Skocz do zawartości
★ PaPeK ★

Propozycja

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuje żeby dodać losowanie jednej premki z pośród wszystkich na 1 mapę?  żeby każdy mógł przetestować, możliwe że większość osób zakupi premium jeśli mu się spodoba. Oraz dodać plugin rynek żeby gracze mogli sprzedawać swoje perki np za $ lub monety Co o tym myślicie?  

Edytowane przez PaPeK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Godzinę temu, PaPeK napisał:

Proponuje żeby dodać losowanie jednej premki z pośród wszystkich na 1 mapę?  żeby każdy mógł przetestować

Na forum można się zgłosić w odpowiednim dziale po darmową premkę na 3 dni (opcja jednorazowa) więc nie widzę sensu w jej losowaniu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Myśle ze lepszym pomyslem bylo by losowanie vipa co mape dla jednej osoby, cos takiego jak jest na only dd2#1.

Co do rynku mozna by dodac, ale to chyba zbędna rzecz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


O ile się nie mylę, to propozycja o rynku już była i się nie przyjęła :P

Klasę premium można przetestować, zgłaszając się na forum, więc to chyba zbędne.

Edytowane przez Malutka_22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja to bym zrobił np. że po 22:00 do np. 1:00 vipa ma każdy za free albo vipa perka zrobić opis: masz vipa na tej mapie :ogien:

Co do rynku jest nie potrzebny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


13 godzin temu, Nodi napisał:

Ja to bym zrobił np. że po 22:00 do np. 1:00 vipa ma każdy za free albo vipa perka zrobić opis: masz vipa na tej mapie :ogien:

Co do rynku jest nie potrzebny.

I wtedy tak zwane noł lajfy będą grały po nocach i biły reset :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co do ViP, jak dal mnie kompromisem byłoby losowanie rangi dla losowego - dwóch graczy na mapę (jeżeli plugin na losowe rozdawanie tej flagi by działał) 

lub zrobienie Perku z takimi samymi umiejętnościami co dodaje ViP (ewentualnie 50% słabsze) - tego mogę się podjąć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...