Skocz do zawartości
Konijo

[ZAMKNIĘTY]Odwołanie od degradacji

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: 23 września 2017 roku
Nick gracza: Konijo
Dowody: http://d1.hltv.org.pl/srv23582/HLTV-1709240137-de_dust2.dem.zip , oraz  http://multi-head.pl/topic/86921-zamkniętyodd22-degradacja-konijo/?tab=comments#comment-473807
Świadkowie: Kina
Uzasadnienie: Gra dwojga znajomych przy pustym serwerze --> "nadużywanie uprawnień"

Mocno naciągane Danka i tylko dlatego założyłem ten temat, bo chcę zobaczyć co mają do powiedzenia na ten temat pozostali admini. Z koleżanką 1 na 1 nie można już dla żartu slapnąć (świetnie respektujesz regulamin, jednych karasz za slapy 1 na 1 a innych za inne nadużycia przy prawie pełnym serwerze NIC)

Nadużywanie uprawnień jest w Twoim a nie moim wypadku :)
Wykorzystywanie swojej pozycji w konflikcie między mną a Tobą nie wyjdzie Ci na dobre gdyż w każdej chwili mogę założyć temat skargę na Ciebie i wskazać liczne nadużycia z Twojej strony jako adminki z czasów gdy zaczynałem tutaj grę. (HLTV na szczęście czuwa)

Nie mam żalu tu do nikogo z administracji poza Danką, która na siłę chciała mnie zdegradować by pokazać swoją wyższość w konfilkcie. Z kolei ja jako admin również się conieco napatrzyłem, ale o tym nie będę tu wspominać.

Nie ubiegam się też usilnie o zwracanie mi uprawnień* lecz bardziej o sam fakt kto tu tak naprawdę nadużywa swoich uprawnień i kto powinien trochę samokrytyki się nauczyć.

(*- gdyż ja zaoferowałem swój czas prywatny, skoro gram i mam doświadczenie w łapaniu oszustów to to zaoferowałem, nic na siłę...

Każdy tutaj ma swoje przewinienia, jednakże jest różnica slapnąć koleżankę gdy się gra samemu a gdy się gra w 16-20 osób na serwerze(tak jak Ty) co mogę  udowodnić w oddzielnym temacie załączając HLTV w skardze o nadużywaniu uprawnień przez Dankę :) )

Ponieważ degradacja jest powiązana z konfliktem z Danką - uważam, że do wypowiadania się w temacie pierwszeństwo powinny mieć osoby wyższe rangą i kompetencją.

Pozdrawiam (za wyjątkiem jednej osoby bo tego nie mam już obowiązku robić jako gracz ;) )

Edytowane przez Konijo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie mam nic do dodania, powód degradacji jest, dowody są.
Admin był NA OKRESIE PRÓBNYM, nie wywiązał się dobrze mimo, że grał 1vs1, nie wiem jak było, logi są.

 

18 minut temu, Konijo napisał:

Z koleżanką 1 na 1 nie można już dla żartu slapnąć

Świetnie się bawisz. Czyli uprawnienia są dla żartu i to na okresie próbnym? Okej, nie skomentuje. :)

 

18 minut temu, Konijo napisał:

która na siłę chciała mnie zdegradować by pokazać swoją wyższość w konfilkcie. Z kolei ja jako admin również się conieco napatrzyłem, ale o tym nie będę tu wspominać.

Wyższość w konflikcie? Jakim konflikcie? Sprawy prywatne to sprawy prywatne, sprawy na serwerze to sprawy na serwerze.
Drugie zdanie - doskonale wiem o co ci chodzi, ale doskonale wiesz, że nic nie ździałasz jeśli chodzi o podpowiadanie.

 

18 minut temu, Konijo napisał:

tylko dlatego założyłem ten temat, bo chcę zobaczyć co mają do powiedzenia na ten temat pozostali admini.

No też chciałabym zobaczyć co mają do powiedzenia inni. Z tego, co mi wiadomo - większość na ciebie narzekała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie mówię o podpowiadaniu tylko jak mnie slapowałaś jak zaczynałem grać na MH :) spokojnie, znajdę to, HLTV jest a pamiętam gdy tu zacząłem grać...

Skoro rzekomo traktujemy wszystkich równo to możesz się spodziewać czym się skończy skarga na Ciebie ze wskazanym dowodem slapa z HLTV.

Slapowanie znajomej 1 na 1 nie musisz komentować. Jako admin reprezentowałem sieć w odpowiedni sposób, nie wykorzystywałem wglądu ESP ani możliwości słuchania rozmów mikro dla własnych korzyści - zatem nie nadużywałem uprawnień. Nie dawałem też podpowiedzi A NAWET specjalnie zrezygnowałem z VIP'a żeby nie mieć jakiejkolwiek przewagi przed zwykłym graczem.

Sprawy prywatne powiadasz...? Interesujące, że akurat dziś powiedziałaś, że poleci mi degradacja bo pewno pomyślałaś sobie że "podskakuje" ... to też na pewno jest w logach

+ co do narzekania jakoś nie zauważyłem, żeby ktokolwiek coś mi pisał na say)team czy na steam... Jedyna ostatnia sytuacja to był gracz, który "przypadkowo" uczepił się właśnie mnie (mimo obecności dwóch innych adminów, CO ZA PRZYPADEK XD)

Edytowane przez Konijo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czytanie ze zrozumieniem się kłania. :)

L 09/23/2017 - 21:22:12: [adminchat.amxx] Chat: "Konijo<2396><STEAM_0:1:16654703><>" chat " łajza"
L 09/23/2017 - 21:22:20: [adminchat.amxx] Chat: "Danke:*:*<2413><STEAM_0:0:3814373><>" chat "+1 w dzial i degradacja"

Bardziej o to +1 do działu mi chodziło za to "łajza" i to akurat napisałam w żartach, nie moja wina, że się na nich nie znasz i jesteś łatwowierny. :)

:)
A wczoraj wróciłam z urlopu i jako, że ty byłeś na okresie próbnym miałam obowiązek sprawdzić logi jak sobie radzisz i akurat znalazłam slapowanie i nadużywanie TSAY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wycinaj dalej fragmenty logów, układaj je jak puzzle, żeby racja była po Twojej stronie. :)

Manipulacja informacją nie jest Ci obca... Ja tylko mam nadzieję, że jakimś cudem HLTV z Twoim slapowaniem przy 16 graczach na serwerze nagle nie "zniknie" z sieci

+zresztą nigdzie nie podałem swoich danych, brak poszanowania prywatności z Twojej strony, jak najbardziej zasłużyłaś na ów wiadomość. Poza tym konflikt jest prywatny, a podobno co prywatne to prywatne :)

Ja się nie udzielam dopóki się nie wypowie ktoś inny, starszy od Ciebie. Jeśli ja mam być ukarany degradacją za slapy koleżanki w grze 1 na 1, to Ty za slapowanie mnie przy grze 16 graczy tym bardziej powinnaś przy tak ważnej i wymagającej funkcji jaką pełnisz.

Edytowane przez Konijo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


2 minuty temu, Konijo napisał:

Wycinaj dalej fragmenty logów, układaj je jak puzzle, żeby racja była po Twojej stronie. :)

Manipulacja informacją nie jest Ci obca... Ja tylko mam nadzieję, że jakimś cudem HLTV z Twoim slapowaniem przy 16 graczach na serwerze nagle nie "zniknie" z sieci

+zresztą nigdzie nie podałem swoich danych, brak poszanowania prywatności z Twojej strony, jak najbardziej zasłużyłaś na ów wiadomość. Poza tym konflikt jest prywatny, a podobno co prywatne to prywatne :)

Nie sądzisz drogi kolego, że obrażając bezpośredniego przełożonego jest nad wyraz nie na miejscu? Zrobiłeś to na serwerze, więc o jakiej prywatności mówisz? W miejscu Twojej służby w obecności szefostwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W trakcie rozmowy padło moje nazwisko a nie Konijo, jaka to zatem rozmowa z szefową?


+(do notatki w moim poście) nadużywanie TSAY dotyczy także ciebie, również brałaś udział w kłótni na tsay :) w trakcie gry natomiast jestem raczej małomówny, przywitam się, czasem zadam pytanie jakiemuś adminowi odnośnie gry jakiegoś gracza bądź również napiszę "z/w" ... ewentualnie odpisze jakiemuś graczowi na zwyklym czacie lub jeśli tego wymaga funkcja - na zielono na ekranie.

Edytowane przez Konijo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


17 minut temu, Konijo napisał:

również brałaś udział w kłótni na tsay :)

No chyba sobie w tej chwili kpiny robisz. TSay używam tylko z bindami, co mogą sobie zobaczyć osoby posiadające passy do serwera.

 

Dodam coś jeszcze, wszystko było kierowane do ciebie. :)

L 09/15/2017 - 15:04:56: [adminchat.amxx] Chat: "[5g] KoLoS<5721><STEAM_0:0:16419499><>" chat " wyjeb tego danek, przeciez sie go trafic nie da "
L 09/15/2017 - 15:08:08: [adminchat.amxx] Chat: "[5g] KoLoS<5721><STEAM_0:0:16419499><>" chat " jestes czy godziny nabijasz ?"

L 09/15/2017 - 15:10:07: [adminchat.amxx] Chat: "[5g] KoLoS<5721><STEAM_0:0:16419499><>" chat " siema qq, wez tego danek_pl wyjeb, klatki ma jak siemasz a konijo chyba czytac nie umie albo znow godziny nabija"
 

Logi mówią same za siebie jakim byłeś Adminem, no przykro mi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Że też nie dziwi mnie nick gracza, którego wkleiłaś z logów :D... Godziny nabijam, proszę o dowód - raz.
a dwa --> co miałem wywalić gracza jeśli uznałem, że nie ma klatek? To, że Kolos sie ze mną nie zgadza i widział klatki to chyba nie znaczy odgórnie, że jego twierdzenie o nabijaniu godzin jest prawdziwe :)... przez 2 tygodnie jak tu gram miałem może jedną sytuacje gdy siedziałem na spekcie ponad 15 minut, ale wtedy przyglądałem się dokładnie graczowi, którego podejrzewałem o wspomagacze --> Jeśli to był błąd to chyba każdy admin musi sobie teraz zapamiętać, że ma więcej grać niż pilnować :) a ranga dekoracyjnie, bo fajnie wygląda.


(* czemu mnie nie dziwi nick gracza, którego wkleiłaś z logów
Post nr 1
Post nr 2
Post nr 3 (nadal czekam na dowód zaczepenia graczy)

 

Edytowane przez Konijo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Skończ tą swoją żałosną szopke kolego, jesteś, a raczej byłeś jej podwładnym dlatego chcesz czy nie chcesz musisz uszanować jej decyzje, która jak każdy widzi była prawidłowa. 

Logi nie kłamią nie nadajesz sie na tą funkcję, slapowanie, brak reakcji i różne inne rzeczy których ADMIN NIE MA PRAWA ROBIĆ. 

Decyzja o degradacji była słuszna i przestań płakać, bo się pogrążasz swoim zachowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


30 minut temu, Sheriff de la red de Bezzi napisał:

 slapowanie, brak reakcji i różne inne rzeczy których ADMIN NIE MA PRAWA ROBIĆ.

Slapowanie - wiemy jak było w moim wypadku a jak w wypadku "szefowej"

brak reakcji - brak by był gdybym nie sprawdził zgłoszenia przez gracza, poza tym jeśli dobrze pamiętam to kiedyś odpisałem mu, że "nie nabijam :)" być może nawet dokładnie tamtego dnia... nie zauważył? No wybacz, ale nie będę sypał wiadomościami jednemu graczowi, bo będzie to przeszkadzało pozostałym graczom.

Różne inne rzeczy, których Admin nie ma prawa robić - jak pięknie to brzmi, a jednak żadnych konkretów z tego "inne rzeczy" nie ma.
 

Pomogę Ci, oto Twój post od myślnika:
- slapowałeś koleżankę 1 na 1
- olałeś gracza i jego zgłaszanie klatek u danek_pl (lub niedostatecznie dużo razy mu odpowiedziałeś), klatek których się nie dopatrzyłeś i nie było powodu do kicka
- I TAKIE TAM których Admin nie ma prawa robić
======
Poważne argumenty, serio


P.S. Udział [5G] KoLoS w tej dyskusji jest całkiem ciekawym przypadkiem:

49 minut temu, Konijo napisał:

(* czemu mnie nie dziwi nick gracza, którego wkleiłaś z logów)
Post nr 1
Post nr 2
Post nr 3 (nadal czekam na dowód zaczepenia graczy)

Czyżby mnie winił za to, że kolega otrzymał bana za obrażanie mnie gdy bylem graczem? (i jeszcze raz dla pewności - bo z tego tematu wyciągnąłem wnioski, że jemu trzeba pisać kilka razy tak jak w przypadku braku KLATEK danek_pl ----> czekam nadal na dowód zaczepiania graczy o którym wspominałeś w moim podaniu)

Edytowane przez Konijo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam, pozwolę sobie na analizę sytuacji....

Piszesz odwołanie od degradacji, oczerniając Opiekunkę, ale nie przedstawiasz dowodów.... (zacznij od tego)

Danke dodała Ci admina na okres próbny, jednak pod wpływem konkretnej sytuacji na prawo go cofnąć - to chyba jest jasne.

Slapowanie znajomych w stosunku do slapowania nieznajomych - niczym się nie różni i nie można tego robić. Jak sobie dobrze przejrzysz historię forum i dział degradacji to odkryjesz że kilku adminów za to poleciało...

Zasady są proste i równe dla wszystkich, Danke jest Opiekunem więc w stosunku do Ciebie jest bardzie uprzywilejowana, bo oprócz odpowiedzialności za siebie, odpowiada za cały serwer i wszystkie na nim powstałe sytuacje.

Ja osobiście nie mogę nic złego pod Twoim adresem powiedzieć, ale też nie wypada mieszać tu osoby postronne ( np. @Kolos'a). On akurat spisywał się jako administrator, inne pobudki wpłynęły na to że nim już nie jest.

Z wypowiedzi Twojej wynika, że została urażona Twoja duma, bądz masz jakiś zatarg prywatny z Danke...

Myślę, że od takich przekazów i wyjaśniania sobie faktów jest steam, bo na forum wyjaśniamy problemy na serwerze.

W tym przypadku Ty spowodowałeś problem, gdzie wywołałeś do odpowiedzi Danke, która musiała zareagować.

Z racji Twojego wieku pozwolę sobie zasugerować Ci " byś przyjął decyzję na klatę, a wszystkie inne rzeczy wyjaśnił na steam".

Tutaj nic nie wskórasz, a wystawisz się na pręgierz....bo popełniłeś spor błąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie jestem w stanie już niestety udowodnić Danki slapów na mnie, gdyż nie ma HLTV z początków sierpnia.
KoLoS pojawił się po raz pierwszy w poście Danki, a ponieważ jego wypowiedź jest "dowodem" przeciw mnie, to chciałem wam pokazać jak bardzo ten powód "wiarygodny" (osobiście do niego nic nie mam)

Jak mówiłem - do nikogo nic tu nie mam. Żałuję mocno, że nie ma nagrania z poczynań Danki sprzed miesiąca, gdyż powstałby bardzo ciekawy analogiczny temat z tym samym dowodem lecz tym razem przeciw komuś ważniejszemu.

Jak mówiłem na początku - ja się na nic nie upieram, nic na siłę :) Z niektórymi porozmawiałem sobie już na steamie.

Nie tak to miało wyglądać, ale usilnie się mi robi betonowe buty do degradacji na podstawie jednego przewinienia w grze 1 na 1 (czy Kina zdążyła już napisać skargę?)

to tyle, więcej się nie udzielam, chyba, że zażyczy sobie tego Najwyższa Administracja w sprawie jakichś innych wyjaśnień.

Pozdrawiam

Edytowane przez Konijo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Konijo jeśli uważasz moje słowo za mało wiarygodne, to wiedz że poza niesnaskami z niektórymi osobami z forum zawsze ludziom mówiłem co myślę i sam jako admin miałem bardzo niewiele złych decyzji. Także sądzę iż ludzie mają do mnie zaufanie, więc jeśli widzę że coś się dzieje na servie to piszę. Czy to na u@ czy właśnie na forum/steam.

Dowodów mi się teraz nie chce szczerze mówiąc szukać, jeśli będę miał więcej czasu wolnego to przejrzę ss'y z cs'a i Ci wyślę albo wstawię gdzieś.

Inną kwestią jest to że prawie KAŻDY admin nadużywa swojej funkcji, z tego co zauważyłem na dd2#2 i wliczając support'y są może z 4 osoby które że tak powiem robią robotę po cichu.

 

Sam mam dobre screeny na kilku poważnych adminów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ci, którzy mnie znają dobrze wiedzą jaka jestem. Poświęciłam już ponad 2,5 roku opiekując się serwerem DD2#2. Ilekroć dostawałam wiadomości na STEAM, że swoją funkcję sprawuje bardzo dobrze i szanują mój wkład w serwer, nawet dziś padły takowe słowa, które dają mi siły do dalszej kooperacji i dziękuję z tego miejsca, że mnie doceniacie. :)

 

Cóż.
Brak dowodów = ... (w miejsce kropek wystarczy wstawić słowo, które odkryją inteligentne osoby, taka zagadka z mojej strony xP).
 

Godzinę temu, Konijo napisał:

Nie tak to miało wyglądać, ale usilnie się mi robi betonowe buty do degradacji na podstawie jednego przewinienia w grze 1 na 1 (czy Kina zdążyła już napisać skargę?)

Nie, nie zdążyła, ponieważ nie ma konta na forum + nie zapominaj, że sama usunęła Cię ze STEAM, więc też działałeś jej na nerwy jak na kilku moich podopiecznych (wiadomości na STEAM o Tobie dawały mi dużo do myślenia, jednakże degradacja poszła tylko z przedstawionych dowodów). Z jednego przewinienia? Z dwóch, jak już coś. Slapowanie + nadużywanie tsay głupotami typu: "L 09/23/2017 - 02:06:33: [adminchat.amxx] Chat: "Konijo<1687><STEAM_0:1:16654703><>" tsay "Kina was banned for a reason: Aimbot". Widziałam jeszcze w logach, że było to samo, ale kierowane do @Brain'a.
Ja żadnych betonowych butów Ci nie zasponsorowałam, sam sobie je nabyłeś, konijo.
 

Godzinę temu, Konijo napisał:

to tyle, więcej się nie udzielam

Sprawę uważam za zamkniętą. Jak coś, pisz na steam. : ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...