Skocz do zawartości
senor

[ZAAKCEPTOWANE]kolejne podanie senora

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: senor

Wiek: 19

Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji: Brak.

Posiadasz mikrofon?: Tak.

Dlaczego własnie Ty?: Kolejny raz próbuje wejść do grona moderatorów TS3, chciałbym abyście mi zaufali oraz chciałem się nauczyć lepiej korzystać z Ts'a

Staż na sieci: 3 lata

Co wprowadzisz na naszego Ts?: Na bank więcej banów dla ludzi co bezczelnie używają modulatora głosu, oraz tych co nie potrafią usiedzieć 5 minut bez obrażania kogokolwiek. Oprócz tego jestem otwarty na propozycje prowadzenia jakiś eventów ts'owych typu idol.

Czy byłeś banowany wcześniej na serwerze? (jeśli tak to za co): 2-3 razy za kulture

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Masz ode mnie serduszko, bo Cie bardzo kocham i propsuję na modka. Siedzisz dużo na TSie, wydaje mi się, że obowiązki moderatora TSa Cię nie przerosną, ponieważ nie są one trudne a sprawiasz wrażenie osoby dość odpowiedzialnej i konsekwentnej. Wiem też, że bez problemu będziesz w stanie poradzić sobie z taką presją którą będą na Tobie wywierać ludzie w potrzebie.

Pozdrawiam.

Ja

Edytowane przez Varg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Obecnie jeden z lepszych kandydatów. Co wejdę na tsa to go widzę, a chyba o to tutaj chodzi.
Moderator ts3 praktycznie nic nie robi po za nadawaniem rang i usuwaniem kanałów tak wiec nie wątpię że sobie poradzisz.
Jestem jak najbardziej na tak, a jak to podanie również zostanie odrzucone to skisnę i wiedz, że już nigdy nim nie zostaniesz.
 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak. Jedyne podanie co mnie przekuje ze względu na twardy charakter i walkę do samego końca. Tak samo jak @SQNFUN jeśli rangi nie dostaniesz skisnę. Widzę jak się starasz, masz kulturę, cierpliwość, jesteś koleżeński i nie dasz sobie wejść na głowę- taki powinień być moderator twardy. 

 

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Drogi seniorze, Twoja kandydatura jest dla mnie zagadką. Z jednej strony można się z Tobą dogadać i fajnie się gra / współpracuje, a z drugiej potrafisz pojechać człowieka który nie wie nawet co przeskrobał. Mam mieszance uczucia co do Twojej kandydatury, bo z jednej strony widać po 3 podaniu że CI zależy,  również jesteś stałym bywalcem zarówno sieci jak i Team Speak'a. Z drugiej strony ciężko przewidzieć jak będziesz reagować w krytycznych sytuacjach, bo jest dużo osób które lubi i za którymi nie przepadasz. 

Cytuj

nie potrafią usiedzieć 5 minut bez obrażania kogokolwiek.

Sam też masz dość cięty język mówiony jak i pisany. Będę się przyglądać Twojej kandydaturze. Pomimo mojego neutralnego głosu na ten moment, słońce wstaje nad wzgórzami Gondoru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na wielkie TAK.

Señor składa to podanie już po raz kolejny, czym pokazuje, że bardzo zależy mu na tej funkcji. Spędza na naszym ts'ie dużo czasu, ma swoje zdanie co będzie tu najważniejsze, nie będzie traktować nikogo po koleżeńsku i zachowa zimna krew w myślę, że nawet kryzysowej sytuacji. Może czas w końcu dać mu szansę? 

#SenorMusisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...