Skocz do zawartości
klqs

[ZAMKNIĘTY Klany

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Jak pewnie niektórzy wiedzą, zajmuje się klanami na serwerze cod 400, które zostały wprowadzone wraz z ostatnim resetem. Był to plugin pisany od 0, więc błędy są nieuniknione. Stąd wychodzę z prośbą o pisanie wszystkich napotkanych błędów, literówek, niedociągnięć i propozycji. W planach mam:

- Dodanie menu dla admina (flaga a lub innego zabezpieczenia to jeszcze do ustalenia) z:

  • Możliwością dochodzenia do dowolnych kanałów
  • Usuwaniem klanu
  • Resetem klanów

- Po wejsciu w liste czlonkow i wybraniu członka będzie można go wywalić i zmienić mu range.
- W Informacje>informacje o klanie dodam info o aktualnym dodatkowym dmg.
- Lista klanów w menu

Jak coś zapomniałem to dodam później. Z góry dzięki za wszelkie posty. 

 

Edit:

- Dodanie logów przy tworzeniu, usuwaniu klanów.

Edytowane przez klqs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeśli lider nie będzie miał premki to kazdy sobie moze wejsc na jego konto i przepisac klan na dana osobe. Gdybym to robił musialbym jeszcze zrobić system który będzie wymagał wpisania hasła (jak na cs:go mod). Co inni o tym sądzą? @Ania ;) robić czy nie? 

 

@Ferb to jest już wgrane na cod 400. 

Edytowane przez klqs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na serwerze jest już to co napisałem w pierwszym poście. Co do przepisywania liderów prawdopodobnie OPS będą mogli ręcznie przepisywać w skrajnych przypadkach. Zapraszam do propozycji/zglaszania błędów

 

Co powiecie na dodatkowe statystyki za każdy lvl? Moge zrobić tak, że z każdym lvl dochodzi 5 statystyk do każdej więc max + do statystyk byłby 50, albo, że lider będzie rozbudowywał i on bedzie rozdawał po np. 15, max + do statystyk 60. To tylko przykład, piszcie jak to widzicie i swoje propozycje oraz czy wgl cos takiego byloby ciekawe.

Edytowane przez klqs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dobrze by było gdyby te lvl klanów dawały coś więcej poza dmg, więc myślę ze dodanie również tych statystyk będzie dobrym pomysłem.

Ewentualnie można dodać jeszcze jakaś minimalna ilość expa za kille np 1lv-5exp wiecej - 2lv- 10exp i tak dalej co dało by 50exp za kill na max lvl klanu.  Osiągnięcie max lvl klanu nie jest aż tak łatwe więc jakoś bardzo mocno ten exp nie wpłynąłby na czas wbijania max lvl co jest dosyć szybki. (wystarcza około 8k zabić) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...