Skocz do zawartości
Ripton

[ODRZUCONE]Podanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Ripton

Wiek: 17

Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji: Brak lecz podstawy są ogarnięte :)

Posiadasz mikrofon?: Jest

Dlaczego własnie Ty?: Jestem osobą aktywną, nie wdającą się w konflikty. Nie kiedy ludzie do mnie piszą w sprawie rangi bądź kanału i muszę ich odsyłać do moderatora zamiast sam nadać kanał, lub rangę.

Staż na sieci: Rok+

Co wprowadzisz na naszego Ts? Nic :) Chcę pomóc.

Czy byłeś banowany wcześniej na serwerze? (jeśli tak to za co): Raz kultura.

 

Nie zwracajcie uwagi na moje rangi dam radę wszystko ogarnąć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


a ja właśnie zwrócę uwagę na Twoje rangi.
Nic do Ciebie nie mam i zapewne funkcje moderatora ts3 byś ogarnął , ponieważ to nic skomplikowanego ale uważam że rangi: opiekun serwera, opiekun ubt i support admin zdecydowanie na tą chwilę Ci wystarczą. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem tego zdania co @SQNFUN jesteś świeżym OP głównie UBT i wiem jak to działa. Skup się na tej randze jeśli Ci zależy na OP. Teraz Bezzi Ci pomaga i macie ekipe, ale z dnia na dzień może się zmienić. Okres wakacyjny się kończy jest szkoła ale za tym idzie też dużo demek, gdzie patrząc na doświadczenie, demko nie skończy się na jednym obejrzeniu. 

 

Jestem na nie, powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zgadzam się z panami wyżej. Administracja, obarczyła Cię bardzo poważną funkcją jaką jet OP UbT. Musisz się na niej bardzo skupić, bo jak wiesz nie jest to łatwa funkcja. Z drugiej strony, wiem, że byś sobie bez problemu dał radę jak Mod ts3, jestem neutralny, powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Riptonie, cytując kolegów wyżej, posiadasz bardzo dużo plusów i zalet, ale niestety i jedną ważną przyczynę dla której nie mogę poprzeć Twojej kandydatury. Posiadasz 2 opiekunów i support admina, wg mnie to dużo uprawnień i obowiązków, nawet jeszcze więcej. Forum, serwer, ts. Wg mnie to by było stanowczo za dużo, a trzeba by pomyśleć nad skupieniem się na najważniejszych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z tego co wiem to masz rocznikowo 17 lat XDDDDDDDD

Nie masz mutacji to jakim chcesz być moderatorem? " Nie zwracajcie uwagi na moje rangi dam radę wszystko ogarnąć ;) " Ilu już tak pisało hm, skup się na tym co masz teraz i tego nie strać a dopiero kiedyś wyciągaj rękę po więcej.

 

I pamiętam, co za dużo to niezdrowo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Od kiedy to Ripton nie ma mutacji O.o, czy ja o czymś nie wiem ? 

Riptonie

Na Ts3 przebywasz codziennie, aktywność posiadasz na bardzo wysokim poziomie. Jesteś bezkonfliktowy, kulturalny i bardzo odpowiedzialny. Jednak ze względu na twoje obecne rangi jestem nastawiony NEUTRALNIE. Kilka dni temu zostałeś drugim Opiekunem UBteam, a jak wiadomo jest to bardzo odpowiedzialne stanowisko które wymaga sporo czasu. Do tego dochodzi również Opiekun Serwera i Support Admin.

Powodzenia :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


przy poprzedniej rekrutacji praktycznie otarłeś sie o moderatora i gdyby nie twoje liczne awanse pewnie miałbyś duze szanse nim zostac teraz. Pamietaj co za duzo to nie zdrowo. Pokaz ze dasz rade uciagnac obecne rangi i spróbuj przy kolejnej rekrutacji :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...