Skocz do zawartości
Cannabisek

[ZAMKNIĘTY]Propozycja Klasy

Rekomendowane odpowiedzi

Statystyki do uzgodnienia :D

1. Klasa SAS Premium

Um ; Teleportacja co 2 sec (dlugosc od int) + dodatkowe obrazenia (ilosc do negocjacji)

Bron ; ump45

2.   Niesmiertelny

Um ;  na 5 sec moze wlaczyc niesmiertelnosc + 10dmg z uzi

Bron ; Uzi

 

Teleportacje w sasie dałem tak na chybił trafił z sekundami oczywiście można zmienić na więcej :)

Jeśli klasy są w miarę dobre mogę pomyśleć nad innymi oraz kilka nowych perkow :)

Edytowane przez Cannabisek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


-Sas premium

Jeżeli miało by już coś być w stylu tego tp, to lepiej żeby miał to zależne od inteligencji i zasięg nie duży, do tego co minimum 4 sekundy ten czas "skoku" bo inaczej było by to przesadzone. Dmg dodatkowe można by mu było dać myślę że stale 10 bo więcej to już za dużo na późniejszych poziomach.  

 

-Nieśmiertelny 

Klasa w sumie śmieszna, bo na małych poziomach siała by pogrom, do tego patrząc na umiejętność nie można by go był ożenić inaczej niż z noża/granata/miny/rakiety podczas trwania tej umiejętności. Broń dobrze dobrana do klasy ale dałbym 15 dmg dodatkowego zamiast 10 bo mało by bił z niego. 

Fajnie, że wychodzisz z inicjatywą lecz ostatnie słowo należy do opiekuna. Osobiście jestem za nowymi klasami nie koniecznie tymi, ponieważ ostatnio kilka zostało usuniętych. 

Pozdrawiam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...