Skocz do zawartości
Gość

[ODRZUCONE]Vix3n, spróbować można :D

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: [DS]Vix3n
Wiek: 19
Doświadczenie (w byciu adminem): Aktualny admin cod400,  kiedyś admin na innych sieciach
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 6 
Staż w CS-sie: kolo 9 lat na pewno
Steam / NonSteam: Steam
Dlaczego Ty : Chcialbym wlaczyc sie w administracje dd2#2, Admini pewnie uczą się lub tez pracuja to też nie zawsze mają czas wejść na serwer, a ja z racji ze nie pracuje aktualnie, a uczę sie tylko w weekendy i to co drugi, to mam wiele wiele czasu na grę,  Aktywnośc co prawda dopiero od 5 dni jest nawet okej ( wymagane 30h jest więc nie powinno być jakichś problemów... ) , ale to sie poprawi na 100% , Danke mnie przyciąga na serwer xD ,  Wysoka kultura, bezkonfliktowy 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:  Kolo 4-5h  zdarza sie ze potrafie siedzieć nawet kolo 10h
Kontakt: Stema, Fb ( Podane w podaniu cod 400 ) Forum Mh 
Link do GameTracker 'https://cache.gametracker.com/player/[DS]Vix3n/80.72.43.106:27032/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja osobiście jestem na nie,
Niby godziny są,

Steam i admin na COD jest,

ale Szczerze mówiąc, to jedyne z czego zauważyłem Cię na servie, to z tego że non stop za przeproszeniem wchodzisz w "tyłek" Danke i to tak oporowo cały czas bez wazeliny, czym spowodowane również jest to podanie.

Na Twoim miejscu pograł bym jeszcze trochę i złożył podanie wtedy, natomiast każdy ma prawo głosu, także zobaczymy.

Edit.
Chcąc zobaczyć jak Pan Kulturalny przyjmie to co rzeczywiście ma miejsce na servie z jego strony, zaczął pisać na servie jaki to nie jest roześmiany przez ten post a później uwidocznił swoje zainteresowania w konwersacji na steam, także z tą "WYSOKĄ Kulturą" to bym nie przesadzał.

@Vix33nek! czy ja wiem, sam na servie piszesz że się podlizujesz danke a jak ja to napisałem to mnie wyśmiałeś:) 

Dystans jeszcze miej do siebie,  a rozmowę wkleiłem bo może znajdzie się ktoś z kim podzielisz swoje zainteresowania. 

Skoro cie mało interesuje to panie cieply, czemu się tak spiąłeś, olej to i tyle, a co do tej szczerości i odwagi to racja, odwagę trzeba mieć żeby się przyznać do bycia cieplutkim i tobie jej nie zabrakło.

@Vix33nek! "Twoja obraza na internecie mnie nie dotyka. Ciepli to sa wszyscy Twoi znajomi z dzielnicy czujesz sie jak w raju, daruj sobie bohatereczko na forum." No właśnie widzę jak cie nie rusza. Zwała z typa. Ciekawe czy byś taki wyszczekany był na ulicach tej dzielnicy ;)

A tak w ogóle to dzięki za pokazanie poziomu swojej Wysokiej! kultury, zarówno na forum jak i poza, a no i ten brak konfliktów, przecież ja cie sprowokowałwm, nie :D? Co za beka z kolesia.

Wulgaryzmy zamazałem co by szanowna administracja mi czasem warna nie wklepała :D

vixen.png

Jak dla mnie Pan Kulturalny sam się pogrążył i upokorzył zarówno poziomem swoich wypowiedzi jak i podejściem do tematu. Wystarczy spojrzeć na screena i na jego odpowiedź pod postem. ADMIN POWINIEN DAWAĆ PRZYKŁAD.

@hypeONNNNNNNNNN co do słownictwa, nie pozwolę sobie wejść na głowę jakiemuś typowi co się w nim zagotowało po poście na forum, bez przesady, a swoje przekleństwa zamazałem bo mam 4 warny, szanowny pan Born to kill by pewnie mi wlepił kolejnego wtedy.

A gdybyś mnie lepiej choć trochę znał to byś wiedział że jestem raczej kulturalną i elokwentną osobą a nie chamem ze wsi co go od pługa oderwali.

Przytoczyłem tą rozmowę tylko ze względu na to że sam napisał w podaniu że jest BEZKONFLIKTOWY i BARDZO KULTURALNY, a sam możesz zobaczyć jego reakcję po mojej wypowiedzi, no sory ale policzka drugiego nie nadstawiam, inaczej się wychowałem. Może ty byś dał sobie wejść na głowę.

Edytowane przez 5g_KoLoS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kolos brawo  ze zamazałeś tylko swoje wulgaryzmy haha :) To ze mam dobre poczucie humoru ( w przeciwności do Ciebie ) nie znaczy ze wchodze Danke w tyłek...A szczerość i odwaga napisania czegoś to nie jest nic złego ;) Ta rozmowa na steam nic nie wnosi do tematu, poza tym ze powiedzialem ze Twoje zdanie mało mnie interesuje. Nie uda sie teraz to zgłoszę sie za dwa tygodnie ;) 

@5g_KoLoS gdzie ja Ci napisalem ze sie podlizuje? To że trzeci dzien mam z nia nawet dobry kontakt nie znacz ze sie podlizuje.

Twoja obraza na internecie mnie nie dotyka. Ciepli to sa wszyscy Twoi znajomi z dzielnicy czujesz sie jak w raju, daruj sobie bohatereczko na forum.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dobra to ja się wypowiem tak bardziej z serwera + to co zauważyłem na 400:

+Doświadczenie 

+aktywny (w tym tygodniu)

-/+Kultura

+Spełnia swoje obowiązki admina 400 to da radę i tutaj 

Reasumując jestem za okresem próbnym z powodu, że masz już na 400 admina a już byli tacy co o drugim serwie zapominali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na Nie.

Nie znam Cie, krótko grasz na serwerze z nami, jak grałem z Tobą nic nie wnosiłeś na serwer, zero zgłoszeń itp. Nie zaobserwowałem też żadnych problemów z kulturą.

Natomiast pomimo iż jest to prywatna rozmowa na steam z @Kolosem, poziom Twojego podejścia sięgnął dna...

Przytaczam, tą rozmowę bo drażniące jest to, że masz w d*pie co pomyślą inni użytkownicy na odd2x2.

Kolego to tak nie działa, to jest istotny fakt, jak Cie inni postrzegają na serwerze, bo w konsekwencji prawdopodobnie doprowadzi to "ostrych akcji w środowisku innych adminów na serwerze".

Były już różne akcje na serwerze, bo ktoś kogoś nie szanował, albo miał w d*pie innych.

My wyciągamy wnioski i na tą chwilę taka osoba nie jest tu potrzebna. Jesteś już adminem, więc szanuj go na Codzie, może tam są inne zasady.

Napisałeś " Wysoka kultura, bezkonfliktowy  " - nie rób jaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

" Danke mnie przyciąga na serwer xD " - nie wierzę w to by Danke chciała sobie strzelić w kolano, myślę że zle to odebrałeś..

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ostatnio nie grywałem na serweie, jednak większość ludzi znam oraz wiem , że takie podejści w pw wyjdzie z człowieka w innej sytuacji stresowej.

 

Nie chcę tu nikogo oceniać, ale dżentelmen nawet gdy nikt nie widzi nie szcza do zlewu, dla mnie to widoczny brak ogłady i kultury.

odzinki? Steam? Admin obecnie? To nic nie zmienia jak sa takie wiadomości.

Jestem na NIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No to może i ja się wypowiem jak już tu jestem. :)

Gracz aktywny na serwie od kilku dni (jak sam zaznaczył w podaniu). Nie widziałem delikwenta na serwie albo nie dał się zapamiętać co jest możliwe skoro już był zauważony brak zgłoszeń. Rozmowa na PW to jeszcze nie koniec świata ale jak zgłaszasz się tylko dlatego, że "Danke Cie przyciąga" to może nie tędy droga. Zgłaszamy się jak sami tego chcemy a nie jak ktoś nas "przyciąga" bo to nam ma zależeć na stanowisku. Co do tego, że masz już admina na innym serwie to byli już tacy ale rezygnowali dosyć szybko bo brakowało im czasu. Pograj trochę na serwerze. Pokaż, że Ci zależy, i że masz czas na wyrabianie godzinek a dopiero potem zgłoś swoją kandydaturę. Zbyt często ostatnio skład zmieniamy żeby teraz brać kogoś bo ktoś go zaprosił tak moim zdaniem.

Na chwile obecną na NIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


5 godzin temu, Idealna Bania napisał:

Dobra to ja się wypowiem tak bardziej z serwera + to co zauważyłem na 400:

+Doświadczenie 

+aktywny (w tym tygodniu)

-/+Kultura

+Spełnia swoje obowiązki admina 400 to da radę i tutaj 

Reasumując jestem za okresem próbnym z powodu, że masz już na 400 admina a już byli tacy co o drugim serwie zapominali.

Co ma serwer cod do odd2#2?

Jestem na nie nie znam Cie, nie kojarze z serwa nie widzialem zadnych zgloszen 5 dni grasz dopiero smieszne te podanie jeszcze ta rozmowa z kolosem na priv masakra typie

ha ha jeszcze napisales ,wysoka kultura bezkonfliktowy  - porażka :-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Podczas mojego adminowania niestety nie wyróżniałeś się niczym szczególnym poza tym, że jakiś tam kontakt z niektórymi graczami złapałeś, tak to lipa 0 zgłoszeń, a też od niedawna zacząłeś wchodzić na serwer.

Wzmóż swoją aktywność na tym serwie, zgłaszaj delikwentów, a będzie cacy, jak na razie na nie.

@5g_KoLoS nie widzę sensu przytaczać prywatnych rozmów na steamie przelewając je na forum, widać, że zależy Tobie, żeby go "ud****ć". Nie popisałeś też się, bo mówisz o jego kulturze poza forum, a sam lepszy nie jesteś, bo Twoje słownictwo w tej rozmowie a jego niczym nie odbiega, jest na takim samym poziomie ( jeszcze swoje własne zamazałeś, serio). Słabe to Kolos, słabe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na nie. Bezkonfliktowy to bezkonfliktowy a nie bezkonfliktowy na forum i w grze.. "Chcesz rób screena nie jest to związane z serwerem" hahaha No faktycznie bezkonfliktowy. Nie lubie hipokrytów.

Edytowane przez klqs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Najlepsze jest to wasze branie pod uwage tej rozmowy na steam...  Kultura w rozmowie sie nie popisałem, ale takiej "kultury" nie przenoszę na serwery czy to na ten czy na cod ( mozna sprawdzic logi ze nie ma ani jednego przeklenstwa z mojej strony, poza u@ ) @Inte Tillgänglig Danke:* Mozesz już zamknąć podanie bo to nie ma sensu, spróbuje za jakis czas :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ostatnio mało co byłem online na serverze, ale udało mi się spotkać i w miarę poznać vixena. Kultura na serverze była na poziomie dobrym, nie było zastrzeżeń, ale rozmowa na steamie pokazała Twoje całe oblicze. Nie lubię, ba nienawidzę takich ludzi. Za rozmowe masz minusa i to dużego MINUSA, który głównie zadecydował o końcowym rezultacie. Nie będę się rozpisywał na temat aktywności, nawet nie chcę mi się sprawdzać. Jestem na NIE, najpierw kultura, później możesz się brać za kolejne podpunkty, aby zostać adminem.

Pozdrawiam QQisBAck

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...