Skocz do zawartości
Livio

[ODRZUCONE]Livio na Moderatora

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Livio

Wiek: 18

Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji: cośś tam umiem, ale przydało by się troche pomocy :-)

Posiadasz mikrofon?: Posiadam :)

Dlaczego własnie Ty?: Zaczalem od niedawna siedziec regularnie na ts3, poza tym chcialbym sprawdzić się jako Moderator TS3 :-)

Staż na sieci: 3 lata

Co wprowadzisz na naszego Ts? To co zwykle porządek, ogarnianie kanałów :)             

Czy byłeś banowany wcześniej na serwerze? (jeśli tak to za co): Raczej nie.:-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na NIE 

Dlaczego? 

Na ts jesteś aktywny bardzo krótki czas, do tego jedynie kiedy Cie widzę to na jednym-dwóch kanałach i to przez dość krótka chwilę. Na forum może i jesteś znany ale na ts nie. 

Tak czy inaczej powodzenia!

/Edit

@Livio ™ proszę, nie bądź już śmieszny. Fakt weszliśmy raz z Vexem na kanał na którym byłeś bo chcieliśmy normalnie pogadać, a że ty nie potrafiłeś normalnie rozmawiać to wyszło co wyszło.  Było minęło i był to jednorazowy występek, więc nie pisz, że przeszkadzam innym użytkownikom dopóki mi tego nie udowodnisz. Trochę samokrytyki, próbujesz się na mnie odegrać bo dałem Ci zasłużone nie w podaniu? Coś tu chyba jest nie halo. A wy moderatorzy którzy to czytacie możecie być pewni, że spamu tu nie zrobię i jest to moja ostatnia wypowiedź w tym temacie. Pozdro

Edytowane przez RYBSON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Rybson tak jestem na jednym-dwóch może na trzech kanalach  bo nie biegam jak pajacyk po innych kanalach i nie dre mordki do kazdego i przeszkadzam jak to ty robisz :-)

 

 @RYBSON ja nie potrafilem normalnie rozmawiac?  ha ha a jak rozmawialam? i co wyszlo :P

 

Edytowane przez Livio ™
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wybacz Livio, ale jestem na Nie.

Jesteś starym wyjadaczem naszego forum jak i TS3, ale na Team Speaku widuję Cię systematycznie od niedawna. Nie podoba mi się również ta twoja "Dygresja?" W stosunku dla @RYBSON, ponieważ on tylko wyraził swoją opinię, a ty zaraz próbujesz mu coś udowodnić. Takiego zachowania nie pochwalam dlatego, że w takiej sytuacji ty powinieneś uszanować zdanie kolegi i nawet przyjąć te słowa na klatę. 

Tak czy inaczej życzę Ci powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co ma ts3 do sb?, mniejsza rejestracja wczoraj i juz byłem niemiły dla ciebie? Ha ha 

 

aero Haha niczego mu nie chce udowodnić

Napisal ja odpisalem i jest dobrze po co dalej ciagnac temat, a poza tym rybko co jest dla ciebie nie halo bo nie rozumiem nic nie próbuje sie odegrac i tak bylbym na nie u ciebie w podaniu bo cie nie lubie jestes swiezy i jakos mmnie wkurza twoje zachowanie nieważne czy złożyłem podanie czy nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie róbcie spamu. Trzeba przyjąć krytykę na klatę.

Livek dobra mordeczka, jednak nie dawno wróciłeś na ts jesteś dla większości anonimowy, ponieważ bywałeś bardzo rzadko. Musisz poprawić aktywność, pokazać, że Ci zależy na tej funkcji. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na ts'ie ostatnio jesteś bardzo aktywny. Nie mam do ciebie zastrzeżeń, lecz wydaje mi się, że są lepsi kandydaci, także jestem na nie.

Tak czy inaczej powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


livio spoko mordka jestes ale nikt Cie nie lubi bo masz same "nie w podaniu"  hehe xDD na TS wbijasz od niedawna (ostatnio dopiero kupiłes majka), nie wszyscy Cie kojarzą, pokaz ze twoja aktywność nie jest przelotna i zapraszam przy kolejnej rekrutacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...