Skocz do zawartości
Stiv12

[ZAAKCEPTOWANE]Podanie Stiv!

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Stiv [ NoSkillNoForm ] 
Wiek: 21
Doświadczenie (w byciu adminem): Coś się pamięta z przeszłości, gdy miałem przyjemność adminować. 
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 5
Staż w CS-sie: 2-4 
Steam / NonSteam: NS 
Dlaczego Ty: Często gram, gdy kogoś z wyższą rangą brak. ( noc ) 
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 2-3h ( Zależne od życia prywatnego )
Kontakt:10465356 GG :)
Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/Stiv [ NoSkillNoForm ]/80.72.43.106:27027/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ktoś tu chyba ominął kryteria nad wzorem jakie trzeba spełniać aby mieć u nas Admina ;) One też są ważne ;)

"- Obowiązkowo aktywne konto steam"

Przykro mi no ale nie. Jeżeli zorganizujesz sobie konto steam (obowiązkowo bez VAC bana) to otworzę podanie ale póki co niestety close ;)

Steam ogarnięty więc zgodnie z umową podanko otwieram i zapraszam do wypowiedzi ;)  @Kaizen, @Ani !, @Meduska, @dezo, @Kain, @Av3K, @Gr4nd, @Tom ;)

Edytowane przez ~Czarna~
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Aktualnie jestem na Nie.

- podanie mnie nie przekonuje, jest napisane tak by było.

- na serwerze Cię widuje sporadycznie, piszesz że grasz w nocy, a mało Cię widzę wtedy, gdyż sam gram najczęściej w nocy. 

- Ns, teraz widzę, że steam. Ale jakoś mnie to nie przekonuje. 

- amxx, też słabo, ale da się nauczyć. 

- *Doświadczenie, po tym co napisałeś nie wiem jakie masz to doświadczenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@~Czarna~ a mnie zaprosić to co mój głos się kurde nie liczy? XD 

Za okresem próbnym.

+ Steam 

+ Wiek 

+/- AMX

+/- Doświadczenie 

+/- Nie widziałem Cie żebyś się jakoś specjalnie wyróżniał na serwerze, czyli jesteś grzeczniusi ale taka cicha myszka z Ciebie. :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jakoś specjalnie w oko na serwerze mi nie wpadałeś czyli po tym można już sądzić, że brak z tobą problemów. Aktywny jesteś, wymagania spełniasz więc jakoś problemów nie ma, aby tobie tego admina dać.

JESTEM NA TAK

Edytowane przez Idealna Bania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na nie:

Podanie mnie nie przekonuje gdyż sam sobie w nim zaprzeczasz, staż w CS-a 2-4 to dwa czy cztery. A skoro 2 czy te cztery to gdzie miałeś tego admina " w dawnych czasach".

Zawsze jakieś dziwne uwagi pod adresem administracji więc generalnie na NIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jestem na neutral ponieważ :

-podanie nie przekonuje bardzo

- staż dziwna sprawa w sensie lata przegrane

-krótko na steamie

+ nie ma z Tobą problemów

+ gt

+ bezkonfliktowy

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Też jestem neutralny. Niby problemow z Tobą nie ma i nie było, ale nie widać żeby Ci mocno zależało na tej funkcji. Ponadto adminów jest chyba wystarczająco dużo, godziny wyrabiamy bez problemu. Jeżeli jednak wykażesz większe zainteresowanie, jestem za okresem próbnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


+ często zgłaszasz na u@

- staż w CS 

+ ogarnięty 

Wszystko ok tylko tez wydaje mi się ze adminów jest wystarczająco i radzimy sobie dobrze na chwile obecna jestem na Nie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem za miesięcznym okresie próbnym, adminów nigdy nie za dużo tym bardziej, że niedługo święta i będą urlopy. 

Gracz bezkonfliktowy, steam ogarnięty, amx nauczy się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po pierwsze primo Panowie. Adminów nigdy nie jest WYSTARCZAJĄCO. Kilka lat temu kiedy miałam pierwszy raz OP na DD2 "przejęłam" po poprzednim Opiekunie równo 20 adminów. Każdy z Nich grał w innych godzinach. Jedni od rana, drudzy całą noc więc praktycznie serwer był pilnowany przez 24/7 co bardzo odpowiadało graczom. Wiadomo, że więcej nie zawsze znaczy lepiej ale jeśli Admini są ogarnięci, nie spinają między sobą i potrafią dogadać się również z graczami to ich duża ilość jest jak najbardziej duuuuużym plusem.

Po drugie primo. Stiv.... Przed ponownym otwarciem podania wiedzieliśmy, że jesteś czasami bardzo nerwowy zwłaszcza jeśli nie banowaliśmy tej osoby co zgłaszałeś. Odbijało się to później na nas i wychodziło, że Admini na DD2 ani trochę nie są ogarnięci. W większości przypadków miałeś rację ale w związku z tym, że jesteś trochę w gorącej wodzie kąpany to znów były zgrzyty, że czemu my nie banujemy. To niestety nie działa tak, że ZGŁOSZENIE=BAN W 2 SEKUNDY. My też musimy sprawdzić żeby się upewnić czy gracz faktycznie jest spalony. Jednak mimo naszych obaw, że Twoja porywczość może się aż za bardzo przełożyć na adminowanie co może niestety mieć złe skutki to ja i @SUNN. postanowiliśmy dać Ci szansę i dostajesz admina na okres próbny 14 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...