Skocz do zawartości
MERTON

[ZAAKCEPTOWANE]Grafik MERTON again

Rekomendowane odpowiedzi

Program, którym się posługujesz: Photoshop

W czym się specjalizujesz :Sygnatury, Tła.

Jak długo zajmujesz się robieniem grafiki : Około 2 lat z przerwami.

Dlaczego ja: Jest mało grafików chciałbym znowu się wykazać, wykonuję zlecenia jak najszybciej mogę, z ocen zleceniodawców wydaję mi się, że prac złych nie robię. Poradzę sobie na tym stanowisku i chciałbym dostać szanse.

Linki do 3 Zrealizowanych zleceń:  

Pięć Twoich prac: 

1. KiEAFVV.png

2. 1t6jJJb.png

3. yRP8Hb9.jpg

4. 72FxOY7.png

5. Ulwlkcz.png  <-- plama na szybko reklama zaklejona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nieważne że grafiką zajmujesz się 2 lata ale nikt Cię nie zna dlatego jestem na nie, daj się poznać i spróbuj za 2 tygodnie. Pozdrawiam.

 

a teraz na poważnie, prace robisz kozak, na sieci jesteś od dawna, a grafików brakuje jak mało kogo. Mam nadzieje że na Twoje prace nie będzie się czekało tydzień i będziesz w miarę szybko działał. Jestem na tak.

Edytowane przez SQNFUN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Prace są naprawdę na poziomie. Na sieci już trochę jesteś, jednak mało cie znam ale to szczegół. Jeśli będziesz robił pracę w miarę szybko i trzymał poziom to jest jak najbardziej na TAK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


11 minut temu, PaPeK napisał:

Prace są w miarę dobre ,dużo czasu spędzonego na forum ,posty są  ja bym ci dał szansę .Jestem na TAK

Pisze to osoba, której prace są na zerowym poziomie, nie wierzę. 

Co do podania to jestem na TAK:

+ prace są na bardzo dobrym poziomie

+ wykonuje zlecenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


14 minut temu, Maajkeel napisał:

Pisze to osoba, której prace są na zerowym poziomie, nie wierzę. 

To było zbędne z twojej strony bo grafikę ogarniam i jak byś doczytał w moim podaniu na samym dole masz takie coś jak "Ps." i tam wszystko pisze a twoje zdanie mam gdzieś i mnie w ogóle nie obchodzi co myślisz a po 2 mam prawo mieć słabsze pracę ponieważ dopiero w tym zaczynam więc nie pluj się do mnie o to , bo ty sam byś lepszych nie zrobił .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


20 minut temu, wazeliniak napisał:

jestem na nie, skaczesz od serwerowni do serwerowni, pobędziesz grafikiem 3 tygodnie i pójdziesz gdzie indziej, zapracuj na renomę i wróć

Skaczesz od serwerowni do serwerowni? Z żadnej sieci nie zrezygnowałem napisałem tutaj podanie bo z tego co wiem rangę "Grafik" mogę mieć na każdej sieci na raz. Dlatego to napisałem bo widzę, że jest tutaj troszkę zleceń. Więc ogarnij się i pisz coś sensownego albo w ogóle. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...