Skocz do zawartości
klqs

[ZAAKCEPTOWANE]klqs ubt

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: klqs
Wiek: 17
STEAM_ID: STEAM_0:1:39612926
Link do BanID: http://banid.pl/kto?to=0:1:39612926
Doświadczenie w ocenianiu: Admina miałem wiele razy, tam trzeba było ocenić czy cheater czy nie. W UBT też kiedyś byłem. Miałem opiekuna ubt na sieci ale to dawne dzieje :D Ogólnie, nie chcąc przesadzić, myślę, że wystarczające.
Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBANS?: Tak
Byłeś banowany na forum lub serwerze?: nope
Dlaczego Ty?: Standardowa śpiewka, bo chce pomóc etc. Poza tym, jestem raczej (tak mi się wydaje) doświadczony. W csa gram długo, dzięki czemu potrafię rozróżnić czystą akcje/gracza od cheatera. Lubie pomagać, sprawa mi to satysfakcje, myślę, że niektórzy zdążyli się o tym przekonać. Jestem uparty, mogę dążyć do postawionego sobie celu a nie odpuszczam po pierwszych przeszkodach. Myślę, że każdy może się ze mną dogadać. W sytuacjach, które tego wymagają jestem obiektywny. Nie olewam powierzonych mi spraw - oczywiście w miarę możliwości.
Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?: Siedzę przy kompie to jestem. W skrajnych przypadkach od 1h do 8h (jak wieje nudą :D)
Miesięczny staż jako Admin: (Tak/Nie): tak
Dwumiesięczny staż na forum: (Tak/Nie): tak
Coś od siebie: Jakby ktoś miał napisać, że mam co robić jako programista. Większość czasu siedzę w kodzie. Na drugim monitorze mam ciągle odpalone forum, nie widzę problemów żeby od czasu do czasu odświeżyć forum. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...