Skocz do zawartości
RYBSON

[ODRZUCONE]Modek Rybson

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Rybson

Wiek: 17 niedługo 

Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji: Praktycznie żadne, teoretycznie coś wiem.

Posiadasz mikrofon?: Owszem

Dlaczego własnie Ty?: Składałem podanie ostatnio i dostałem w większości wypowiedzi powód, że siedzę tylko na jednym kanale. Myślę, że od tamtej pory widać było jak to często skacze po kanałach i biorę na poważnie to, co mi pisaliscie. Do tego dochodzi zgłaszanie przeze mnie użytkowników łamiących regulamin, proszacych o kanał czy też o rangi, wiec czemu by nie spróbować. :)

Staż na sieci: Prawie 2 latka 

Co wprowadzisz na naszego Ts? Usprawnie pracę modków, przesiaduje na nim praktycznie cały dzień co na pewno polepszy wizerunek i porządek na ts.

Czy byłeś banowany wcześniej na serwerze? (jeśli tak to za co): Zdarzyło się w okresie od ostatniego podania jeden ban w sumie powodu nie pamiętam, ale wiem, że zostałem odbanwany więc to nic poważnego. 

Edit/

@SQNFUN tu nie chodzi o to, że będę się wbijał na kanały prywatne ludzi których nie znam tylko o to, że w poprzedniej rekrutacji dostawałem większość wypowiedzi na nie, bo właśnie siedziałem na jednym kanale, mimo, że tak nie było ale mniejsza. Do wszystkiego się przecież można przyczepić if you know what i mean. :)

Edytowane przez RYBSON
Kosmetyka tekstu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


7 godzin temu, RYBSON napisał:

Myślę, że od tamtej pory widać było jak to często skacze po kanałach

O boziu... Jak dostaniesz rangę moderatora ts3 to w ogóle będziesz latał po wszystkich kanałach jak szalony XD?
Nie no żartuje ale napiszę to samo co u Riptona, pełnisz bardzo dużo funkcji (admin cod200, admin cs:go#8, redaktor fp, UBT) i myślę że jak zostaniesz moderatorem ts3 to zaraz z jakiejś zrezygnujesz dlatego wolałbym nie ryzykować i jestem na nie ale tak po za tym to nie mam się do czego przyczepić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem tego zdania co @SQNFUN. Ogólnie za dużo wpadek miałeś w UBT i na twoim miejscu bym się na tym skupiał. Musisz bardzo się nauczyć a za tym idzie czas, który jest Ci potrzebny. Na razie sobie skacz i rozmawiał ale jako użytkownik na ts3 a nie moderator. 

Pozdrawiam i powodzenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Droga Rybko, bany czasowe kończą się automatycznie, więc jeżeli nie został byś odbanowany to by była grubsza sprawa. Co do Twojego podania, za wcześnie jeszcze na decyzję, mogłem Cię poznać osobiście i złego wrażenia na mnie nie wywarłeś. Moderacja, nawet najprostszego serwera prędzej czy później postawi Cię pod ścianą, ukarać kolegę czy mu darować? To budzi wiele kontrowersji. Pamiętaj o tym, trzeba tutaj wiele siły żeby przeciwstawić się fali hejtu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Trudno mi powiedzieć. Tak jak inni powiedzieli masz też inne funkcje do ogarnięcia. Ogólnie jesteś dobrą osobą która nie szuka żadnych problemów. Jeżeli ogarniesz te wszystkie funkcje wraz z moderatorem Ts3 to chwała Ci za to. Masz moje tak. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A ja jestem na tak. 

Spoko ziomek, aktywny, ogarnięty, dobrze się z nim rozmawia, można pozartowac, ale umie też zachować powagę w sytuacjach, które tego wymagają. Oprócz tego myślę, że dobrze sprawowałby się na tym stanowisku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...