Skocz do zawartości
Av3K

[ODRZUCONE]Av3k - Modek TS3

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Av3K

Wiek: 22

Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji: Bardzo duże, prowadziłem ts od podstaw, ogarniam każde uprawnienia, robienie rang, permisji itp. Jest to dla mnie łatwe i przyjemne. 

Posiadasz mikrofon?: Posiadam.

Dlaczego własnie Ty?: Siedzę sporo na Ts, wiele osób mnie zna, z każdym się dogaduje, nie ma na mnie żadnych skarg. A chętnie pomogę, bo co wam szkodzi :) Ogarniam całego ts'a, nie mam z tym problemu, zawsze, gdy mnie ktoś prosi o pomoc to mu jej udzielam, a gdy sam czegoś potrzebuję to pytam, jestem ogarniętą osobą, która nie wdaje się w konflikty dlatego myślę, że nikt ze mną problemu nie ma. A, że jestem taki, że nie pozwolę na różne głupoty, łamiące regulamin, nie będzie błagania itp, tylko twardą ręką działanie na łamanie regulaminów. 

Staż na sieci: 2 lata.

Co wprowadzisz na naszego Ts?: Wprowadzę różne nowości, ale to już będzie niespodzianka, będzie jeszcze lepsza atmosfera, integracja, nie będzie jakiś podziałów czy różnych przekrętów. Myślę, że mogę wprowadzić też nowe "eventy" ts'owe. Przyciągnie to wiele osób nowych na naszego Ts3, co z pewnością poprawi statystyki całej sieci. 

Czy byłeś banowany wcześniej na serwerze? (jeśli tak to za co): Nigdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


NIE. Pojawiasz się znikąd i w ciągu krótkiego okresu czasu składasz podanie na kolejne stanowisko. Na ts3 widziałem Cie może kilkukrotnie. Uważam, że na tę chwilę wszyscy inni kandydaci mają więcej do zaoferowania niż Ty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bla, bla, bla, niby dużo wprowadzisz ale to jest tylko gadanie. Moderator ts3 ma okrojone funkcje i może conajwyżej dodać/usunąć rangę jak i kanał. Co prawda podanie napisanie całkiem ciekawie i widać że się do tego przyłożyłeś ale np. Ja Ciebie w ogóle nie znam, daj się poznać i spròbuj przy kolejnej rekrutacji. Jestem na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Avek moim zdaniem trochę za wcześnie, dopiero wróciłeś na sieć, większość użytkowników ts Cie nie zna, bo gadasz tylko z określoną liczba osób. Nie będę Ci mówić jak inni, żebyś skakał po kanałach tak jak mówili mi tylko zachęcam Cie do złożenia podania przy kolejnej rekrutacji kiedy dasz się poznać. Na ten czas muszę być na Nie. 

Tak czy inaczej powodzenia! :)

Edytowane przez RYBSON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Również jestem na Nie. Głównym powodem oczywiście jest to, że jesteś  z nami zbyt krótko. Wystaw nam o sobie jakąś pozytywną wizytówkę i spróbuj przy następnej rekrutacji. 

Powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak dla mnie, to za wcześnie jeszcze na Ciebie. Stales się bardziej aktywny dopiero od tygodnia czy dwóch i prawie nikt Cię nie zna. Jestem na nie. 

Edytowane przez VEX`
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...