Skocz do zawartości
Missia

[ODRZUCONE]Podanko Missia :)

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Missia, Missiulka na tsie

Wiek: 17

Doświadczenie  w pełnieniu podobnej funkcji: Byłam już Moderatorką naszego TS'a przez okres 8-9 miesięcy.

Posiadasz mikrofon?: Oczywiście.

Dlaczego własnie Ty?: Bardzo często ludzie zwracają się do mnie z prośbą o pomoc widząc rangę "M", która wygląda jak Moderator TeamSpeaka, choć jest to ranga "Moderator Forum". Chętnie bym pomogła i wiem jak, mając już w tym pewne doświadczenie, lecz z powodu braku rangi nie jestem w stanie i muszę prosić o pomoc aktualnych Moderatorów. 

Staż na sieci: 2 lata i 3 miesiące.

Co wprowadzisz na naszego Ts?:  Myślę, że aktualnie nie ma potrzeby niczego nowego wprowadzać. Od dłuższego czasu wraz z @Mikus organizujemy konkursy i chciałabym to kontynuować. 

Czy byłeś banowany wcześniej na serwerze? (jeśli tak to za co): Zostałam nie raz zbanowana na kilka sekund bo moderatorzy się wygłupiali. :D

Dziękuję, pozdrawiam. :squee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Lepszego podania Majster i Bene nie mogli chyba sobie wymarzyć.  Z Michaliną spędziłem bardzo dużo czasu i jestem święcie przekonany, że poradzi sobie na tym stanowisku. Mam tą przyjemność współpracować z nią jako Moderator forum i mogę powiedzieć, że jeszcze nigdy w życiu kimś takim jak ona nie pracowałem. Jest bardzo odpowiedzialna, rozsądna, bardzo ciężko ją wyprowadzić z równowagi i generalnie jest to bardzo pozytywna osoba.

Siedzi na tym Ts codziennie po kilka godzin, gdy jest taka potrzeba wytłumaczy to i owo, zawsze służy pomocną dłonią. 

Powodzenia Missiu :* 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Boże czy Ty to widzisz! Toć to nasza księżniczka. :lolek:<3

Spokojna, konsekwentna w tym co robi, bezstronna, potrafi zaskakiwać (oczywiście pozytywnie). Doświadczenie posiada dosyć spore, rangę posiadała i sprawowała się bez zarzutów. Jestem na tak Missia! :* 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Arłełox, nie zesraj sie :* i trochę śmiechłem z "nigdy w życiu z kimś takim nie pracowałem" - to nie jest praca tylko wolontariat/zabawa. Musze tylko przyznać rację, że wydaje się osobą rozsądną i dość stabilną emocjonalnie ale przydałoby się jej więcej bezstronności i umiejętności stawiania na swoim, i byciu w tym konsekwentnym, choć wiem, że na forum sobie z tym radzi. Ze względu na już minione doświadczenie jestem na tak, tym bardziej, że faktycznie przesiaduje na TSie połowę swojego życia i faktycznie wiele osób zwraca się do niej z prośbami myśląc, że jest moderatorem TS3. Kolejnym argumentem jest fakt, że jest kobietą, niektórzy chętniej zwrócą się o pomoc kobiety i myślę, że byłoby to najzwyczajniej miłe urozmaicenie. Powodzenia w wygraniu bitwy o moda!

Pozdrawiam i całuje.

Mąż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


5 godzin temu, Varg napisał:

przydałoby się jej więcej bezstronności

o to to to, po za tym ostatnimi czasy coś Cię nie widać ani na forum ani na ts'ie ale być może się mijamy.
Byłaś już modkiem ts'a i nie było z Tobą lipy dlatego z jednej strony jestem na tak ale z drugiej jestem na nie, bo być może warto dać komuś innemu szansę?
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Miałaś rangę moderatora i wiem że byś dała radę. Ale jestem za innym kandydatem, który jest świeży i bardzo się stara o tą rangę. Sorki @Missia ale lubię Cię bardzo ale jestem na pół tak pół nie totalny neutral. Wiem jakie masz doświadczenie, jesteś bardzo lubiana przez wyższe rangi jak i niższe, ale jak mówię dałbym szansę komu innemu tym razem. Skup się na nauce głównie, bo wiem jak masz i powinnaś się zabrać za siebie! Pozdrawiam gorąco. 

 

aa p.s- @Missia nie myśl że specjalnie piszę czy co, ale chce dla Ciebie jak najlepiej. Możesz mieć rangę, ale jak mi obiecasz że poprawisz naukę bo zeszły rok był drastyczny i przerażający. 

Edytowane przez initium novum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Droga Michalinko, byłaś cenionym członkiem moderacji ts3 i płeć tutaj (wg niektórych jest niestety inaczej) nie ma znaczenia. Znam Twoje plusy i minusy, chęć pomocy i przerywania zabawy coby tylko odpisać komuś lub kogoś wspomóc. Z braku czasu nie mogłaś w pełni pełnić tej funkcji, mam nadzieję że teraz tego czasu uda Ci się więcej pozyskać (nikt nie każe być mną i siedzieć 24/7!)

Smutno mi czytać to falę nieczułości od moich kolegów wyżej oraz od innego Moderatora TS3. Jest duża konkurencja na tą posadkę, a wiem że nie będziesz nadużywać powierzonej Ci funkcji do własnych celów, lecz wykorzystywać ją w 100% z przeznaczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na nie, bo byłaś już moderatorem na Naszym ts - daj szanse innym, świeżym. A po drugie to nie chcę abyś znów musiała pisać pożegnania oraz tego żeby koledzy mówili że nie wychodzisz na dwór i że nie masz życia prywatnego. Tak jak to kiedyś było i co? I nadal zbierasz rangi, jestem na nie.

 

///

"ta" podejście i odpowiedź moderatora tego forum, co Ty się obraziłaś?

 

MISIULKA NO :(

Edytowane przez wazeliniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Misia! 

Jesteś osobą na pewno nadającą się na to stanowisko pod względem doświadczenia oraz stanowczości. Z pewnością w każdej sytuacji zachowała byś się racjonalnie. Masz moje wielkie poparcie. 

Powodzenia współkandydatko! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...