Skocz do zawartości
7aro

[ZAAKCEPTOWANE]pomocna dłoń

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: 7aro
Wiek: 34
Doświadczenie (w byciu adminem): jakieś tam jest :D
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 9 nikt nie jest doskonały
Staż w CS-sie: 7 dnia powstał cs a w raz nim ja :P
Steam / NonSteam: steam
Dlaczego Ty: Ofiaruje swoja pomoc gdyż obecnie znajduje się na urlopie i jestem oraz będę często gęsto w przedziałach 8;00 15:00 gdy niewielu @ znajduje się w grze oraz żeby tępić chamstwo i buractwo w tej pięknej grze jakim jest CS oraz prześladować tych co graja nieczysto. Urlop man do 7.11 wiec przez ten czas mogę pomóc.Po tym okresie zobaczymy jak będę stać z czasem.

NO własnie ten GT pokazuje od kiedy mam urlop :P okres próbny był by git jak wspomniałem wyżej aktywność będzie i to duża na pewno do końca urlopu.
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: kilka jak nie kilkanaście godzin dziennie
Kontakt: steam
Link do GameTracker'a: https://cache.gametracker.com/player/7aro/80.72.40.110:27008/

ehhh i co ja biedny zrobię chyba za mało grałem na COD 200 ;(

Rank Name   Score Time Played Score/Min
11 7aro   69964 1064.03 1.1
Edytowane przez 7aro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Fajnie, że postanowiłeś do nas wrócić na serwer, ale jak dla mnie ciut za wcześnie pewnie spytasz dlaczego. 

Otóż twój GT ostatnie 5 dni wygląda dobrze, ale przed nim znajduje się dosyć długa pustka. Z racji, że nie ma  zbyt dużo adminów byłbym w twoim wypadku za okresem próbnym pod warunkiem, że będziesz wyrabiał ładnie z aktywnością. 

Pozdrawiam i powodzenia! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na nie dlaczego?  Za wczesnie na podanie za krotko grasz na tym servie pograj jeszcze troche i dopiero zloz podanie :)

@Rybson @FunnyPuma  odsylam Was tutaj dlaczego zaraz wyjasnie : Tam daliscie glos swoj na nie chociaz gosc gral malo na codzie dlaczego tutaj juz jestescie na tak? Chociaz jest taka zama sytuacja?  Wybaczcie ale ale do talich spraw trzeba podchodzic tak samo

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Cannabisek zwróć uwagę, że w przeciwieństwie do tamtego podania, gracz ma wyrobione na GT 30h z nadmiarem + posiadał u nas rangę już -> jest różnica

@7aro zgłoś się do mnie z twoim SID'em.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...