Skocz do zawartości
kitmax

[ZAMKNIĘTY]Klasy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Za pewno piszę to nie pierwszy raz lecz brakuje mi tej opcji 

Otóż Proponuje dodać na forum jak i Serwerze Opisz Wszystkich Klas W 1 WĄTKU

Czyli na jednej stronie gdyż wybranie klasy i czytaniu opisów schodzi sporo czasu który początkujący gracz może poświęcić na grę .

Strona w grze mogła by być jako Powitanie serwera (TA Przed wyborem Drużyny )  Oraz pod komendą np. /klasy

 

.

PS. W Strzelcu Wyborowym Bardzo często zacina się broń i jeśli nie da się tego naprawić proponuję dać mu ammo za killa (oraz może +hp)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Strzelca zmieniać raczej nic nie będziemy bo jest to klasa praktycznie nie zmieniana od jej powstania i nikt wcześniej na nią nie narzekał. 

Opis klas na forum? Ktoś w to w ogóle będzie wchodził? Oprócz administracji 70% graczy pewnie nawet nie ma pojęcia, że jest coś takiego jak forum a konta założą i tak do wstawienia ss lub jakiegoś odwołania. 

Takie moje zdanie ale kto wie. ;)

 

Edytowane przez RYBSON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


25 minut temu, RYBSON napisał:

Strzelca zmieniać raczej nic nie będziemy bo jest to klasa praktycznie nie zmieniana od jej powstania i nikt wcześniej na nią nie narzekał. 

 

Dawniej narzekał i to nie raz (np ja :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zacinanie się broni? Pierwsze słyszę, że ktoś zgłasza taki błąd. To jest w stylu czołgisty i tak dalej, powodujesz to sobie spamując bezlikiem.

Pomysł z opisami klas na forum uważam za zbędny, a co do strzelca jest już zaplanowana mała zmiana. Oczywiście bezlik zostaje nietknięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...