Skocz do zawartości
★ PaPeK ★

[ODRZUCONE]PaPeK na Grafika

Rekomendowane odpowiedzi

Program, którym się posługujesz (Gimp, Photoshop, Corel, Cinema 4D, AutoDesk): Gimp,Photoshop

W czym się specjalizujesz (Avatary, Sygnatury, Tapety, Userbary, Plakaty, Tła, itd.)Avatary,Sygnatury,Tapety,Tła ogólnie wykonam każdą pracę graficzną bez problemu.

Jak długo zajmujesz się robieniem grafiki (Miesiące, lata..)około 5 miesięcy

Dlaczego ja [Napisz dlaczego mamy Cię przyjąć (Bo jestem fajny, bo tak itp. będą nagradzane warnem)]Robię to co kocham, wykonuje zlecenia użytkowników przy czym nabywam nowych doświadczeń, poświęcam na to dużo czasu i zadowalają mnie swoje efekty.

Linki do 3 Zrealizowanych zleceń: 

 

 

Pięć Twoich prac:        c39b4304f2228.png            eff5dbc9a9fd1.png

 

                                   7353984e8ae4c.png               df0549f7fc108.png

 

 

                                                                                         d97ac04d15aca.png

  Ps.Wiem że niestety bd miał niższą ocenę za to ile mam postów ale zawsze warto spróbować :) .Te prace są to tylko przykłady bo oczywiście stać mnie na coś lepszego ale niestety nie miałem co akurat wrzucić resztę moich prac znajdziecie w dziale Grafika "Zlecenia"

Edytowane przez PaPeK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na Nie;.

Jesteś nowy na forum, 2 posty, które szału nie robią. Prace takie nawet fajne, ale szału nie ma. 

Daj się poznać, nabij trochę więcej postów i spróbuj ponownie. ;) 

Powodzonka. ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na nie. 

Prace nie najgorsze, ale tyłka nie urywają. Postów praktycznie brak, na forum jesteś świeży i mało kto Cie tu zna.

Daj się poznać, zacznij się więcej udzielać i złóż podanko za 2 tygodnie. :)

Edytowane przez RYBSON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Za szybko na jakiekolwiek podanie, jestes nowy daj sie poznać.

Nie.

Ps. Prace takie sobie poćwicz jeszcze.

Edytowane przez Sheriff de la red de Bezzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A ja wyjątkowo jestem na tak, prace są dość dobre, grafik nie musi mieć 1217471 postów, już nie raz była sytuacja gdzie przyjmowana była osoba z 10- postów więc nie wiem na jakiej podstawie skreślacie go za posty. Poza tym grafików nie mamy za dużo i każda para rąk się przyda :) 

@edit jak widzicie tego pana na dole ma 23 posty (bez obrazy chodzi tu o przykład) a pełni o wiele bardziej odpowiedzialną funkcję ;)

Edytowane przez Incognito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Posty na grafika? Myślę, że to aż tak ważne nie jest.

Co do prac są okej, dodane większość napisów i obrazki z internetu, próbuj dawać więcej swoich pomysłów, nakładaj lepsze cienie i kontrasty. Rób zlecenia i napiszesz podanie za jakiś czas. Aktualnie jestem na Nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


NIE.

Nowy to on nie jest, bo pamiętam jego odpały w dziale serwera cod 45k bodajże, gdzie ciągle spamował jakimiś gównami, za co dostał warna i odbiło mu od władzy na serwerze, lecz mogę się mylić (z czymś innym), ale nie zmienia to faktu, że według mnie i tak nie dostaniesz tej rangi, bo nikt Cię nie zna, przynajmniej nie od pozytywnej strony, natomiast od negatywnej (przynajmniej ja) znam(y) Cię bardzo dobrze. Prace i tak, nie są powalające, wręcz krytyczne moim zdaniem. Pa :x

edit: Dlatego mówiłem, że mogę się mylić. Mi się kojarzy, że osoba z takim nickiem jak Ty, miała bogatą historię odpałów. No ale cóż, wybacz, że osądziłem przedwcześnie. :P

Edytowane przez Th3End
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


47 minut temu, Th3End napisał:

NIE.

Nowy to on nie jest, bo pamiętam jego odpały w dziale serwera cod 45k bodajże, gdzie ciągle spamował jakimiś gównami, za co dostał warna i odbiło mu od władzy na serwerze, lecz mogę się mylić (z czymś innym), ale nie zmienia to faktu, że według mnie i tak nie dostaniesz tej rangi, bo nikt Cię nie zna, przynajmniej nie od pozytywnej strony, natomiast od negatywnej (przynajmniej ja) znam(y) Cię bardzo dobrze. Prace i tak, nie są powalające, wręcz krytyczne moim zdaniem. Pa :x

Niestety ale chyba mnie z kimś pomyliłeś nie grałem nawet na codzie 45k ani nie miałem z nim doczynienia na forum, tylko i wyłącznie na cod 400 i nie miałem nigdy warna na tym forum bo to moje 1 konto :/

Edytowane przez PaPeK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Obecni graficy (jest ich tylko dwóch) się obijają tak więc kolejny do drużyny na pewno się przyda. Czekałem na pracę ponad tydzień, a Ty zrobiłeś ją w ciągu jednego dnia za co szanuje.
Prace są w porządku, posty nie są najważniejsze - jestem na tak.

p.s jeszcze dodam że śmieszną mnie argumenty osób które są na nie XDDD
jesteś nowy na forum bla bla bla masz za mało postów bla bla bla, co ma piernik do wiatraka? Aga ma rangę opiekuna grafików, dużo postów itd. a jej aktywność w dziale jest prawie zerowa.
Jak się nie sprawdzi to zostanie zdegradowany i tyle.

Edytowane przez SQNFUN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Konto na forum masz od środy, także jestem na NIE.

Popracuj jeszcze trochę w dziale grafików i wtedy ubiegaj się o to stanowisko.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niestety, ale ja również jestem na Nie.

Podanie zdecydowanie za szybko.

Prace na poziomie średnim. Jeżeli chodzi o posty, to ja do tego dużej uwagi nie przywiązuje.

Widać, że masz zapał i chęci, więc powinieneś spróbować ponownie za 2 tygodnie.

Ale i tak życzę Ci Powodzenia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...