Skocz do zawartości
Cannabisek

[ZAMKNIĘTY]Dwie propozycje :)

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie mam taką propozycję odnośnie bugu po perku "teleport" fajnie by było abyście dodali taka komendę jak /odblokuj odblokowywala nas i dalej by można było biegać a nie czekać aż ktoś nas zabije :)

Druga rzecz odnośnie dla adminów komenda która by stawiała "pacynke" która widzi tylko gracz który gra na wh spotkałem  się z tym na innych serwerach  i dużo "dobrych" ludzi  których nikt nie podejrzewał o graniu na wspomagaczu to pacynka się przydała :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Godzinę temu, Cannabisek napisał:

Druga rzecz odnośnie dla adminów komenda która by stawiała "pacynke" która widzi tylko gracz który gra na wh spotkałem  się z tym na innych serwerach  i dużo "dobrych" ludzi  których nikt nie podejrzewał o graniu na wspomagaczu to pacynka się przydała

Absolutnie odpada. Ta "pacynka" to Lucia Hallucination i byłaby świetnym pluginem gdyby nie to, że nie działała na customowych mapach, a na standardowych niby działa ale ma mnóstwo bugów. Niestety nie dam Wam narzędzia które jest szkodliwe równie jak przydatne. Lucia w bardzo prosty sposób może wyeliminować czystych graczy których akurat złapaliście na jej bugu. Lucii nie ma i nie będzie na żadnym serwerze MH.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sunn napisał o pacynce, więc o niej się nie wypowiem.

Co do pierwszej propozycji jest to już bardziej do dodania na serwer niż ta druga. Rzecz w tym, że odkąd teleport pojawił się na 200 ludzie od tamtej pory często bugowali się w teksturach i nie przypominam sobie, żeby ktoś wyszedł z taką propozycja. W sumie pomogło by to graczom, którzy przypadkowo bądź źle użyli tegoż TP i jak dla mnie jest do propozycja warta uwagi.

Pozdrawiam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...