Skocz do zawartości
PifPag

[ZAMKNIĘTY]DaDaDa i brat :)

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: 2017.10.13 19:03
Nick gracza: DaDaDa
Dowody:https://imgur.com/a/BtL1d
Świadkowie:Gracze
Uzasadnienie: Świetnie dający przykład admin i jego brat który nie wiem co miał na celu pisząc to sprowokowanie mnie czy co :) Kilka ss'ów więc mam nadzieje że to nie będzie ban na 30 minut  :) a co do Juniora sami oceńcie jaki przykład świetny daje jako admin :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To tak, skarga jest na moją osobę - nie SirJunior'a tak że to po 1.
Następnie sam sprowokowałeś moją niezwykle spokojną osobę do używania słów widocznych na ss, czym? Nagminnie stawiałeś pułapki na pochylni mimo iż upominałem Cię wielokrotnie. Równie dobrze można sytuację odwrócić i za każdą Twoją pułapkę źle postawioną podliczać po 30 minut każda.
Ale co ja tu pisał będę, podobno masz "wtyki" w administracji co słyszałem niejednokrotnie.
Napisałem co napisałem i się z tego nie wycofam, uważasz że dużo możesz to myśl sobie tak dalej to może chociaż ego CI urośnie.

Pozdrawiam administrację i nie pozdrawiam autora ^^

Losik / DaDaDa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Siemka. Ja wiem z kim moge sie wyzywac itd. Kolegi to nie obrazilo i nawet nie składał skargi na mnie. A masz moze ssy jak z muminkiem piszemy do siebie? :) razem z gramnafarcie kombinujecie tu na CODzie teraz sie mnie uczepiles.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Chłopczyku o PifPag nick'u co do tych ss to już kilka razy zaczepiałeś mnie odzywkami typu "umyj się" itp to jest grzeczne wg Ciebie?
Pewnie powiesz to pokaż ss, nie mam ss bo mi to nie jest do niczego potrzebne, nie płaczę jak Ty ^^
A na przyszłość jak łamiesz regulamin to będę głośno o tym mówił i użyć brzydkiego słowa się nie zawaham.

Tyle, więcej tu nie dodam nic.
Miłego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Luzik ;) pifpag tak bardzo dazysz do tego wiec jezeli chcecie odbierajcie mi uprawnienia administratora i tyle chodz moim zdaniem i tak odwalam na srwie dobra robotę... Płacze i płacze a sam nie widzi co robi... "Penis" nie jest słowem wulgarnym..  Nie mam czasu na takie dupherele narazie. 

Edytowane przez SirJunior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...