Skocz do zawartości
senor

[ZAAKCEPTOWANE]szybkie podanie

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór podania:

Imię: Radosław
Wiek: 19
Staż na forum: 3 lata
Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji: kilka razy byłem już redaktorem.
Znajomość zasad pisowni ortograficznej, stylistyki, gramatyki [x/10]: mocne 8
Ilość wolnego czasu na pełnienie funkcji Redaktorskiej: Wystarczająco aby wrzucać ciekawe artykuły/recenzje.
Napisz coś o sobie: Co myśleliście, że tutaj zginę? pu pu pu nie ten rocznik sk........
Przykładowy wywiad (najważniejszy podpunkt, musi być napisany wedle stylistyki, gramatyki, ortografii na najwyższym poziomie):


Fifa 18 - Odgrzewany kotlet czy jednak powiew świeżości?
Witam, jako iż żadna z moich prac się nie zachowała postanowiłem, że zrobię recenzję najnowszej odsłony Fify spod skrzydła EA Sports. W tej recenzji znajdziecie przede wszystkim:
- Zmiany w gameplay'u

- Zmiany w grafice
- Specjalne karty do FUT
- Droga do sławy
- Wymagania sprzętowe
- Moje osobiste wrażenie z tej gry.
Zapraszam do czytania i życzę miłego wieczoru.

Dzisiaj jak już wiecie wezmę pod swoje skrzydła najnowszą Fifę. Wielu z Was pewnie twierdzi, że jest to ta sama gra tylko z lekko lepszą grafiką. I tutaj te osoby są w wielkim błędzie ponieważ nowa odsłona Fify jednak zawiera nowe elementy rozgrywki, o których przeczytacie za chwilę.
Tak jak na początku pisałem, nowa Fifa oferuje nam kilka zmian w gameplay'u. Jedną z nich jest technologia Real Player Motion, która wprowadza nowy system animacji odwzorowujący osobowość piłkarzy. Dzięki niemu zawodnicy, którzy zostali zaproszeni do studia, to za pomocą tej technologii możemy biegać nimi w Fifie tak jakby naprawdę to byli oni. Wraz z kolejnymi meczami zauważamy coraz więcej szczegółów. Piłkarze poruszają się naturalniej i dużo łatwiej wybić ich z rytmu. Zatrzymanie się po sprincie lub drastyczna zmiana kierunku biegu jest dużo trudniejsza, co nierzadko skutkuje wpadaniem na siebie zawodników i wytrącaniem z równowagi, zupełnie jak na prawdziwych boiskach. Sam drybling został również usprawniony, dzięki czemu możemy minąć kilku zawodników świetnymi trikami i zachować piłkę dalej przy nodze.

Widać, że grafika w nowej Fifie lekko się zmieniła, trybuny już nie są tak sztywne jak w Fifie 17, piłkarze są bardziej dokładnie odwzorowani, oraz obraz jest płynny na każdym monitorze (o tym później) Oczywiście każdy może mieć inne odczucia, ale akurat u mnie jest tak jak napisałem. Dodatkowo do nowej Fify dodano interakcje z kibicami w momencie strzelenia gola, gdzie spora część osób zbiega do dołu trybuny, aby świętować zdobytego gola z zawodnikiem.
W FUT będziemy mieli dostęp do ikon światowego futbolu takich jak: Pele, brazylijskiego Ronaldo czy Diego Maradony. Każdy z tych graczy posiada po kilka swoich kart z danego okresu ich kariery. Rzutuje więc to nie tylko na ogólną ocenę, ale i statystyki, które sobą reprezentują. Ich karty można jak zwykle dostać podczas otwierania paczek.
Najnowsza część serii ponownie oferuje tryb Droga do sławy, tym razem o podtytule Powrót Huntera. Jest to możliwość rozegrania fabularyzowanych sezonów z historią opowiadającą o młodym talencie. Ponownie dbamy o rozwój piłkarza i decydujemy o kluczowych dla jego kariery wyborach. Początek opowieści skupia się na zainteresowaniu Aleksem ze strony jednego z największych europejskich klubów, choć da się też odczuć silny nacisk na osobiste perypetie głównego bohatera. Fani pierwszej części historii powinni być usatysfakcjonowani. Należy jednak pamiętać, że tryb Drogi do sławy nie będzie dostępny dla konsol PlayStation 3 oraz Xbox 360.


Wymagania sprzętowe znajdziecie pod tym linkiem: Wymagania

Osobiście Fifa 18 przekonała mnie do siebie pod wieloma aspektami, jednym z nich jest płynne działanie w stałych 60 fps oraz płynny obraz na moim monitorze. Sam gameplay jest według mnie lepszy od poprzedniej Fify, bo tutaj można poczuć, że zawodnicy jednak bardziej są żywi niż w poprzednich odsłonach (chodzi mi o reakcje piłkarza na uderzenie przez piłkę, w tym momencie na chwile złapie się za daną część ciała, by po chwili wznowić mecz) Sam trybu FUT grać nie będę, ze względu na brak mojej cierpliwości do ludzi którzy kupują taką grę a nie mają nawet stabilnego połączenia internetowego. Nie mniej jednak, gra oferuje ciekawy tryb kariery oraz Droge do sławy ze słynnym Alexem Hunterem na czele. Nowa Fifa dostaje ode mnie ocenę 8,5/10 i naprawdę polecam tą grę każdemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak, świetnie napisana recenzja która przekonała mnie do zakupu FIFY 2018! Mam nadzieje że razem z knopą rozruszacie redakcje i powróci ona do czasów swojej świetności.
Życzę powodzenia, wszystkiego dobrego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na tak!

Co jak co ale to właśnie na Wujka artykuły bede czekał najbardziej. Ortografia, interpunkcja do tego doświadczenie i przede wszystkim umiejętność zawierania komizmu w tekstach. Czego chcieć więcej!

Powodzenia! :)

Edytowane przez RYBSON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na Tak.

Był redaktorem jak i redaktorem naczelny, wykazuje się świetną aktywnością na forum oraz nie łamie zasad kultury.

Nic tylko brać :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oczywiście, że jestem na tak. Z Radkiem miałam możliwość współpracować już niejednokrotnie i nigdy mnie nie zawiódł (poza jedna sytuacja, która z resztą została wyjaśniona). Redakcji przyda się kto taki jak On, pisze dobre prace i jest pomocny pod każdym względem. Powodzonka. :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...