Skocz do zawartości
Surim Samuraj Charemu

[ZAAKCEPTOWANE]Podanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Surim Samuraj Charemu
Wiek: 17 wiosen
Doświadczenie (w byciu adminem): Admin na innej sieci serwerów ( nie chcę reklamować, chyba że będzie to konieczne, lub na pw )
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 7, kwestia przypomnienia 
Staż w CS-sie: 5 lat z przerwami
Steam / NonSteam: STEAM_0:1:91941284
Dlaczego Ty: Wróciłem do cs'a bo dosyć długiej przerwie i znalazłem ten serwer. Spodobał mi się, ponieważ gra tu bardzo dużo ludzi, oraz panuje przyjazna atmosfera. Co do tego dlaczego składam to podanie. Jestem doświadczony w byciu adminem, miałem go kilkukrotnie, i straciłem przez upadek serwera ( tak jak mówiłem jak kogoś interesuje ten serwer zapraszam na pw ). Często zdarzają się sytuacje w których bardzo brakuje takiej osoby jak admin, która uspokoi sytuację, czy zbanuję, gdy jest taka potrzeba. Uważam, że jestem miły i pomocny dla nowych graczy i nie tylko, z AMXX dużo pamiętam, wystarczy trochę przypomnieć i będzie jak dawniej.
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: W tygodniu zawsze staram się wejść na tą godzinkę minimum, w weekendy oraz gdy mam wiej czasu siedzę po 2-3h
Kontakt: Steam, ts 
Link do GameTracker'a: https://cache.gametracker.com/player/Surim Samuraj Charemu/80.72.43.106:27022/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak dla mnie troszkę sie pośpieszyłeś z tym podaniem (pojawiłeś się niedawno, w ciągu miesiąca przegrane 15 dni, wymagane godziny są) Ale okres próbny się należy każdemu (prawie)

+steam

+wiek

+doswiadczenie

- krótki staż na serwerze

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...