Skocz do zawartości
GramNaFarc

[ZAMKNIĘTY]Brak reakcji :)

Rekomendowane odpowiedzi

20171008190950_1.thumb.jpg.baa3b45acbb9fba67c0b34a71818a60c.jpgData zdarzenia: 08.10.2017
Nick gracza: FRONT
Dowody: 
Świadkowie: Gracze 
Uzasadnienie: FRONT uzywa wulgarnych słów a admini nie reagują a inaczej jest w moim przypadku. Opisze 2 sytuacje które powinny dać do myślenia :) Pierwszą z nich jest to gdy front zaczął wyzywać innych graczy dość ostro po czym admin Vixen napisał tylko "kultura" oraz na czacie "front uspokój się "  a w tym pojawiły sie wyrazy "chuju " " k***a" itp :) Gdy dopiero napisałem ze jak za to  bana nie będzie to wtedy będzie skarga i raczył go zbanować :) Druga sytuacja Front znowu zaczał wyzywac gracza i tym razem admin nic nie zrobił . Chciałbym się dowiedzieć jakie on ma przywileje bo i ja bym takie chciał mieć .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pierwsza sytuacja - Front napisał coś (nie wiem do kogo) upomniałem go żeby sie uspokoił ponieważ nikt sie nie skarżył ze go to uraziło czy coś ( w takiej sytuacji dostałby bana przy drugiej takiej wiązance), Ale napisał PifPag to zbanowałem.

Druga sytuacja jakoś wątpie ze przy tym byłem na serwerze, lecz jeżeli byłem mogłem nie zauważyć, maszyną nie jestem :)

Cofnij sie w czasie gdy byles "adminem" i Twój kolega pifpag również zachowywał sie niekulturalnie a Ty go nie upominałes nawet.. Kręć dalej afery dobrze na tym wyjdziesz ;)

@GramNaFarc jedyny ban jaki dostal od Ciebie to za scan przed 7s, wystarczy spojrzeć do bansa, Kłam dalej dobrze Ci to idzie. ;)

 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...