Skocz do zawartości
aureox

[ODRZUCONE]Moderator Aureox

Rekomendowane odpowiedzi


Nick: Aureox

Wiek: 17

Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji: Zerowe, ale szybko się uczę

Posiadasz mikrofon?: Oczywiście

Dlaczego własnie Ty?: Na TS3 dość regularnie przebywam od bodajże 7 miesięcy, bardzo lubię podejmować nowe wyzwania i chciałbym spróbować swoich sił jako Moderator TS3. 

Staż na sieci: Rok i 2 dni 

Co wprowadzisz na naszego Ts? Aktualnie nie mam żadnego nadzwyczajnego pomysłu, ale mogę zaoferować bardzo szybką pomoc w wszelkich rodzajach  problemu, podejmowanie tych racjonalnych decyzji. Dodam również, że podczas mojej obecności na Ts3 będzie panował ład, kultura no i oczywiście zdyscyplinowanie. Dodatkowo pomoc przy organizacji wszystkich naszych konkursów ( Idol, Jeden z 10 którego dawno nie było :D )

Czy byłeś banowany wcześniej na serwerze? (jeśli tak to za co): Nie

Pozdrowienia dla wszystkich kandydatów, życzę wam powodzenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


7 godzin temu, Aureox napisał:

Co wprowadzisz na naszego Ts? Nic, wszystko jest w porządku

Tutaj się nie postarałeś, jak byś napisał tak jak kiedyś Mikus że wprowadzisz na ts'a konkursy, quizy i inne pierdoły albo że będziesz pilnował porządku i takie tam to bym był na tak ale jeżeli chcesz zostać moderatorem ts3 tylko dla rangi niestety ale muszę być na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moim zdaniem powinieneś skupić się na forum, masz mało czasu, co widać po aktywności. Kolejna funkcja, za bardo Cię obciąży. Skup się na tym co robisz. Jesteś ogarniętą osobą, uczysz się na błędach. Jednak w tej chwili na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Aureoxie, Ciebie również mogłem poznać i wiem że Ci zależy na randze. Aktualnie fajnie by było przeczytać w podaniu co byś chciał nowego prowadzić w życie naszego komunikatora, który jest od ludzi, dla ludzi. Czekam na rozwinięcie podania, bo wydaje mi się takie... nie dokończone? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


" od bodajże 7 miesięcy, " jak dla mnie to o 10 miesięcy za krótko na nim siedzisz, ale co tam..

Podanie słabo napisane, miernie nawet. Po ostatnim przekręcie z warnem dla mnie nie można być na tak, mimo że już miałeś modka a teraz chcesz modka ts3.  XXD

Nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Łukasz

Jesteś ogarnięty, można z Tobą pogadać i się pośmiać ale czy modek jest dla Ciebie? Nie wystarczy Ci możliwość moderowania forum? Nie mówię, że masz "za dużo rang, skup się na nich", tylko chce żebyś się zastanowił czy aby na pewno chcesz moderowac naszego Ts. Jestem neutralny, ale tak czy inaczej powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...