Skocz do zawartości
LuziK.

[POZYTYWNE]Odwołanie bana.

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: LuziK.

Godzina, data zdarzenia: 28.09.2017 - 20:44:24

Mapa: CSS_Train

STEAM_ID / IP: STEAM_0:0:161942540

Uzasadnienie: Grałem na serwerze CS:GO #8. Miałem bardzo dobre statystyki  i dobrze mi szło i tu nagle dostałem bana od admina @Witu$ który nawet mnie nie sprawdził. Powód bana WH i Aim lecz jak bym miał WH i Aim'a wątpię  żebym był na tyle tępy żeby grać na czitach gdy mam wykupionego SVIP na miesiąc i chciałem wrócić do administracji na serwerze. Proszę o ukaranie admina i o odbanowanie.  Z poważaniem Pozdrawiam @LuziK. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1,23 b++ - ta akcja... brak mi slow
1,30 b+ nie slyszales krokow, ani dzwieku rozbrajania bomby, a sie wcelowales, strzelasz gdzie indziej i zabijasz
1,53 +/- na 1/4 widac przeskok na glowe
2,31 B++ halo kierwniku... widac ze aim cos nie dziala
3,12-17,00 +/-
2,26 +/-
3,48 b++ niezle
5,53 +/- w swojego przez sciane mierzysz czy mi sie wydaje
6,55 +/- co ty patrzysz przez sciane gdzie jest przeciwnik
7,07 +/-
7,43 b+ spalony kotlet, celujesz gdzie indziej i glowa
7,54 B++ przeskok
8,00 B++ przeskok
8,25 b++ przeskok na 1/4 ladnie widac


Tak na marginesie 6,20 nie mozliwe ze przez 3 dni i taka wladna reka,
Ps. Mi sie zdaje ze tez uzywales trigger-bota.

HLTV-1709282036-css_train.dem

avar3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1:23 +B

1:30 +/- B

1:53 +B

2:31 +/- B

3:48 +B

7:43 +B

7:54 +/- B

8:00 +B przeskok 

8:25 +B przeskok

Spalony.

Adminowi gratuluję czujności. A ty Luzik jeśli nadal chcesz grać na naszych serwerach zapraszamy do wykonania 100 reklam dla naszej sieci lub wykupienia ub.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dobra pora robić chyba zadymę a dlaczego?

@RYBSON wyjaśnisz mi na jakiej podstawie dajesz bana? Bo obejrzałem demko, rozpiskę i to aż dwa razy i oczom nie wierzę aby uczciwy gracz został zbanowany.

Wyjaśniam Ci twoje +B

1:23 nie wiem gdzie widziałeś tam +B ale zabił przeciwnika z wagonu bo dostał info wcześniej, potem wrócił sprawdzić pakę i jak celownik dasz + lekko widać pod pociągiem zobaczył podświetlenie i zabił. Zdecydowanie -B

1:53 Wbiega łącznikiem na środek na 2 na pociągu zauważa gracza też go widać na normalnej szybkości, jak źle widzisz uruchom na 1/4 łatwo zauważyć plus miedzy elektryk a 2-3 pociąg strzela jego i logiczne że go zabije, zdecydowanie -B

3:48 Bierze pakę łatwo słychać na schodach jak ktoś wbiega nawet ja przy zwykłych słuchawkach philipsa dousznych usłyszałem bardziej jego tupanie głośnie niż stado słoni, ale mniejsza -B

7:43 Nie wiem co tam widziałeś ale bez komentarza -B

8:00 Jaki przeskok??!!!!!! to chyba ty przeskoku nie widziałeś.. Normalny recoil i trafienie w głowę licz że 10 pierwszych strzałów nie trafiał idealnie nie licze o gorszej formie przeciwnika

8:23 to samo chyba kpina, normalnie strzela się z nim ucieka i tyle -B

 

Wyjaśniłem Ci akcję a teraz druga sprawa. Od kiedy HLTV jest uznawane za aim? wgl. za co go banujesz bo się zgubiłem wh, aim to i to? Bo on nic nie ma, proszę o konsultacje OP UBT lub kogoś z wyższych, bo takie coś nie ma miejsca.

 

p.s- przeszkolenie z demek się też przyda

 

Good bay! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


6 godzin temu, initium novum napisał:

Od kiedy HLTV jest uznawane za aim? ! 

Otóż to! Nawet odswieżyłem temat w globalnym dziale adminów żeby nie było takich sytuacji. Hltv jest zlagowane ileż razy jest to wałkowane @Witu$ jeszcze tego samego dnia pisze w jednym z odwołań 

 

"Za bardzo zlagowane demko nie podlega jakiejkolwiek ocenie. Jeśli banujesz nagrywaj sam demko, a nie korzystasz z HLTV, bo to OSTATECZNOŚĆ i jak widzisz nie sprawdziło sie w tym przypadku." 

Po czym odświeżam temat z globalnego działu. 

BTW. To co napisałeś jest głupie ;d 

"jak ktos cię zna i widzi że jesteś w spect to tylko glupi nie wyłączy ;/" 

A wiesz jak robią doświadczeni admini? Zmieniają nick i wchodzą na spec czary mary!

@RYBSON czas na refleksje mamy do pogadania. Zapamiętaj, że jak oglądasz demko to zawsze patrzysz na gracza, jako czysty. Więcej na pw.

@initium novum Dzięki za czujność wracaj z emerytury dziadku ;)

UB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...