Skocz do zawartości
mlodsza

[ZAMKNIĘTY]Skarga na "admin" {medusaa}. plus "opiekun" czarna

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: 05.10.2017 od około godziny 22 do 22:40 
Nick gracza: / admina {Medusaa}. nick OPIEKUNA : czarna 
Dowody: Demko Medussa http://www120.zippyshare.com/v/ChJ6fgIp/file.html 

odpowiedź na moje zapytanie na u@ 

http://www107.zippyshare.com/v/ja8NqEYx/file.html

demko czarna :

http://www5.zippyshare.com/v/hjw73Yxo/file.html

jak biegnie wcelowana na mnie, takie akcje są często brane pod uwagę gdzie jakaś ****** jakiś gracz używa wh. 

25:28 - 25:31 od samego środka biegnie wcelowana w jedno miejsce gdzie ja kucałam za skrzynką

Brawo naprawdę brawo za takiego "opiekuna" 


Świadkowie: geo , мαяιjuαиα


Uzasadnienie: Zaczęło się od końca mapy około 22:07? jak Pani wspaniała Czarna dostała ewidentne info gdzie jestem na bs B. podłożyłam pakę biegła z a przez respa na b. centralnie na mnie wyszła zabiła i uciekła zanim paka wybuchła. Wkkk*^##$%łam się niemiłosiernie napisałam na u@ świetne laleczko info dostałaś. po czym na następnej mapie na y@@ odpisuje "nie płacz, admin widzi co ludzie piszą ,D" no to świetny admin skoro wykorzystuje swoją funkcje przeciwko ludzi którzy GRAJĄ UCZCIWIE bez infa na steam ts czy na serwerze. Po czym odpisałam "no to  nie musisz laleczko z tego korzystać do ch**a pana"  (http://www107.zippyshare.com/v/ja8NqEYx/file.html) tak poniosło mnie bo dziwie się, że takie coś jest akceptowane. 

Przechodząc dalej. Gracz Geo cały czas skarżył się na "admina" medussa i żartowaliśmy sobie, że to jakaś zmowa przeciwko graczy, śmieszki itp. 

Na co szanowny pan (chociaż nie wiem czy on zasługuje na miano pana) daje popis na mikrofonie. 

Demo Czasy : http://www120.zippyshare.com/v/ChJ6fgIp/file.html  

mniej więcej od 13:56 do 14:35

że jak nam się nie podoba to mamy wy*********ć z serwera jest tysiąc innych sieci serwerów itp.

Na to jak mówiłam mu aby zachował kulturę dalej cisnął. 

w końcu jak powiedziałam, że wszystko mam nagrane to siedział cicho jak mysz pod miotłą. 

Naprawdę takie zachowania adminów i OPIEKUNÓW są u Was akceptowane? 

 

 

Edytowane przez mlodsza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Potwierdzam,.. chciałem tylko powiedzieć gdzie jest napisane ze jak się walnie heada adminowi to po 3 sekundach jest ban ...a temat się znajdzie?

Dostałem Bana od Czarnej, (po 5 minutach unbana po wstawiniu screenów ale nie od Czarnej :))) )... po tym jak dosłała pięknego heada na gali :)

problem jest głębszy,  bo to nie chodzi o Czarną, dziś na specie siedziało 3 admów czarna, Medusa (dostałem bana od niego za respa :)))) choś datał heda za skrztynki na długiej....) i sunn i szukali czegoś??????????

 

Ps. moje posty  na tym forum to liczba 4 albo 5 to są posty Unban wszystkie oczywiście pozytywne, może trzeba się zastanowić komu sie daje adma. bo to zle wyglada..

bana daje się łatwo ale doświadczenie , które decyduje o banie to nabywa sie dłuuugoo..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Widać Konto Na Forum Założone Teraz tylko pod to,randomowy gracz szukający zaczepki pod skargę na aministratorów przynajmniej ja tak to widzę bo chyba nie wmówisz mi ani chyba nikomu ze za każdym razem kiedy wchodzisz do gry wpisujesz sobie record demo :) i nagrywasz tak o 

Druga sprawa jest taka że wypowiem się tutaj tylko w temacie swojej osoby bo nikt nie potrzebuje dodatkowego adwokata

Po Trzecie prawisz kazania o kulturze a sama nie zachowałaś jej składając tą skargę przecież mimo gwiazdek czy czegokolwiek tam wklejonego w miejsce liter każdy wie co tam jest napisane :/

Po Czwarte Twoje demko jest coś jak lekcja z dyrektorem ogarniasz o co chodzi? kiedy dyrektor jest u was na lekcji każdy nagle jest grzeczny w normalnej sytuacji bez nagrywania demka skoro tak niemiłosiernie ostro się zdenerwowałaś całą sytuacją pewnie sama byś dała popis swojej jakże wyszukanej bazy słów i nie tylko

Punkcik Piąty Odnośnie moich słów głupie dziecinne żarty mówisz nic więcej to po co nagrywałaś z tego demo? jeszcze te specjalne zaczepki słowne w stronę administracji przecież na demie wszystko słychać jeszcze powiedziałaś dumnie że "o to mi chodziło: :) czyli po prostu prowokowałaś do takiego zachowania z mojej strony nie jedna osoba by się zdenerwowała twoim głupim gadaniem i wałkowaniem ciągle tego samego tematu, nie powiedziałem również wyp*** na inną sieć i tak dalej tylko ze "nie musisz tu grać bo jest milion innych serwerów, jeszcze na tyle pamięć mam dobrą wiem co mówiłem ale w przeciwieństwie do niektórych przynajmniej na forum nie będę cytował bo mamy cudowne demko które akurat przypadkowo nagrałaś wcale a wcale nikogo nie prowokując

Tyle mam ci do przekazania kochana

Serdeczne Pozdróweczki :)

Tak czy siak Sorki za słowa Dobranoc

 

Edytowane przez Meduska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak widać demo kręciłam praktycznie pod sam koniec mapy. 

Wiecznie  coś gadałeś w moją stronę albo w stronę Geo. 

I wtedy zaczęłam nagrywać całe to zdarzenie, jeszcze ludzi Ci mówili, że mam rację a Ty dalej swoje. 

Jeżeli nie potrafisz zapanować nad emocjami to nie zasługujesz na miano admina.

 

Kolejna sprawa dotycząca mojego konta które założyłam aby złożyć skargę. Najpierw siedziałam z moderatorami  na ts3 i się ich radziłam co mam w takim przypadku zrobić mogą potwierdzić że siedziałam z nimi dobre 30 minut zanim w ogóle zarejestrowałam się i napisałam skargę. 

Nie będę tolerować takiego odzywania się do gracza, do kobiety. Jeżeli h@ na to pozwalają to faktycznie "wy********m" na inne sieci skoro nie masz szacunku do innych.

I do tego jak ktoś Ci zwraca uwagę. 

 

Więc schowaj w kieszeń chłopcze te uwagi które serwowałeś na serwerze bo nigdzie Cię nie sprowokowałam. 

 

to tyle co mam do napisania i mam nadzieję, że poniesiesz konsekwencje tego co mówiłeś i w jaki sposób. 

ah ! nawet w Twoim podaniu ludzie pisali, że nie posiadasz kultury. no ale cóż to nie moja sprawa, że ci dali tą funkcję na którą nie zasługujesz. pisjoł 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@gie jak już podłączasz się ze swoją skargą do skargi @mlodsza to przy okazji przedstaw też materiały/dowody ze swojej strony. Twój post prócz potwierdzenia sytuacji ze skargi (co ja sam potwierdzam bo wtedy byłem, więc bardziej tego potwierdzać nie trzeba) zawiera więcej pytań niż odpowiedzi:

9 godzin temu, gie napisał:

Dostałem Bana od Czarnej, (po 5 minutach unbana po wstawiniu screenów ale nie od Czarnej :))) )... po tym jak dosłała pięknego heada na gali

Od Czarnej dostałeś jednego bana (screenshoty z 28 września http://aquax.hekko24.pl/bansmh/ban_list.php?bid=11803). Ogólnie na sieci dostałeś dwa bany - wspomniane ssy i bana za resp od Medusy 4 października (http://aquax.hekko24.pl/bansmh/ban_list.php?bid=12901), więc o jakim banie po banie mówisz?
Co do samych ssów - byłeś już wcześniej obserwowany, więc to nie była nagła decyzja.

9 godzin temu, gie napisał:

problem jest głębszy,  bo to nie chodzi o Czarną, dziś na specie siedziało 3 admów czarna, Medusa (dostałem bana od niego za respa :)))) choś datał heda za skrztynki na długiej....) i sunn i szukali czegoś??????????

Jaki problem? To chyba oczywiste, że jedną z ról adminów jest wyjście na spect (sprawdzanie podejrzanych, pilnowanie respa, łapanie cziterów itd.). Sytuacji kiedy jakiś admin jest na spec lub udaje że na nim nie jest bywa kilkadziesiąt dziennie :) Poza tym na spect można wyjść na przykład odebrać telefon. Tego już zupełnie nie rozumiem, bo czasem miałeś pretensje że admini niby nic nie robią ale w sytuacji kiedy wygląda na to, że coś robią - też jest źle.

Co do bana za resp - HLTV wszystko wyjaśnia: http://d1.hltv.org.pl/srv23577/HLTV-1710042038-de_dust2.dem.zip runda zaczyna się od 1:10, z respa wyszedłeś raz na chwilę (kilka sekund) po czym siedziałeś za dużą skrzynią cały czas. Medusę zabiłeś jak zegar pokazywał 45 sekund do końca rundy (runda trwa równe 2 minuty). Ban był sluszny.

9 godzin temu, gie napisał:

Ps. moje posty  na tym forum to liczba 4 albo 5 to są posty Unban wszystkie oczywiście pozytywne, może trzeba się zastanowić komu sie daje adma. bo to zle wyglada..

Próśb o unbana miałeś dokładnie jedną, więc nie przesadzajmy. Staramy się nie dawać dużo ssów, bardziej skupiamy się na nagrywaniu dem. Ci najciekawsi trafiali do odpowiedniego działu i nastepnie do bansa z banem permanentnym.

 

Co do samej skargi - zapoznałem się, dema oglądałem ale musimy poczekać na wypowiedź Czarnej żebym mógł się odnieść do całości i dać werdykt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja to raczej krótko i zwięźle... Tyle zachodu o to bo dostałam dokładne info gdzie jesteś? ;) Też większość siedzi po ts'ach, dają sobie info co do milimetra gdzie kto jest i my o to nie mamy pretensji a powinniśmy. A paki nie zdążyłabym rozbroić bo jak Cie zabiłam zostało dosłownie 6 sekund do końca więc odpuściłam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Godzinę temu, ~Czarna~ napisał:

Ja to raczej krótko i zwięźle... Tyle zachodu o to bo dostałam dokładne info gdzie jesteś? ;) Też większość siedzi po ts'ach, dają sobie info co do milimetra gdzie kto jest i my o to nie mamy pretensji a powinniśmy. A paki nie zdążyłabym rozbroić bo jak Cie zabiłam zostało dosłownie 6 sekund do końca więc odpuściłam ;)

ok to idąc Twoim tokiem myślenia będę dokładnie tak samo robić. Pójdę na ts ze znajomymi będę w TT mam podłożyć pakę? o nie nie, pójdę na CT i będę dobijać jednego po drugim. 

Będę w CT? paka leży? a to może pójdę jednego dwóch zabić i ucieknę. Bo i po co mam robić cele mapy? w końcu zostało DOSŁOWNIE 6 sekund do końca rundy więc odpuszczę.

 

izi. nie ma problemu pani opiekun wystarczająco I DŁUGO odpowiedziała na jakże mały problem o który "tyle zachodu" o nic się nie stało 

 

do zamknięcia  nie ma sensu dyskusja gdzie ZAWSZE admin admina, opiekun opiekuna, będzie bronić do utraty sił. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oczywiście, że coś dodam i podsumuję całą sprawę.

18 godzin temu, mlodsza napisał:

demko czarna :

http://www5.zippyshare.com/v/hjw73Yxo/file.html

jak biegnie wcelowana na mnie, takie akcje są często brane pod uwagę gdzie jakaś ****** jakiś gracz używa wh. 

25:28 - 25:31 od samego środka biegnie wcelowana w jedno miejsce gdzie ja kucałam za skrzynką

Brawo naprawdę brawo za takiego "opiekuna" 

Nie, takie akcje nie są brane jako WH. Czarna dostała info, co prawda nie tak jak powinno się to odbyć ale zostanie to jeszcze wyjaśnione w gronie adminów. Czat u@ nie służy do podpowiedzi, w zasadzie nie wiem co komuś wczoraj strzeliło do głowy żeby podpowiadać tym bardziej że nie tylko admini ale i gracze sobie nie życzą podpowiadania.


Co do paki - nie, nie uciekła - próbowała wykonać cele mapy. Zabiła Cię kiedy do wybuchu paki było ok. 7-9 sekund i po Twojej śmierci ruszyła w stronę paki. Niestety żeby rozbroić pakę z defem potrzebne jest 6 sekund więc musiałaby się chyba teleportować żeby ją rozbroić. Wszystko jest na demku.

18 godzin temu, mlodsza napisał:

no to świetny admin skoro wykorzystuje swoją funkcje przeciwko ludzi którzy GRAJĄ UCZCIWIE bez infa na steam ts czy na serwerze. Po czym odpisałam "no to  nie musisz laleczko z tego korzystać do ch**a pana" 

Nikt tego info nie wykorzystuje - ten przypadek jest jednorazowym incydentem. 

18 godzin temu, mlodsza napisał:

Gracz Geo cały czas skarżył się na "admina" medussa i żartowaliśmy sobie, że to jakaś zmowa przeciwko graczy, śmieszki itp. 

Skarżył się i to niesłusznie, co udowodniłem w moim poprzednim komentarzu. Gracz geo zapuścił na respie TT korzenie za co został nagrodzony banem na 30 minut. Dlaczego 30? Ponieważ nie pierwszy raz geo zachowywał się opieszale i nie wykazywał chęci dostosowania się do zasad. Na szczęście teraz jest już o wiele lepiej i respektuje regulamin serwera.

18 godzin temu, mlodsza napisał:

Na co szanowny pan (chociaż nie wiem czy on zasługuje na miano pana) daje popis na mikrofonie. 

Demo Czasy : http://www120.zippyshare.com/v/ChJ6fgIp/file.html  

mniej więcej od 13:56 do 14:35

Za to otrzymał ostrzeżenie w odpowiednim dziale, ponieważ jest to niedopuszczalne zachowanie. Zresztą już wczoraj z nim to wyjaśniłem. I nie, takie zachowania nie są akceptowalne, dlatego Medusa otrzymał reprymendę i ostrzeżenie. Puściły mu nerwy więc został sprowadzony na ziemię.

Przykro mi z powodu całej sytuacji i przykro mi, że nie nagrywałem wtedy własnego dema, bo ono rzuciłoby trochę innego światła.

Temat uważam za wyjaśniony, Czarna i Medusa obiecali poprawę, więc liczę że i Ty, @mlodsza, poprawisz pewne mankamenty, które wczoraj można było poznać, bo na Ciebie też wczoraj były skargi.

Pozdrawiam, :) życzę miłej gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...