Skocz do zawartości
SQNFUN

[ZAMKNIĘTY]tło na profil wtf

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jest to skarga, a raczej odwołanie od decyzji grafika.
Data zdarzenia: 11.10.2017
Nick gracza: MERTON
Dowody: 


Świadkowie:
Uzasadnienie: Niby jakim prawem moje zlecenie zostało zamknięte?  Cytuje:
"

Brak odzewu od oznaczonych grafików.

Wszystkie niewykonane zlecenia lub z braku zainteresowania tematem, zostaną zamknięte po upływie 4-7 dni.

Zamykam."

Brak odzewu od oznaczonych grafików, bo pewnie nie widzieli zlecenia - ja tam wypowiedzi tomassa czy agi która wymiękła i zrezygnowała z funkcji nie widziałem to raz.
Dwa to tematem się interesowałem i cierpliwie czekałem na prace od grafików jak i zwykłych użytkowników, liczyłem że może Desire czy Nikos wejdą na forum i zrobią mi pracę jak będą mieli czas.

MERTON, przeczytaj punkt 5 regulaminu działu zleceń, jest tam napisane jasno i wyraźnie :
5. Zlecenie zostaje wykonane i zamknięte, kiedy zleceniodawca o tym napisze. W przypadku gdy zleceniodawca nie wykazuje żadnej aktywności w swoim temacie, grafik pisze informację: W ciągu 48h Twoje zlecenie zostanie zamknięte ze względu na brak aktywności z Twojej strony. Jeśli nie zareagujesz na to, po 2 dniach zlecenie zostanie zamknięte i przeniesione do niezrealizowanych.
Ja tam żadnego posta pytającego mnie czy dalej interesuje się tematem nie widziałem, a wierz lub nie na tą pracę czekałem dlatego też domagam się przeniesienie mojego tematu ponownie do zleceń i jego otworzenia.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...