz trochę racji. Powód był mało konkretny. @Inte Tillgänglig Danke:* zrobi co trzeba w tej kwestii.

3 godziny temu, zyga16 napisał:

Zaden zawodnik nie pisal ,że mu cos przeszkadza tylko wielkiej administracji.

Nikt nie musi się skarżyć żeby administratorzy pilnowali zachowania na serwerze. Od tego właśnie są. Gdyby tego nie robili to po prostu wyrzucilibyśmy ich wszystkich i wgrali /voteban. Jawnie prowokowałeś i obrażałeś, nie reagowałeś na upomnienia. 

3 godziny temu, zyga16 napisał:

Ta gre traktuje jako zabawe przyjść pośmiać się pograć i wyjść dla nie których bycie adminem to wyróżnienie w szkole

Niestety Twoje zachowanie pokazuje, że traktujesz ją jednak jako miejsce do wylewania agresji z całego dnia i pochwalenia się głupim zachowaniem. Po głosie słyszę że masz +25 lat, więc czas najwyższy zacząć się zachowywać odpowiednio jak na swój wiek.

@zyga16 ale nie tylko Ciebie muszę sprowadzić na ziemię, bo to przyda się również i @Ehho. Mianowicie, proszę szybciej z tymi banami - w zasadzie już po 

10 godzin temu, Ehho napisał:

d) "szmaty na respie" --->  08:15

@zyga16 powinien oglądać serwer z pozycji przed zegarkiem odliczając 30 minut do końca bana (alob przynajmniej dostać kicka, skoro nie reagował na upomnienia na y@). Mam jeszcze wątpliwości co do długości bana. Niby 30 minut jest jak najbardziej słuszne ale chyba pokusiłbym się na 60 min.

Podsumowując - skargę uznaję za niesłuszną i niemal zupełnie bezzasadną. Dlaczego niemal? Bo autor rację miał tylko w kwestii powodu bana, co do jego zasadności i motywów nie miał tej racji zupełnie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...