Skocz do zawartości
Kwaczus

[ODRZUCONE][Podanie] Kwaczus

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Kwaczus
Wiek: 19
Doświadczenie (w byciu adminem): Jak to w życiu bywa bujałem się między serwerami, tu i ówdzie Adminem byłem
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 7
Staż w CS-sie: Około 6 lat
Steam / NonSteam: Na steam posiadam cs:go, cs 1.6 to kwestia kolejnej wypłaty
Dlaczego Ty: Przebywam dużo na serwerze, jestem konsekwentny, bezstronny, bywa że dyplomatyczny. Lubię dawać ludziom radość z gry eliminując szkodliwe jednostki. Jestem na 9 pozycji w top15, Ci którzy często bywają na serwerze dobrze mnie znają. Ostatnim argumentem będzie coś co zmusi do filozoficznych konkluzji, A dlaczego nie?.
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Wszystko zależy od dnia, nie potrafię nawet podać przybliżonych godzin.
Kontakt: Wszelkie komunikatory głosowe prócz Discorda, ponieważ powoduje błędy w moim systemie. Ewentualnie FB.
Link do GameTracker'a: https://cache.gametracker.com/server_info/80.72.40.110:27027/top_players/?query=Kwaczus  /   https://cache.gametracker.com/player/Kwaczus/80.72.40.110:27027/

 

 

ps. Konto nie jest pod podanie, pod stare miałem podpięty inny e-mail do którego już nie mam dostępu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Podanie zamykam na okres 1 tygodnia. W tej chwili podania nie mogę rozstrzygnąć, ponieważ według GT masz 1.5h co nie wystarcza nawet na okres próbny. 

Za tydzień zobaczymy czy poprawiłeś aktywność i wtedy podejmiemy ostateczną decyzję.

EDIT:
No cóż, myślę że problem z okresem próbnym sam się rozwiązał :| Aktywność 4h w ciągu 7 dni nie wróży nic dobrego (minimum admina to 7h) poza tym z tego co widziałem wczoraj dostałeś bana za SG.

Popraw aktywność oraz regulamin i zapraszamy za 2 tygodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...