Skocz do zawartości
LuziK.

[ODRZUCONE][PODANIE NA ADMINA] LuziK. chcę wrócić.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: LuziK.
Wiek: 18
Doświadczenie (w byciu adminem): Miałem kiedyś serwery i ogarniam AMX. Większość czasu siedziałem na własnych serwerach i sam ogarniałem ludzi na serwerach.
Znajomość AMXX (W skali 1-10):8/10, Sami ci co wymyślili AMXX nie znają go 10/10, ponieważ jest w nim za dużo plików.
Staż w CS-sie: już będzie 6, 7 lat.
Steam / NonSteam: Mam steam, ale on jest dla znajomych.
Dlaczego Ty: Jak ostatnio zobaczyłem znawców chodzi mi administrację tego serwera to nie odróżniają czitów od skill'a i są agresywni. Chcę wrócić i ogarniać serwer.
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: z 5/6 godz.
Kontakt: GG/Steam/PW
Link do GameTracker'a: https://cache.gametracker.com/player/LuziK./80.72.41.212:27330/

 

Dodać coś od siebie:Chciałbym wrócić do was,Ponieważ admini nie odróżniają dobrych graczy od czitów jak to ostatnio było można zobaczyć. Byłem dobrym u was Adminem. Chętnie pomagałem także innym.

Pozdrawiam @LuziK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@SUNN. Nie prawda.A jeśli @KillFromNOOB masz dowody proszę mi je tu przedstawić. Przepraszam nie przeklinam dużo to, że czasem powiem jedno słowo to zawsze powiem sory za słowo lub coś w tym stylu. Po za tym z skąd możesz to wiedzieć że dużo klnę ? Jak ty praktycznie nie siedzisz na serwie. Nie daje się sprowokować ostatnio było to przykładem jak spokojnie pisałem do was a wy się czepialiście, że jestem niby cziterem. Zajmij sie też serwerem z powodu aktywności i przy okazji reagujcie z @Witu$ na u@ ostatnio wogóle jak pisałem do ciebie @KillFromNOOB na u@ że kultura i wchodzi typek na txt to chwila po tym wyszedłeś z serwera. To tyle co miałem do przedstawienia :).

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

 

@SUNN. wyśle Ci to   na pw, nie będę tutaj robił reklamy

@LuziK. Po pierwsze mam urlop, po drugie nie mówię o tamtej akcji tylko o wszyskich, po tym jak zrezygnowales z admina, to jak się zachowywywales? Szkoda ze demko usunąłem z komputera 

Po trzecie widziałem w konsoli ze coś pisałeś na u@ na temat txt, ale ze byłem afk to mnie wyrzucilo, a  na temat kultury 

to gracz dostał upomnienie odemnie.

Edytowane przez KillFromNOOB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 godzinę temu, LuziK. napisał:

@SUNN. Nie prawda.

Global Moderator i admin na innej sieci. 

Twój SteamID: STEAM_0:0:161942540
Twój Banid: http://banid.pl/kto?to=0:0:161942540 + ID: 76561198284150808
Twój profil Steam podany w poniższym podaniu: http://steamcommunity.com/profiles/76561198284150808/ + ID: 76561198284150808

 

asc.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...